Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ítélnek el amiatt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el amiatt, hogy csak nettó 350 felett kereső,18-25 éves pasikkal ismerkedem?

Figyelt kérdés

Nem a pénzükre hajtok, azt megkeresem magamnak, a randikon is hajlandó vagyok fizetni. Egyszerűen csak úgy látom, hogy a méltóság ott kezdődik, hogy kb. ennyit megkeres az ember. Vagy legalább van terve egy jó vállalkozásra.


21/L


2013. okt. 18. 13:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor egy olyan pénzéhes p*csa vagy aki csak azért jótékonykodik, hogy utána ezzel nyerjen önigazolást az igényeinek rossz visszhangjára. Ezek szerint te is tudod milyen vagy, akkor minden oké.
2013. okt. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 anonim ***** válasza:
100%
Ne Magyarországon keress pasit, édesem.
2013. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 anonim ***** válasza:
100%
Mert szánalmas vagy... de semmi gond, engem nem zavar. :D
2013. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:

Én valahol meg tudom érteni, mert hát kinek milyen az értékrendje (én pl. kizárólag 130 feletti IQ-val rendelkező pasikkal ismerkedem).

Csak hát a gondolatmenet az, ami sántít. Ebben a korban még nem maguktól érik el a férfiak az adott jövedelmi szintet, hanem a családi háttér az, ami determinálja! Ilyen alapon azt is vizsgálnod kellene az adott férfi esetében, hogy HONNAN indult, és hogy nem anyuci-apuci révén van-e jó diplomája, jó állása, egzisztenciája, ami azért eléggé esélyes. Mert családi hátszél nélkül huszonéves korra egzisztenciát teremteni manapság lehetetlen. (Hacsak nem drogdealer az illető, de gondolom, nem ilyen jövedelemre gondoltál.)


Szóval ismerek azért én olyan pasit, akinek anyuci-apuci alárakta a lakást, dolgozik a családi vállalkozásban, de ha egyedül kellene boldogulnia, éhenhalna. Szerintem vizsgáld még felül ezt az értékrendet, mert olyat is ismerek, aki 18 éves korában konkrétan az utcán élt, és negyven éves korára jól menő vállalkozó lett (becsületesen). Szerintem ez többet ér, mint az, amikor valaki beleül a készbe! :)

2013. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 A kérdező kommentje:

" pénzéhes p*csa vagy aki csak azért jótékonykodik, hogy utána ezzel nyerjen önigazolást az igényeinek rossz visszhangjára"


Miért akarnék önigazolást nyerni az igényeim visszhangjára? Amúgy mellesleg nem a pénzét igénylem a pasinak, hanem azt, hogy eltartsa magát, önálló legyen, legyen mozgástere anyagilag. Mint ahogyan nekem is van. Nem akarok életem végéig fizetni egy 40 milliós hitelt...

2013. okt. 18. 14:22
 16/90 anonim ***** válasza:
100%
Szoval aki nem keres 350 ezret annak anyagi problèmąi vannak?xd jolvan
2013. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 NyolcOne9 ***** válasza:
100%
Engem csak az érdekel, hogy egy 18 éves hol keres ennyi pénzt? Legjobb esetben érettségije van csak ebben a korban. 22 évesen max egy BSc. diplomája. Te lehetetlenségeket beszélsz. Az meg, hogy CSAK ilyenekkel ismerkedsz... Találtál már egyáltalán ilyet?
2013. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 NyolcOne9 ***** válasza:
100%

"(én pl. kizárólag 130 feletti IQ-val rendelkező pasikkal ismerkedem)"


Köszönés előtt csaptok egy gyors IQ tesztet? Vagy hogy kell ezt elképzelni? Idióta vagy te is.

2013. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:
10: Igen, ezt kiegészíteném azzal, hogy miért gondolja a kedves kérdező, hogy annak nincs anyagi problémája, aki 350 felett keres?
2013. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ritkaság, de nem lehetetlen! Nekem is megy valahogy.


Vannak amúgy ilyen haverjaim is, húszas évek elején, de azért nem annyira ügyesek, mert mindig valami szülő/rokon áll mögöttük. Az én szüleim meg minimálbérben dolgoznak. Nagy ez a szakadék. Akit a szülei pénzzel "tömnek", az sokkal kényesebb.

2013. okt. 18. 14:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!