Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ítélnek el amiatt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el amiatt, hogy csak nettó 350 felett kereső,18-25 éves pasikkal ismerkedem?

Figyelt kérdés

Nem a pénzükre hajtok, azt megkeresem magamnak, a randikon is hajlandó vagyok fizetni. Egyszerűen csak úgy látom, hogy a méltóság ott kezdődik, hogy kb. ennyit megkeres az ember. Vagy legalább van terve egy jó vállalkozásra.


21/L


2013. okt. 18. 13:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
100%
Azért ítélnek el, mert mivel a keresethez kötöd a paizást, így egy pénzéhes ribinek tűnsz.
2013. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:

talán nem kellene hangoztatni, aztán nincs gond

Ha meg te is ennyit keresel, akkor tök érthető, hogy hasonló típust akarsz

2013. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem ítéllek el.

(remélem még ma átmegy rajtad egy kamion)

2013. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak úgy látom, hogy a méltóság ott kezdődik, hogy kb. ennyit megkeres az ember.

Szóval ha valaki nem tud magának ennyit összeszedni,(főleg ebben a világban) az egy méltatlan ember.

Életképtelen, pénzéhes r*banc...

2013. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
88%
Lényegében a pénzükre hajtasz, csak finoman tálalva, és egy más perspektívából.
2013. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
97%

"vagy legalább van terve egy jó vállalkozásra"

Aranyos vagy, basszus... nekem nem egy tervem van, de a legolcsóbb megvalósitásához 20 milliárd kéne.


A havi kereset meg miért számit? Mi köze van ehhez a méltóságnak?


Vidéken még gazdasági MSc-vel is nehéz ennyit keresni.. sőt, szinte lehetetlen, mert alig van munka.


Azért itélnek el, mert felszines vagy.. nem azt nézed, hogy milyen emberrel ismerkedsz, mi lehet érdekes benne, hanem azt, hogy mennyit keres. Mondjuk felőlem csináld majd. Őszintén remélem, hogy az egyik srácot, akit a keresete miatt utasitottál el, egyszer meglátod majd egy Aston Martinban :)

2013. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:
100%

Az a méltóság, hogy bruttó 500at keres egy pasi néhány év munkaviszony után?


Érettségi után egy főiskola, és 21, mikor elkezd dolgozni.

Hát elég kevés olyan becsületes munkahely van, ahol ennyit adnak. De egy asztalos, villanyszerelő sem keres ennyit néhány év munka után.

Mondjuk egy autónepper vagy lányfuttató megkeres, de ha neked ez kell, akkor nem csodálkozz, hogy elítélnek.


Kérsz valami igazolást a jövedelemről első randi előtt? Mert én keresek annyit, de pl. nincs drága autóm, mert baromira nem tartom fontosnak a drága autót. Szóval van, akin nem látszik a pénz.

2013. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 A kérdező kommentje:

"Azért ítélnek el, mert mivel a keresethez kötöd a paizást, így egy pénzéhes ribinek tűnsz."


Ha pénzéhes is volnék, egy forintot sem fogadnék el egy pasitól sem, max. ha az életem múlna rajta. Megkeresem én magamnak. Nem eltartott rabszolga akarok lenni.



"Egyszerűen csak úgy látom, hogy a méltóság ott kezdődik, hogy kb. ennyit megkeres az ember.

Szóval ha valaki nem tud magának ennyit összeszedni,(főleg ebben a világban) az egy méltatlan ember.

Életképtelen, pénzéhes r*banc..."


Nem méltatlan, hanem méltóságát elvesztett. A kettő teljesen mást jelent. Nos, a pénzéhségről annyit, hogy havi szinten dedikált összeget áldozok jótékonyságra, és ételosztásokon, más karitatív munkákban a szabadidőm egy részét arra áldozom, hogy segítsek annak aki nehéz anyagi helyzetben van.


Kapcsolatot azért nem szeretnék ilyen emberrel, mert aki anyagi problémákkal küzd, annak ez letöri a lelkesedését, sőt, a kapacitásának nagy részét leköti, tehát unalmas emberré válik. Nem elítélem ezt, megértem, hogy a pénzhiány miatt van ezért is akarok segíteni.. De nem úgy hogy eltartom.

2013. okt. 18. 13:39
 9/90 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy csinálod mielött elkezdetek randizni kikédezed mennyit keres???? Félre ne érts én egyáltalán nem itéllek el, és én is jó anyagiakkal rendelkező férfihoz mentem hozzá, de nem emiatt és sokáig fogalmama sem volt róla mennyit keres vagy mennyi pénze van a bankban.
2013. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:
100%

miért kéne, hogy anyagi problémái legyenek annak, aki nettó 350 alatt keres? :D


Kislány, valahol nagyon el vagy tévedve :D

2013. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!