Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ítélnek el amiatt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el amiatt, hogy csak nettó 350 felett kereső,18-25 éves pasikkal ismerkedem?

Figyelt kérdés

Nem a pénzükre hajtok, azt megkeresem magamnak, a randikon is hajlandó vagyok fizetni. Egyszerűen csak úgy látom, hogy a méltóság ott kezdődik, hogy kb. ennyit megkeres az ember. Vagy legalább van terve egy jó vállalkozásra.


21/L


2013. okt. 18. 13:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:

39: Ezt már végigvisszük, ha törik, ha szakad! :D


"ha valaki emberekkel foglalkozik, és egy kicsit is ért hozzá, hogy mit kell figyelni. " Majd "Én pl. láttam már számtalan pszichológiai szakvéleményt"


(Persze a sok elég relatív.) Itt nem írtad, hogy sokan lennének. Ezek alapján én azt gondolnám, hogy ezt te különleges dolognak tartod, mivel szerintem az emberek többsége nem mondhatja el magáról, hogy emberekkel foglalkozik és egy kicsit is ért hozzá, esetleg valamilyen szinten a pszichológia ezen területén is jártas, olvasott. Szóval szerintem ez nem sok, szerinted meg igen. Ez van.


Csak azt kérdeztem, hogy honnan tudtad biztosan, hogy 130 feletti IQ-val rendelkezik? És azt ismerem el, hogy az emberek nagy része nagyjából el tudja dönteni beszélgetőtársa intelligenciaszintjét. Nem kellett volna a házasság előtt is egy teszt?

2013. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:

Nem olvasom el a kommenteket, de:

Kérdező, mi lesz akkor ha olyan embert találsz, aki személyiségileg és külsőleg is számodra tökéletes? Viszont csak a sz*r 12 órás szalagmunka jutott neki, és havi 75-öt keres? Szagolsz tovább a pénz után? Szomorú hogy egy olyan tárgyat veszel ennyire komolyan, aminek nem szabadna léteznie, és ember alkotta.

Egyébként nem érdekel hogy keresed, de nem kívánom hogy megtaláld - szerencsétlen ipse egyszer lerobbanna, és otthagynád a francba?

2013. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim ***** válasza:

Nos akkor vigyük végig.

Emberekkel foglalkoznak pl. a pedagógusok, pszichológusok, szociális szférában dolgozók, stb. Természetesen nem a szakmában dolgozók között is lehetnek olyanok, akik képesek megítélni, hogy "átlagon aluli", "átlagos", avagy "átlagon felüli" intellektusú-e valaki.

És itt most nem arra gondolok, hogy azt mondják valaki, hogy hú, de értelmes, mert az még simán lehet az átlagos intelligencia felső szegmense is. Mert erre kb. BÁRKI képes. Mivel azonban jelenleg 130 IQ-pont a határ az átlagos, és átlagon felüli tartomány felett, ezért ennek megítélése már egy fokkal nagyobb hozzáértést igényel. (Természetesen én SEM tudnám megítélni, ha valakinek éppen 129, vagy 131 az intelligencia-hányadosa, ilyesmit nem is állítottam.)

De mivel elég behatóan foglalkozom a témával, és elég sok átlagon felüli intelligenciájú embert ismerek, ezért egyszerűen "felismerem" a jeleket. Nem igazán lehet elmagyarázni. Amikor hiperaktívokkal dolgoztam, ránézésre meg tudtam mondani, hogy valaki hiperaktív. Ez ilyen "szakmai ártalom", ha adott emberek között mozgok sokat, akkor egyszerűen a lélegzetvételéből leveszem. Ezek inkább tudat alatt dolgok.

Egyébként, ha gyakorlod az értő olvasást, azt is érzékelhetted, hogy a hivatkozott hozzászólást válaszképpen írtam azokra a hozzászólásokra, melyek kétségbe vonták, hogy lehetséges (legalábbis nagyjából) megítélni valakinek az intelligencia-hányadosát, és azt firtatták, hogy ugyan milyen speciális módszerem van erre. Ezt írtam le, és egy szóval nem állítottam sehol, hogy ez egyedi lenne...


És miért kellett volna házasság előtt tesztet végezni, mikor nem a számokra "bukom", hanem az átlagon felüli intelligenciából fakadó MEGNYILVÁNULÁSOKRA.

Egy példával illusztrálva: ha én a jó ételekre buknék, akkor nem az érdekelne, hogy van-e a páromnak szakács végzettsége, hanem az, hogy főz-e nekem finomakat. :)

2013. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 anonim ***** válasza:

43: (Az első két bekezdéseddel érdemben újat nem mondtál, és nincs is köztünk nagy véleménykülönbség, ezért nem reagálok rájuk részletesen; illetve a 4. is csak kiegészítés.)


Gondolom szerinted az sem ritka, amit a 3. bekezdéseben írtál, oké.


"én pl. kizárólag 130 feletti IQ-val rendelkező pasikkal ismerkedem" Ebből gondoltam, és abból, hogy kimondottan Mensa tagokkal ismerkedsz. Akikről egy dolgot lehet tudni (nagy valószínűséggel), hogy 130 feletti az IQ-juk.

2013. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 anonim ***** válasza:

# 44: A kizárólag Mensa-tagokat példaként írtam, mint egy eléggé kézenfekvő módszert. :) Nem állítottam, hogy így van, csak hogy "tegyük fel". :)

És ezt megint csak azoknak írtam, akik kétségbe vonták, hogy létezik olyan módszer, amivel "válogatni" lehet az átlagon felüli intelligenciájú partnereket. :)


És igen, természetesen nem tartom ritka jelenségnek azt, hogy ha valaki egy adott területen dolgozik, működik, él, akkor zsigerből felismeri az adott körbe tartozó embereket. Szerintem ezzel mindenki így van... csak nem tudatos. :)

2013. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim ***** válasza:

nem tom te milyen körökben mozogsz de én, egy embert nem ismerek aki ennyit keres :DDD jah de bocs, egy főorvos


am még magadnak sem vallod be az igazat :)

2013. okt. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:

Annak ellenére , hogy ha megtalálom életem szerelmét , attól semmit se fogok sajnálni , és mindent meg fogok neki adni , ilyen nővel semmi esetre se kezdenék.


20F

2013. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 A kérdező kommentje:

"Annak ellenére , hogy ha megtalálom életem szerelmét , attól semmit se fogok sajnálni , és mindent meg fogok neki adni , ilyen nővel semmi esetre se kezdenék. "


És azt felfogtad, hogy nem kérek pénzt semmilyen pasitól? Magam is keresek ennyit, önfenntartó vagyok.

2013. okt. 20. 10:26
 49/90 anonim ***** válasza:
Mivel keresel annyit 21 évesen? Azért kicsit lehangoló ezt olvasni 22 éves létemre, én még eleve nem is keresek semmit, mert még tanuló vagyok, de egy kezdő se fog kapni 350-et az biztos. Kicsit álomvilágban élsz, vagy nem ebben az országban.
2013. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 anonim ***** válasza:
Nettó 80000 Ft. alatt keresek havonta, ez engem nem zavar, még így is van párom. De érdekelne, hogy azt a bizonyos IQ tesztet amiről itt írtok, hogy biztos eredményt ad, hol lehet kitölteni? Mert amit eddig kitöltöttem, az mind különböző eredménnyel zárult. Vagy bennem van a hiba?
2013. okt. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!