Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak normális fiúk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak normális fiúk de komolyan? Hol lehet velük ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem! Normális, intelligens, céltudatos lány vagyok. Mindenki csodálkozik, hogy nincs barátom, mert ezekhez még csinos is vagyok, nagyon figyelek a külsőmre, saját döntéseim alapján csinálok mindent. Szeretek főzni, olvasni, múzeumba járni, imádom a régi filmeket és zenéket, de nem vagyok ilyen unalmas, otthon ülős, apu pici lánya sem és még sem találok egy rendes normális fiút, aki komoly kapcsolatot szeretne.


19/L


2013. jan. 10. 01:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
Jelentkező sincs? Mert én azt vettem észre, hogy lenne, csak nektek nem kellene.
2013. jan. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
57%
Ha céltudatos fiút akarsz, akkor ajánlom a 22-25 éves korosztályt. Ott már azért vannak komolyabbak. Én meg a komoly lányokat hiányolom. Nem találkoztál velük esetleg? 25/F
2013. jan. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Szerintem nincs még egy olyan akit el tudnék képzelni egy életre.


21/N

2013. jan. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
1, miből gondolod? Ha lenne is jelentkező most csak azért jöjjünk össze vele mert kellünk valakinek? Megpróbálnám ha tudnám szeretni, de csak olyannál.
2013. jan. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
74%
Mindenhol ott vagyunk, csak aztán az esetek döntő többségében kikerülünk a barátzónába, annak is a legszélére...
2013. jan. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
Hópihe pointer, azt mondtad a vizsgádra fogsz tanulni!
2013. jan. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:

Én meg olyan lányt keresek, mint amilyet magadról írtál és olyan vagyok, mint amilyet te keresel. Majd csak összefutok valahol egy valakivel, aki ilyen.

Mivel célorientált vagyok, fontos a karrier, így a tanulásba fektetek, hisz ez a legjobb befektetés a sikeres élethez, ezáltal egész nap a suliban vagyok estig, hajnal 1kor fejezem be a tanulást, nincs időm kikapcsolódni. Engem csak a sulimban tudnál megtalálni.

Szintén fontos a külső megjelenésem, kissé már hiú vagyok.

18/F


(ez egy példa volt a "hol" kérdésedre)

2013. jan. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 A kérdező kommentje:
Nálam sajnos normális, rendes fiú nem jelentkezik. Ha találnék ilyet nem raknám ki barátzónába.
2013. jan. 10. 01:50
 9/72 anonim ***** válasza:
Ajj, de nem tudok. Olyan unalmas... :/ Iszonyat nehéz nekiállni...
2013. jan. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:

"Mivel célorientált vagyok, fontos a karrier, így a tanulásba fektetek, hisz ez a legjobb befektetés a sikeres élethez"


Te melyik országban élsz? Mert nem Magyarországon az tuti.

2013. jan. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!