Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ítélnek el amiatt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el amiatt, hogy csak nettó 350 felett kereső,18-25 éves pasikkal ismerkedem?

Figyelt kérdés

Nem a pénzükre hajtok, azt megkeresem magamnak, a randikon is hajlandó vagyok fizetni. Egyszerűen csak úgy látom, hogy a méltóság ott kezdődik, hogy kb. ennyit megkeres az ember. Vagy legalább van terve egy jó vállalkozásra.


21/L


2013. okt. 18. 13:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:

"Bravó, erre senki más nem képes. "


Dehogynem. A pszichológusok, pszichiáterek 90%-a képes rá. És írásos szakvéleményt is adnak róla (teszt nélkül). Olvass vissza, írtam erről is.

2013. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 anonim ***** válasza:
66%
Honnan van itt ennyi idióta? Inkább visszafekszem még 5000 évre...
2013. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 anonim ***** válasza:
31: Úgy látom, az irónia fogalmát még nem ismered. :)
2013. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 anonim ***** válasza:
mindenhez meg van a jogod kérdező, még ahhoz is hogy egy ostoba liba legyél és élsz is vele rendesen. Dugjon tripperesre egy halom bantu néger!
2013. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 anonim ***** válasza:

# 33: Már hogyne ismerném.

Csak iróniaként a mondatod értelmezhetetlen. Ugyanis ha iróniaként értelmezném, akkor viszont az értő olvasás terén küzdesz kihívásokkal, ugyanis abban a hozzászólásomban, amire hivatkoztál, pont azt írtam, hogy erre meglehetősen sokan képesek. Innentől kezdve pedig az ironikus értelmezés teljesen logikátlan, kizárólag szó szerint tudtam értelmezni (természetesen a gúnyos tartalmat kiérezve a hozzászólásodból).

De ha van más értelmezése is, akkor örömmel fogadom, ha elmagyarázod...

2013. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 anonim ***** válasza:

35:


Te írtad: "Én sem tudnám pontosan számszerűsíteni, de ha valakivel hosszasan elbeszélgetek, és figyelem a gondolatmenetét, kommunikációját, akkor egy idő után be tudom lőni, hogy kb. melyik tartományban helyezkedik el."


Mivel ezt nem tartom kivételes dolognak, ezért ironizálva írtam, hogy: "Bravó, erre senki más nem képes." Mivel szerintem valójában elég sokan képesek erre. (de ugye ahhoz is IQ kell, hogy erre valaki rájöjjön... :P )

2013. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 anonim ***** válasza:
Abszolút igazad van kérdező. Én is olyan pasi után futok, akinek több háza van, félmillás fizuja van, kocsija. Cserébe meg mindig kitakarítanám a lakását meg főznék rá és gyereket nevelnék neki, meg olyan szexben részesíteném, hogy még a Holdon is megirigyelnének minket.
2013. okt. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 A kérdező kommentje:

"Abszolút igazad van kérdező. Én is olyan pasi után futok, akinek több háza van, félmillás fizuja van, kocsija. Cserébe meg mindig kitakarítanám a lakását meg főznék rá és gyereket nevelnék neki, meg olyan szexben részesíteném, hogy még a Holdon is megirigyelnének minket."


Én egyenrangú felet keresek, ha nem esett volna le.

2013. okt. 18. 18:20
 39/90 anonim ***** válasza:

# 36: A kiragadott szövegrész közvetlen környezetében szerepelt az is, hogy erre sokan képesek, semmi különlegességet nem tulajdonítottam magamnak, éppen ezért indokolatlannak és értelmetlennek tartottam, hogy olyasvalamiért gúnyolódsz (értsd: speciális képesség), amit én nem is állítottam, sőt, az ellenkezőjét állítottam. Hogy nincs ebben semmi különleges.


Viszont azt sem értem kristálytisztán - logikailag levezetve - hogy ha szerinted ez egy létező és gyakori "képesség", akkor miért kérdőjelezted meg a következő mondatodban, hogy már a tesztelés előtt képes voltam megítélni a férjem intellektuális képességeit?

2013. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek azért azt tudnia kell, hogy 24 évesen sem a Csányi, sem a Demján, de hogy korban közelebb jöjjünk a Gattyán és a Kóka sem keresett 350-öt havonta (a saját korukhoz viszonyított értékben sem).
2013. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!