Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak normális fiúk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak normális fiúk de komolyan? Hol lehet velük ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem! Normális, intelligens, céltudatos lány vagyok. Mindenki csodálkozik, hogy nincs barátom, mert ezekhez még csinos is vagyok, nagyon figyelek a külsőmre, saját döntéseim alapján csinálok mindent. Szeretek főzni, olvasni, múzeumba járni, imádom a régi filmeket és zenéket, de nem vagyok ilyen unalmas, otthon ülős, apu pici lánya sem és még sem találok egy rendes normális fiút, aki komoly kapcsolatot szeretne.


19/L


2013. jan. 10. 01:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
Könyvtárban pl.
2013. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:

#59, de nekem más a gondolkodásom, csak azzal akarok szexelni, akibe szerelmes vagyok, aki az Igazim; az első és az utolsó nő az életemben.


Nem fogok bemutatkozni, önéletrajzot írni, képet csatolni mellé, hogy elhiggyétek azt, amit mondok. Nem látnám értelmét annak, hogy nem igaz dolgokat hordjak itt össze-vissza. Most miért volna nekem jó? Főleg ma, amikor nem divat az Igazira várni, ma, amikor nem divat zero alkoholt inni, stb. Most miért volna jó nekem ártatlanul felvennem ezt a szerepet itt? Nem értem a feltételezést.


Azt sem értem, hogy mért baj az, ha tisztában vagyunk önmagunkkal, a saját értékeinkkel (külső-belső). Mivel egész eddigi életem során a tartalmas életre törekedtem, így már 18 éves koromra sikeres ember lettem. Nem tudom, hogy ebben mi a hihetetlen.

Mivel egy bizonyos szintet elértem az életben, így joggal kívánhatom azt, hogy min. egy ugyan olyan barátnőm/feleségem legyen, mint én. Akkor mire való volt a sok kitartás?


A Kérdezőt is csak arra biztatom, hogy ne adja lejjebb a szintet.

Én nem fogok passzióból össze jönni senkivel sem, mert ez a divat. Ebbe az is beletartozik, hogy még egy -számomra- bomba nővel se jönnék össze, ha belülről nem tetszik.


De tudom én. Ma az a menő, hogy középszerűnek kell lenni, megelégedni azzal, ami van, sose harcolni a jobbért. Ha ez a menő, akkor köszönöm, én kimaradnék belőle.

2013. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!