Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele lehet fáradni férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet fáradni férfiként is az örökös visszautasításba?

Figyelt kérdés
31 vagyok, 6 éve senkim sincs, két tucat kosáron vagyok túl. Intelligens, káros szenvedélyektől mentes vagyok, van munkahelyem is, megbízhatónak, korrekt embernek tartanak. De sajnos kicsit unalmas is. Ez pedig a 6 randi során, ami összejött a 6 év alatt (nem minden éven egy), mindig hátrány volt, mindig lapátra kerültem. Van kiút? Fel kellene adni? Mi lett a nőkkel (tudom,hogy ők sosem hibásak, de azért van bennük egyfajta magas elvárás, ahogy tapasztalom, hogy a férfi mindenben, pl kommunikációban is, jobb legyen náluk).
2014. máj. 20. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
Igen, bele lehet fáradni. Én huszonéves létemre belefáradtam!!
2014. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
81%
Már a fél gyk belefáradt.
2014. máj. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 A kérdező kommentje:
Ne a gyk sírását vegyük alapul, hanem azt, ha valaki tényleg mindig melléfog, tényleg van tartalom az írása mögött és nem csak sírni akar 1 db kosár után (sok fiú 1 kosár után kivan).
2014. máj. 20. 17:14
 4/82 anonim ***** válasza:
Én 14 vagyok és eddig mindenki (6 ember) visszautasított
2014. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
27%

"tudom,hogy ők sosem hibásak"

Idióta megállaptítás.


"de azért van bennük egyfajta magas elvárás, hogy a férfi mindenben jobb legyen náluk"

Ismételten egy idióta megállapítás.


Egyenrangú félként kezelni őket - na az maga lenne a csoda. Próbáltad már? Vagy csak mindig jobb akartál lenni náluk?

2014. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
Főleg azok után pláne belefáradtam, hogy két csaj konkrétan megfenyegetett a nyílt utcán, hogy hívja a haverjait, ha nem kopok le... Mindezt azért, mert meg "mertem" őket dícsérni, hogy csinosak... Ennyit a mai csajokról...
2014. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 A kérdező kommentje:
Egyenrangú félként kezelem őket, de ők maguknál jobb, okosabb, stb pasit akarnak, akire fel lehet nézni. Nem egyenrangú társat.
2014. máj. 20. 17:23
 8/82 A kérdező kommentje:

,,Főleg azok után pláne belefáradtam, hogy két csaj konkrétan megfenyegetett a nyílt utcán, hogy hívja a haverjait, ha nem kopok le... Mindezt azért, mert meg "mertem" őket dícsérni, hogy csinosak... Ennyit a mai csajokról..."


Ez azért már durva, ezt megköszönni illik (ha nem az esete a férfi, akkor is), nem pedig fenyegetni. Jobb, hogy nem jöttél össze azokkal a lányokkal.

2014. máj. 20. 17:24
 9/82 anonim ***** válasza:

A 6-os válaszoló vagyok:


Szerinted ezek után merjek kezdeményezni élőben? Megéri??

2014. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted Goku feladta, amikor Dermesztő már a sárba döngölte? Vagy amikor Buu kinevette a támadásait, és meg sem érezte?

Mert ha fel adta volna, nem lett volna ő a legjobb...

(animés frázis, de ezt mindenki látta, így érthető a lényeg)

2014. máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!