Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ítélnek el amiatt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el amiatt, hogy csak nettó 350 felett kereső,18-25 éves pasikkal ismerkedem?

Figyelt kérdés

Nem a pénzükre hajtok, azt megkeresem magamnak, a randikon is hajlandó vagyok fizetni. Egyszerűen csak úgy látom, hogy a méltóság ott kezdődik, hogy kb. ennyit megkeres az ember. Vagy legalább van terve egy jó vállalkozásra.


21/L


2013. okt. 18. 13:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:

# 18: Megvannak a módszereim. :)

Ugyanakkor mindenkinek megvan a saját értékrendje, szempontrendszere, preferenciái. Vannak, akik a külső alapján választanak partnert, mások egzisztencia alapján, és szerintem senkinek nincs joga megkérdőjelezni mások értékrendjét. Mert ha én tudom, hogy milyen partnerrel érzem jól magam, akkor úgy gondolom, hogy jogom van a saját értékítéletem szerint választani.

2013. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 NyolcOne9 ***** válasza:
Mesélj már azokról a módszerekről! Belenézel a szemébe és látod, hogy ő csak 129-es IQ-val rendelkezik és dobod is?
2013. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 anonim ***** válasza:
100%
21: Figyelj, akkor indítsunk egy vállalkozást! Te a saját módszereiddel megállapítod, hogy kinek mennyi az IQ-ja, ezt a Mensa-teszthez képest féláron fogjuk biztosítani az embereknek. Felezzük a bevételt, és így meg fogok felelni a kérdezőnek.
2013. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 anonim ***** válasza:

És mi van, ha pl. kimondottan Mensa-tagokkal ismerkedem? Mondjuk mert én is tag vagyok? Hmmm?

Ez az egyik legkézenfekvőbb megoldás.... (de ugye ahhoz is IQ kell, hogy erre valaki rájöjjön... :P )

2013. okt. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/90 anonim ***** válasza:
92%

Egyébként elárulom, hogy a kommunikációból, a gondolkodásból le lehet venni az intelligenciát, ha valaki emberekkel foglalkozik, és egy kicsit is ért hozzá, hogy mit kell figyelni.

Én pl. láttam már számtalan pszichológiai szakvéleményt, amiben leírták (tesztek elvégzése nélkül), hogy "átlagos", ill. "átlagon felüli" intellektus, amit később aztán mérések is igazoltak.

Én sem tudnám pontosan számszerűsíteni, de ha valakivel hosszasan elbeszélgetek, és figyelem a gondolatmenetét, kommunikációját, akkor egy idő után be tudom lőni, hogy kb. melyik tartományban helyezkedik el. És nem egyszer igazolódott be. Pl. a férjemről tudtam, hogy nagyon intelligens. Jóval a házasságunk után végeztek vele tesztet, és 160 körüli eredmény jött ki.

És mivel nekem ez preferenciám, hát óhatatlanul (tudat alatt is), azokra a jelekre figyelek, azokhoz vonzódom, amik átlagon felüli IQ-ra utalnak.

2013. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 Noydra ***** válasza:
72%

"Csak 130 (!) IQ felett ismerekedem. Ja sebaj én meg 350000 Ft-os kereset alatt egy senkinek nézem a férfiakat."

Mi ez? Felszínes ku rv ák gyűlése? Ti lesztek azok, akik majd 40 évesen 10cm átmérőjű műf..sz társaságában sírtok egy latin-amerikai sorozat előtt, hogy "engem sosem talál meg a szerelem". :'(

Meg is fogjátok érdemelni :D

2013. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 anonim ***** válasza:
49%

Húha, egy beszélgetés alapján meg tudod állapítani, hogy valaki hülye, vagy sem? Bravó, erre senki más nem képes.

Mellesleg, ha csak jóval a házasság után végeztek a férjeden tesztet, akkor honnan tudhattad biztosan, hogy 130 feletti az IQ-ja?

2013. okt. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés tuti provokáció.


"a méltóság ott kezdődik, hogy kb. ennyit megkeres az ember"


Ilyen kijelentést egy épeszű, normális ember nem mondhat, jézusom...

2013. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 A kérdező kommentje:

"egy senkinek nézem a férfiakat"


Megtennéd, hogy visszaolvasol? Nem írtam, hogy senkinek nézem őket.

2013. okt. 18. 14:54
 30/90 anonim ***** válasza:
# 26: Bocs de én már majdnem 40 vagyok, és házas. :) (Az átlag feletti IQ-ra bukó nő voltam... :P)
2013. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!