Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele lehet fáradni férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet fáradni férfiként is az örökös visszautasításba?

Figyelt kérdés
31 vagyok, 6 éve senkim sincs, két tucat kosáron vagyok túl. Intelligens, káros szenvedélyektől mentes vagyok, van munkahelyem is, megbízhatónak, korrekt embernek tartanak. De sajnos kicsit unalmas is. Ez pedig a 6 randi során, ami összejött a 6 év alatt (nem minden éven egy), mindig hátrány volt, mindig lapátra kerültem. Van kiút? Fel kellene adni? Mi lett a nőkkel (tudom,hogy ők sosem hibásak, de azért van bennük egyfajta magas elvárás, ahogy tapasztalom, hogy a férfi mindenben, pl kommunikációban is, jobb legyen náluk).
2014. máj. 20. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:

# "Ez azért már durva, ezt megköszönni illik (ha nem az esete a férfi, akkor is), nem pedig fenyegetni."


Nana. Nem kell a nőknek semmit sem megköszönni, mert nem várják el a bókot (többségük; természetesen van, aki igényli). Ahogy az sem elvárás, hogy a bárban piát vegyenek nekik a pasik. Ez nem kötelez Senkit Semmire.

A fenyegetés pedig valóban túlzás volt, HA azt a dicséretet moderált módon fejezted ki. A "Jó a segged/csöcsöd" "Szúrnálak/dugnálak, bébi" típusú "dicséretekre" ne várj nem-agresszív megszólalásokat.

2014. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
Annyit mondtam nekik, hogy nagyon csinosak vagytok!
2014. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:

11es, nem tudom ki hogy tapasztalja. Én ha valami szépet mondok egy vonzó nőnek, mindig megköszöni, és mosolyog.

Szerintem olyankor a legaranyosabbak...

De könnyű elpirulást is okozni. Csak stílus kell hozzá, határozott, kicsit rámenős, pofon szerűen őszinte beszéd és érdekes hatása van minden nőre.

A legkevesebb, hogy nem hagy ott, hanem beszélget. A legtöbb, hogy megadja a számát, és később randi.(tapasztalat)

2014. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 A kérdező kommentje:
Aki művelt, tanult és kellően intelligens és belül rendben van, annak illik megköszönni (ha nem jön be, akkor is), ha a tartalma nem sértő és pozitív jelzésű, ez alapvető emberi gesztus. Volt nekem egy prof tanárom az egyetemen, egyszer beszélgettem vele. Nem néztem a szemébe. Ki is oktatott, hogy az olyan ember (az emberek háromnegyede nem néz a másik szemébe, mert vannak titkai, hátsó szándékai)aki kerüli a szemkontaktot, az egyenes ember nem lehet. Igaza volt, tapasztaltam. Azóta ezt megfogadtam, beépítettem.
2014. máj. 20. 17:34
 15/82 anonim ***** válasza:
#13 Mert valakit könnyű elbódítani szép szavakkal. Valaki szereti ezt hallgatni és örül neki.
2014. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 A kérdező kommentje:

,,Ahogy az sem elvárás, hogy a bárban piát vegyenek nekik a pasik. Ez nem kötelez Senkit Semmire. "


Nana, most én mondom ezt. Más egy pozitív gesztus és más egy anyagi juttatás. Ne keverjük a kettőt.

2014. máj. 20. 17:35
 17/82 anonim ***** válasza:
Én is szeretek nőket dícsérni, de velem is ugyanez történt, a múltkor azt mondtam egy lánynak, hogy teljesen tökéletes csak egy dolog hiányzik belőle... ami belőlem kilóg, és erre rögtön elhajtott
2014. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:

Mind egy "pozitív gesztusnak", mind egy "anyagi jutatásnak" is lehetnek mögöttes szándékai.

Ugyan értem mit mondasz, és amit felhoztam, csupán egy példa volt, mégis tartom magam ahhoz, amit leírtam.

2014. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 A kérdező kommentje:
Visszatérve a dologra, azért kérdeztem, ezt a ,,bele lehet-e fáradni" a visszautasításba dologra, mert a nők 90%-a mindig azt mondja erre, hogy egy férfinak minden el kell viselnie, soha nem lehet maga alatt, mindig erősnek kell lennie és mennie kell tovább megállás nélkül. Én csak egyet tudok, voltak ilyen férfi rokonaim, ismerősök. Mentek előre. Jó állásuk volt, nagy ház, autó, család, A magabiztosság szobrai voltak, belül mégis felfalta őket a stressz, a megfelelési kényszer. Majdnem mind meghaltak 45-62 éves koruk között. Erről csak ennyit akartam mondani, mert biztos volt összefüggés.
2014. máj. 20. 17:42
 20/82 A kérdező kommentje:
Egy mosolynak is lehet hátsó szándéka, mégsem baj az, ha egy férfi rámosolyog egy nőre (aki a mosolyt is annak veszi, hogy hívja a verőlegényeket, az nem ember).
2014. máj. 20. 17:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!