Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ítélnek el amiatt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el amiatt, hogy csak nettó 350 felett kereső,18-25 éves pasikkal ismerkedem?

Figyelt kérdés

Nem a pénzükre hajtok, azt megkeresem magamnak, a randikon is hajlandó vagyok fizetni. Egyszerűen csak úgy látom, hogy a méltóság ott kezdődik, hogy kb. ennyit megkeres az ember. Vagy legalább van terve egy jó vállalkozásra.


21/L


2013. okt. 18. 13:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
Jó a buli! :D
2013. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:

"78-as miben vagy te szakértő, az lemaradt :D"


És mégis miért kellene megosztanom itt?! Összesen jó, ha 10-20 ember végzi az országban azt, amit én, és hát mivel ez egy anonim oldal, hát nem szívesen osztanám meg a nagy nyilvánosság előtt, mivel az kb. annyi lenne, mintha kiírnám a nevem, lakcímem, telefonszámom... Ugye nem kell elmagyaráznom, hogy ezt miért nem szeretném megtenni?

2013. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:
Azért ekkora a felháborodás egyébként, mert rengeteg ember van ma itthon, aki komoly végzettséggel nagyon keveset keres. És persze vannak szerencsés idióták, akik jó helyre születtek, nekik megvan ez a pénz. Pedig az előbbiek közelébe sem érnek. Ez a nem mindegy.
2013. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet kimagyarázni... Az indokaid, minden irányból támadhatóak, és helytelek. Ha minden választ kifogásolsz, akkor mi a f..szért teszed fel ezt a k..rva kérdést?????????????????

Én most válaszolok rá, de nem tudom minek: Azért mert egy pénzéhes h*lye r*bancnak tűnsz. Semmi több.

2013. okt. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim válasza:

akkor biztos csak tízévente egyszer pasizol, mert 18-25 éves korig nem nagyon keresnek ennyit. Ha keresnek, akkor anyuci apuci pici fia. Ez neked a méltóság?


És még valami. az iliveinstyle.com

2013. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:
Az én nettóm 286. Persze 36 évesen...
2013. okt. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:
Meglehetősen sivár és torz az érzékrended, ha neked a méltóság a havi nettőtól függ.
2013. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés kamu!
2013. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu, többször rákérdeztem, hogy a kérdező "tapasztalatai" alapján kik keresnek ennyit önerőből ilyen fiatalon, de nem jött válasz.
2013. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom az égvilágon azzal h valaki a saját szintjének megfelelő partnert keres, például a kérdező önerőből sok pénzt keres és nem szeretne sem eltartani senkit, sem lemondani dolgokról, ha már feltételezhetően keményen tanult és dolgozott az elmúlt 10 évben, h ide elérjen, nem akar lemondani róla egy hülye pasi miatt. Érthető.


DE.


Hogy jön egy 21 éves liba ahhoz, h azt mondja, h aki 350 alatt keres az elvesztette a méltóságát? Hogy jönnek egyáltalán ezek a szavak egymáshoz? Még ha ezt azokra mondanád akik minimálbérért wc-t pucolnak is megkérdőjelezhető lenne, de te valami lehetetlent vársz el az emberektől. A méltóság pontosan az egyik olyan dolog, ami a legtovább megmarad az embernek, még akkor is, ha már pénze sincs igazán, élhet úgy, hogy megtartja. Baromságokat írsz vagy nem vagy tisztában a szó jelentésével.


Ha már itt tartunk, ha az emberek nem végeznék el ezeket a "méltóságon aluli" munkákat, akkor a te szemetedet ki vinné el? A munkahelyi wc-det ki takarítaná ki? A kajádat ki főzné meg abban a fancy étteremben ahol randizol? Még ha a főszakács esetleg ilyen helyen meg is keres annyit, a többiek biztosan nem. Jobb lenne úgy a világ, ha ezek a méltóságukat vesztett emberek egyszerűen visszautasítanák, h dolgozzanak? Vagy azt akarod, h magyarul alig makogó még keletebbről jövő emberek szolgáljanak fel neked mert a magyarok nem vállalják vagy ugyanezt a munkát több pénzért külföldön végzik?


És mi van például a hullamosókkal? Emlékeim szerint ők jól keresnek, bizonyos országokban (ha nálunk nem is) az árakhoz viszonyítva megkapják a 350 nettót. Na az méltóságteljes munka? Jobb, mint mérnökként dolgozni éppen csak 280 nettóért? Azt is meg kell valakinek csinálni, nekem nincs bajom vele, mielőtt valaki belekötne. De feltételezem neked már nem tetszene annyira a dolog. Pedig a "lécedet" megüti.


Egyébként a jól kereső pasik, főleg a vállalkozók rohadtul főnökösködőek, meg is őrülnének tőled. Tök jó ha valaki okos, talpraesett és önfenntartó. De ha mellette olyan a világnézete és az önképe mint a tiéd, az nem fog kelleni senkinek. Oké, válogass ebből a körből, ez ellen épeszű embernek nincs kifogása. De nincs jogod lenézni a többi embert, aki dolgozik. Nézd le azt, aki lusta dolgozni és azért van az utcán (nem azt akivel kibäszott az élet, az más kérdéskör). De csak mert valaki olyan munkát végez amit valakinek meg kell csinálni, még nem lesz kevesebb, mint te.

2013. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!