Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak normális fiúk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak normális fiúk de komolyan? Hol lehet velük ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem! Normális, intelligens, céltudatos lány vagyok. Mindenki csodálkozik, hogy nincs barátom, mert ezekhez még csinos is vagyok, nagyon figyelek a külsőmre, saját döntéseim alapján csinálok mindent. Szeretek főzni, olvasni, múzeumba járni, imádom a régi filmeket és zenéket, de nem vagyok ilyen unalmas, otthon ülős, apu pici lánya sem és még sem találok egy rendes normális fiút, aki komoly kapcsolatot szeretne.


19/L


2013. jan. 10. 01:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:

Kérdező! Az országban merre vagy fellelhető?


Amúgy normális, viszonylag intelligens, ambiciózusnak mondott srác vagyok. Egyedül kívülről nem látszik meg mindez (karosszéria inkább, mint ízlésbeli hiba), így azonnal kapok egy kosarat 10-ből 8 esetben. Normális fiút keresel, amiből kevesebb a jóképű - mivel a jóképű, kicsit elszáll magától - vagyis nem is olyan rendes.

2013. jan. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:

Én meg életem szerelme zónába tettem és ő barátzónába. :D


21/N

167cm

55kg


Mielőtt itt dagadtoznátok, meg társai. :D

2013. jan. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:

Hópihe, nem erre gondoltam. Persze, hogy nem törvényszerű, hogy az illető mindenképpen tetsszen.

Csak az a helyzet, hogy amikor egy ilyen kérdést feltesznek, akkor egy olyan fickóra gondolnak valójában, aki egy kegyetlenül menő, jóképű, hiperszuper valaki, akiért döglenek a nők, de az ő kedvéért átmenne hűséges, kedves pasiba. A legtöbb lány az ilyen kérdéseknél valójában erre gondol és nem jön rá, hogy álomvilágban él. Ha sorba állítanánk az összes olyan fiút, aki normális, értelmes, kedves és mindegyikkel randizna, szerintem akkor se kellene neki egyik sem közülük.

2013. jan. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
Mindenki kerülgeti itten a forró kását, hát én megmondom: Kérdező képet kérünk.:D
2013. jan. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:

Azért kerültök barátzónába mert tulságosan kimutatjátok, hogy fontos nektek a lány. Ha azt látja hogy bármit megtehet akkor elrak titeketaz "ínségesebb esztendőkre" és amig ő nagyban pasizik addig ti a polcról nézitek végig.

Kérdező:

vannak igenis vannak rednes Férfiak bár ez eléggé relatív dolog, mivel minden embernek picit másabb elképzelései vannak a rendes fogalmárol. Elsönek magadban kell tisztáznod, hogy mit is vársz a pasiktól, és az alapján válogatni és nem undorral majszoglatni amit igy kifőztél magadnak. Mert a te elvárásaidtól függ az, hogy milyen hosszú és boldog kapcsolatod lehet késöbb.

2013. jan. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
01:52, Fogalmad sincs a férfiideálomról. Azt is megkaptam, hogy a lúzereket szeretem. :D
2013. jan. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
Foldileny, pár hónapig még Magyarországon vagyok, aztán elbúcsúzok, megépítem a karrierem nyugatabbra. :(
2013. jan. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
17-es jól teszed. Én Angliában képzelem a jövőmet. De előtte még barátnő kellene. Ez a célom.:D
2013. jan. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:

Hópehely!

egy ideje már lehet a válasz sorszámával is hivatkozni :D

(nem pedig az időpontot kimásolni, mert most például két 01:52-es is van)

2013. jan. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
én pont ilyen pasik vagyok amit leírtál, csak még ronda vagyok mert várom hogy a királynőm megcsókoljon és szép herceggé változzak! SE :)))
2013. jan. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!