Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak normális fiúk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak normális fiúk de komolyan? Hol lehet velük ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem! Normális, intelligens, céltudatos lány vagyok. Mindenki csodálkozik, hogy nincs barátom, mert ezekhez még csinos is vagyok, nagyon figyelek a külsőmre, saját döntéseim alapján csinálok mindent. Szeretek főzni, olvasni, múzeumba járni, imádom a régi filmeket és zenéket, de nem vagyok ilyen unalmas, otthon ülős, apu pici lánya sem és még sem találok egy rendes normális fiút, aki komoly kapcsolatot szeretne.


19/L


2013. jan. 10. 01:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 A kérdező kommentje:

Budapesten élek, 173 cm magas vagyok, hosszú barna hajam van, barna szemeim, vékony vagyok. Képet nem mutatok magamról, nem szívesen tenném közzé itt egy fényképem.


Egyik válaszolónak üzenném, hogy nem a hú de szexi pasit keresem, leszálltam már az álomvilágból, fontosnak tartom a belső értékeket, persze kell, hogy vonzódjam az illetőhöz, de nem az elérhetetlent keresem.

2013. jan. 10. 02:00
 22/72 anonim ***** válasza:

Foldileny, biztos, hogy barátnőt szeretnél először?

Én előbb szeretnék elhelyezkedni, mert nagyon hiányozna a barátnőm/menyasszonyom. Szóval, lehet jobb, ha ott (Svájcban) ismerkedek meg valakivel.

2013. jan. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
Pedig ezt nehéz elhinni. 19 évesen még a szőke herceget várjátok fehér lovon.
2013. jan. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
Kinek mi a szőke herceg....
2013. jan. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
Felkavartad a lelkivilágomat, Kérdező! :( Pont a napokban jutottam arra, hogy nem létezik olyan lány, akit én keresek, megnyugvást találtam, erre most meg felbukkantál itt, de ugyan az, mintha a metrón láttalak volna -soha többet nem tér vissza a pillanat.
2013. jan. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:

Van ilyen, csak szerintem kevesebb. Igazából én is annak tartom magam, de talán ezt másnak kellene megítélni. Viszont van egy barátom aki ez a "normális" kategória. Hogy hol lehet vele ismerkedni? Az a helyzet, hogy vele elég nehéz... mert minden szabadideját a barátaival tölti. De igazából én is. Néha 1-1 bárba betérünk ha úgy tartja kedvünk de inkább éljük az életünket. Nem kergetjük folyton az egy estés ribizliket. Nem is tudom mi lesz majd később. Megszoktuk így páran (5-8 ember) hogy jóban-rosszban együtt vagyunk és talán attól félünk ha valamelyikünknek lenne barátnője akkor kiesne a csapatból. Ő hiányozna akkor és szerintem mi is neki. Ha csak nem talál olyan barátnőt aki szívesen részt vesz a mi kis kalandozásainkban néha :)

Egyébként ilyen 21-23 éves korosztály ez. Talán most kezdünk felnőni ehhez. Nem tudom, csak annyit, hogy igazából közülünk menki szinte egész életében egy komolyabb kapcsolatra vágyott. Val egy gyerek, aki elkeseredésében váltogatja a lányokat elég rendesen, de tudom hogy ő is egy okos, értelmes komoly lányra vár. Csak sajnos a környéjen ebből nagyon kevés van, aki van az tuti foglalt. Ez lány szemmel elég fura lehet, de igazából a mi vigaszunk ez a kis társaság. Nem mondjuk, de néha szóba kerül és nagyon is érezhető. Talán az lenne a legideálisabb eset, ha mindenkinek lenne barátnője és ők is barátok lennének egymással úgy mint mi. De szerintem ilyen soha nem lesz :)


A lényeg az, hogy ne add fel!

Egyszer biztosan megtalálod akit keresel.

Sok szerencsét hozzá!

2013. jan. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 A kérdező kommentje:
2 hónap és 20 éves leszek, ha ez számít. Nem tudok vele mit csinálni, hogy te nem hiszed el, én tudom milyen vagyok és kire lenne szükségem csak egyszerűen nem találkozom egy normális értékrenddel rendelkező sráccal és ezt egyszerűen nem értem.
2013. jan. 10. 02:11
 28/72 anonim ***** válasza:
mi az, hogy normális értékrend?
2013. jan. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
Esetleg van itt Győr, Vp környéki aki az ilyen lányokat szereti? :D
2013. jan. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:

igen! :3



(főleg, ha `Győr, Vp környéke` alatt Budapestet érted :( )

2013. jan. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!