Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak normális fiúk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak normális fiúk de komolyan? Hol lehet velük ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem! Normális, intelligens, céltudatos lány vagyok. Mindenki csodálkozik, hogy nincs barátom, mert ezekhez még csinos is vagyok, nagyon figyelek a külsőmre, saját döntéseim alapján csinálok mindent. Szeretek főzni, olvasni, múzeumba járni, imádom a régi filmeket és zenéket, de nem vagyok ilyen unalmas, otthon ülős, apu pici lánya sem és még sem találok egy rendes normális fiút, aki komoly kapcsolatot szeretne.


19/L


2013. jan. 10. 01:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:

Nem! Elhiszem, amit mondtál, nem úgy értem.

Én is tudom ki vagyok, normális értékrendem van, erkölcsös vagyok, a szuper kinézetem ellenére nem volt még barátnőm, mert az Igazira várok, mert mély szerelemből szerertén szeretni, nem divatból, de egyszerűen nem találkoztam még olyan lánnyal élőben, aki ugyan ezeket elmondhatná magáról. Érted? Nem azt mondtam, hogy te nem mondasz igazat! Csak sajnálom, hogy nem élőben bukkantál fel és, hogy nem 1.3 évvel fiatalabban.

2013. jan. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:

"szuper kinézetem ellenére nem volt még barátnőm"

-.-

2013. jan. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
Hópihe én Veszprém és Győr környéki vagyok egyszerre. Elég rendesen beletrafáltál a lakhelyembe, gratulálok!
2013. jan. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:

The Immortal Human:

Igen barátnőt szeretnék lehetőleg olyat, aki kijönne velem Angliába élni. A fél családom már kint él.

2013. jan. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Egyet értek veled, csak én lányt keresek hasonló paraméterekkel. Azt, hogy a normális fiúk hol vannak azt nem tudom, de én pl. otthon, és még most is dolgozom, és építem a karrierem.

Gondolom más is ezt csinálja, ezért nem találod őket.

22F

2013. jan. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
Foldileny, akkor majd átugrok hozzád Svájcból meginni egy kávét az Oxford Streeten. :D
2013. jan. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
Várlak szeretettel. Bárcsak ott tartanánk már.:)
2013. jan. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:

#32, nem gőgös akartam lenni, de ez így igaz. Ezzel csak azt akartam szemléltetni, hogy fontosak számomra azok az értékek, amik szerint én élek.


Foldileny, miért, te hány éves vagy?

2013. jan. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 A kérdező kommentje:
a végén a kérdésem alatt összejön földilény és immortal human..ez megy..de h nekem legyen valakim :D de nektek sok boldogságot :D
2013. jan. 10. 02:39
 40/72 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok. Maximum 1 évet leszek még itthon aztán irány nyugatra.


Kérdező: Gyere beszélgessünk valamiről, ami téged is érdekel.:D

2013. jan. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!