Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele lehet fáradni férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet fáradni férfiként is az örökös visszautasításba?

Figyelt kérdés
31 vagyok, 6 éve senkim sincs, két tucat kosáron vagyok túl. Intelligens, káros szenvedélyektől mentes vagyok, van munkahelyem is, megbízhatónak, korrekt embernek tartanak. De sajnos kicsit unalmas is. Ez pedig a 6 randi során, ami összejött a 6 év alatt (nem minden éven egy), mindig hátrány volt, mindig lapátra kerültem. Van kiút? Fel kellene adni? Mi lett a nőkkel (tudom,hogy ők sosem hibásak, de azért van bennük egyfajta magas elvárás, ahogy tapasztalom, hogy a férfi mindenben, pl kommunikációban is, jobb legyen náluk).
2014. máj. 20. 17:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
#30 Én kérek elnézést, hogy észt próbálok verni a fejedbe. Mekkora mocsok vagyok!
2014. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
38%
Figyelj, lehet, hogy a külsőddel van problémájuk, pl alacsony vagy ilyen 170cm-es alacsonysággal a nők 95%-nál esélytelen vagy és ez női magasságtól függetlenül így van. Vagy az arcod nem tetszik nekik vagy az öltözködésed stb. Rengeteg dolgon el lehet csúszni náluk. Amúgy ezen, hogy lekezelik a férfiakat nem kell meglepődnöd, hisz férfi többlet van és ők az "értékesebbek", ezt így nyers kimondani de sajnos ez így van, ergo joguk van válogatni a férfiak között, és persze melyik maradna egy törpe 170cm-es mellett, amikor hasonló belső és külső tulajdonságokkal megáldott férfiből talál sokkal magasabbat is.
2014. máj. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:

"Én kérek elnézést, hogy észt próbálok verni a fejedbe. Mekkora mocsok vagyok!"


Szállj le rólam, szánalmas feminista nőimádó vagy... Menj a nőid közé, és tapasztald a saját bőrödön, milyenek, na majd mindjárt velem értesz majd egyet!

2014. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
0%
#33 Te kezdtél el Velem kekeckedni, Net Huszár. Fájdalmat okoz neked, ha valaki a sajátodtól eltérő véleményt ki merészel mondani? Akkor takarodj a fórumról. Nem, várj; jobb ötletem van! Keress egy értelmező szótárt, amiben definiálják a feminista jelentését, te irgalmatlanul ostoba.
2014. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 A kérdező kommentje:
Akkor a 170 cm az a vízválasztó? Én is sokszor (amúgy 178 vagyok) tapasztalom társkeresőn, hogy majd az összes 168 alatti nő és min 10 centivel magasabb párt akar, mert nem hajlandó lemondani a magassarkúról, inkább a férfiről mond le (holott lehet tökéletesen passzolnak egymáshoz). Ebből meg sokan nem engednek. Azokon a gyks kommenteken én is sokat mosolygok, mikor kb 10 csaj egymás után leírja, hogy de az én párom még nálam is alacsonyabb. Aztán kimegy az ember az utcára, és jó ha évente egyszer, kétszer lát olyan, hogy a pasi alacsonyabb a párjánál. De a kommentjeik, hogy alacsony pasi a jó pasi, sokszor nagyon meggyőzőek tudnak lenni. Ennek ellenére mégis 905%-ban mást látok, hogy sok az egyedül rohangáló alacsony férfi.
2014. máj. 20. 18:20
 36/82 anonim ***** válasza:
Nem azért, de te járkálnál nálad 10 centivel magasabb nővel?
2014. máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 A kérdező kommentje:
Annyira nem, de 5 centi az elmegy. Nőknél nem biztos, hogy 5 centi mínusz is megbocsátható lenne-e.
2014. máj. 20. 18:26
 38/82 anonim ***** válasza:
Nem tudok a nevükben nyilatkozni. De véleményem szerint a társadalmi beidegződés miatt, miszerint a pasasnak kell magasabbnak lennie.
2014. máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre ugyan az a válasz, mint az összes többi ilyenre. Túl kevés nővel ismerkedsz. Nem a nőkkel van a baj. 6 randi az pedig semmi.


Azt kell feladnod, hogy így gondolkodsz, a kiút pedig az, hogy nem szökőévente egyszer beszélgetsz ismeretlen nőkkel, hanem minden nap.

2014. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
Kérdező legyen a saját testmagassága 155cm v 165cm, 170cm-el nincs esélyed náluk, tudod a magassarkú és a védelem mindennél fontosabb szempont, és persze a barinők véleménye sem elhanyagolható.. Amúgy keress csak rá erre a neten, rengeteg forrást találsz a magasságfasizmusukra ami tudat alatti, szóval nem tudsz mit kezdeni vele. Én ezt a saját bőrömön tapasztalom mivel én is ekkora lettem, temérdek kosárral a hátam a mögött. Ha elmész szórakozni te vagy a lekisebb az egész társaságban és persze ott az összes nőn 10cm-es magassarkú van, tehát a 170-172cm-el - ami NEM átlag magasság - esélyed sincs hogy kitűnj a tömegből szóval buktad a témát. A magasság egy privilégium, jobb állásokat kapnak a magas férfiak a törpékkel szemben, hiába van tapasztalat és jobb diplomád, erre van egy sztorim is, ami egyik akkori senior mérnök kollégámmal esett meg, de ez nem ide tartozik..
2014. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!