Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ítélnek el amiatt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el amiatt, hogy csak nettó 350 felett kereső,18-25 éves pasikkal ismerkedem?

Figyelt kérdés

Nem a pénzükre hajtok, azt megkeresem magamnak, a randikon is hajlandó vagyok fizetni. Egyszerűen csak úgy látom, hogy a méltóság ott kezdődik, hogy kb. ennyit megkeres az ember. Vagy legalább van terve egy jó vállalkozásra.


21/L


2013. okt. 18. 13:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen csak úgy látom, hogy a méltóság ott kezdődik, hogy kb. ennyit megkeres az ember."


Igen, csak úgy tolonganak az emberek itthon, akiknek ekkora fizetésük van. Főleg a fiatal srácok között van rengeteg...

2013. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
Tippelj, gy_kér.....
2013. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért ítélnek el, azért elég sokan keresnek nettó 350 felett, annyit még én is megkeresek basszus. Mondjuk azt én sem értem hogy aki ez alatt keres az miért nem néz normális munka után. (mondjuk a válasz nyilvánvaló, mert 3 másik ember ugrik a helyébe.)
2013. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:

Melyik országban keresnek sokan NETTÓ 350 felett??????

Mert hogy nem magyarisztánban, az biztos!

2013. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:
100%

Az Isten mentsen meg a fajtádtól... Te szerencsétlen tudatában vagy annak, hogy hány százaléka a keresőkorú férfi lakosságnak keres ennyit.. Megsúgom kb 3-4%. Hajra keresgélj, csak remélem jól pofára esel. Megsúgom drágám, én csak netto 260 000Ft keresek mérnökként, és tudom, hogy ez jó keresetnek számít itt..

Oppá egy kérdés.. Te mennyit keresel? Mert ha még kereseted sincs, akkor ne nyisd ki a kicsi szád, te kullancs, és ne merj méltóságról hablatyolni. 27/F

2013. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon.
2013. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:

qrzy igen persze... az ország tele van olyan munkahelyekkel amik 350-et fizetnek nettóban. Mutasd már meg hova kéne elmennie dolgozni nagyjából 3 millió embernek?

Téged se az eszedért tartanak ott ahol...

2013. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 pöpike93 ***** válasza:

Kérdező! Elszomorít a gondolkodásod. A válaszaidat elolvasva azt a következtetést vontam le, hogy nagyon korlátozott vagy... 21 éves létedre nem tudod mit jelent a méltóság szó. És nem. Nem keres meg ennyit az emberek többsége Magyarországon.

A legfőbb dolog: miért hiszed azt, hogy aki 350 ezret megkeres nettóban, nem adósodhat el? és miből gondolod, hogy aki jóval kevesebbet keres nem tudja eltartani magát?

Nekem sajnos egy szülőm maradt, aki felnevelt két gyereket egyedül hol 100 és hol 150 ezer nettóval, de nem szenvedtünk hiányt semmiben. Sőt! és én még "pénzesebbnek" számítottam az osztályomban.


Egy gazdag akárki 350 ezer ft nettó keresettel is eléggé eladósodhat! Főleg mivel megszokja ezt a keresetet, ha hirtelen megszűnne a munkahely/vállalkozás, akkor vajon mi lenne?

Alig hiszem, hogy 18-25 éves korosztályban gyakori lenne, hogy ennyi pénze legyen - saját keresetből!

Max ha a szülei finanszírozzák...


"Amúgy mellesleg nem a pénzét igénylem a pasinak, hanem azt, hogy eltartsa magát, önálló legyen, legyen mozgástere anyagilag. Mint ahogyan nekem is van. Nem akarok életem végéig fizetni egy 40 milliós hitelt..."


Úgy gondolom, hogy attól mert valaki sokat keres még nem biztos, hogy el is tudja magát tartani. Sokkal fontosabb, hogy ne szórja a pénzt és betudja osztani, arra költsön amire tényleg szükség van. A 40 milliós hiteles példád pedig nevetséges. :D Úgy látszik szereted a túlzásokat.


Mindenesetre ha így keresel pasit hajrá! Ha nem találsz senkit csakis a te bajod. Ha meg találsz valakit akkor valószínű, hogy hasonló lesz mint te. Mindenki olyan párt kap akit megérdemel. (csak aztán nehogy dobjon, mert szerinte kevés a fizud:D)

2013. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
0%
Pedig nem sok helyen fizetnek 350-nél kevesebbet.
2013. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:

Hogy megy az ismerkedés?

Mert értem én, hogy te egy jól kereső self-made csaj vagy, de 25 alatti pasiból, aki enyit keres, még ha drogdealereket és hasonlókat sem zárjuk ki, akkor sincs túl sok. Másrészt gondolom, hogy szeretnél egy sármos vonzó párt magadnak, nem?

Akkor most gondold végig, az ilyen pasiknál sorba állnak az átlagos lányok. Akik között tuti hogy lesz szebb, nagyobb mellű, cukibb vagy épp perverzebb nálad.

Az a gond a túl sikeres lányoknál, hogy az igényeiknek megfelelő férfi ritka mint a gyémánt, és eszükben sics egy nőnél leragadni, mikor megkaphatnak rengeteget.

Sakk-matt.

2013. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!