Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ítélnek el amiatt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el amiatt, hogy csak nettó 350 felett kereső,18-25 éves pasikkal ismerkedem?

Figyelt kérdés

Nem a pénzükre hajtok, azt megkeresem magamnak, a randikon is hajlandó vagyok fizetni. Egyszerűen csak úgy látom, hogy a méltóság ott kezdődik, hogy kb. ennyit megkeres az ember. Vagy legalább van terve egy jó vállalkozásra.


21/L


2013. okt. 18. 13:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 Noydra ***** válasza:
83%os, ezért vagy egyedül. De aki ilyen buta, remélem úgyis marad. Igen, felszínes vagy, ezt nem lehet hova szépíteni.
2013. okt. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 anonim ***** válasza:
#71. Inkább legyen egy olyan kapcsolatban amiben nem érzi jól magát, mint egyedül?
2013. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 anonim ***** válasza:

Én nem ítéllek el és nem tartalak felszínesnek (függetlenül attól, hogy jelenleg munkanélküli vagyok), a te dolgod, mit keresel egy férfiban.


Csak annyit árulj el, 18 és 25 év között kik és milyen területen keresnek ennyit önerőből azok közül, akiket ismersz?

2013. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim ***** válasza:
# 71: Három kapcsolatom volt az elmúlt másfél-két évben, és egyikben sem éreztem túl jól magam. Igen, akkor inkább maradok egyedül, ez az én tudatos döntésem, és azt gondolom, hogy jogom van így dönteni.
2013. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 Noydra ***** válasza:

72: Elég nagy szégyen, hogy valaki azért nem érzi jól magát egy kapcsolatban, mert a pasija nem keres annyit, mint amennyi neki megfelel...


Ez színtiszta felszínesség, és tisztaszégyen!

Az ilyen az én szememben megérdemli, hogy egyedül dögöljön meg.


Mert ha még lenne a házasságából gyereke, és arra kell, még csak-csak megérteném. De ez?! Én vágyom a luxusra, és ha ennek a pasi nem tudja kifizetni a felét, akkor nem méltó hozzám. Tökmindegy mennyire szeretnék egymást, vagy ezen kívül mennyire tökéletes a kapcsolat?


Ohh hát akkor bocsáss meg Madame! Csak vigyázz, fel ne kavarodjon a kis hasikád a pezsgőfürcsitől :D

2013. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 anonim ***** válasza:

Én csak nettó 180-at keresek mérnökként 26 évesen, ezért legyek esélytelen.. Hát egy ilyen felszínes nő még ha aranyból lenne, akkor sem kellene.. Szerinted, ez a legnagyobb érték egy emberben, hogy kinek mennyi a nettó bére? szánalmas. Én soha nem néztem egyik női barátnőmnek sem a fizetését..

Azért kíváncsi lennék, hogy "szabaduszóként" miből jön össze az a netto 250.. A magyar maszekokat meg hagyjuk, akik 80%-a adócsalásból szedi össze a netto 350-ed, és után 65 éves korukban sír a szájuk, hogy miért 50 ezer Ft csak a nyugdíjam..

Soha nem kezdenék egy olyan nőszerű lénnyel aki azt nézi, hogy a másiknak legalább 350 nettós fizetése legyen

2013. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim ***** válasza:
Ha nem kell nektek ilyen nő, akkor minek idegeskedtek rajta, hogy ő mit szeretne? :D Engem pl. hidegen hagy, csak az érdekelne még mindig, hogy szerinte mivel lehet ennyit keresni ilyen fiatalon, legálisan.
2013. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:

"Azért kíváncsi lennék, hogy "szabaduszóként" miből jön össze az a netto 250."


Olyan szaktudásom van, ami csak keveseknek, és jól megfizetik. Ehhez kellett sok tanulás, sok tapasztalatszerzés az adott területen. És így napi 4-5 óra munkával megvan a havi jövedelem.

És az én munkaterületemen ez egyáltalán nem egyedi... 50-100 ezer Ft-os napidíjakat fizetnek szakértői díjként.

2013. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:

A fizetés nem érdekel, sosem néztem. Amúgy ma ebben az országban nagyon kevesen keresnek 250-et tisztán. Én is csak 180-at, és úgy tervezem jövőre lépek innen. Kint megkapom ennek az 5x-t. Egyetemi témavezetőm az Electroluxnál van kint Svédországban. Itt 230 nettója volt 5 év szakmai tapasztalattal, kint netto 32000 SEK-t keres.. Ez az ország úgy veszve van, ahogy, itt aki netto 180-200-at keres az királynak számít, ráadásul lassan itt drágább az élet mint kint az Eu-ban.

Amúgy egyedi szakmával(tolmács, elemzők, tanácsadók) lehet ennyit keresni, az igaz.

2013. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim ***** válasza:
78-as miben vagy te szakértő, az lemaradt :D
2013. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!