Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak normális fiúk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak normális fiúk de komolyan? Hol lehet velük ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem! Normális, intelligens, céltudatos lány vagyok. Mindenki csodálkozik, hogy nincs barátom, mert ezekhez még csinos is vagyok, nagyon figyelek a külsőmre, saját döntéseim alapján csinálok mindent. Szeretek főzni, olvasni, múzeumba járni, imádom a régi filmeket és zenéket, de nem vagyok ilyen unalmas, otthon ülős, apu pici lánya sem és még sem találok egy rendes normális fiút, aki komoly kapcsolatot szeretne.


19/L


2013. jan. 10. 01:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
Nem viszem túlzásba. Így esik jól.
2013. jan. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim válasza:

A kérdező kérdésére reagálva: momentán alszanak; jómagam egy bonyolult folyamat során kötöttem itt ki, melyet vizsgára való készülésnek is szokás emlegetni.


A szóban forgó halmaz, mivel viseli a "noormális" jelzőt, így "elemei" arra törekednek mindennapjaik során, hogy azokat tartalmasan töltsék ki; megpróbáljanak talpon maradni, az egyre "jobb" kilátások között. Mindezen célok elérése sok energiát, időt igényel, már hogyha komolyan gondolja az egyed, s szeretne egyről a kettőre jutni. Szóval alanyunknak nem sok energiája, legfőképpen ideje marad az ismerkedésre. Így többnyire maradnak a spontán, véletlen szituációk. Azt hogy mindez milyen eseménytéren történik, arra nem igazán adható pontos meghatározás. Szerintem nincs ilyen, hogy erre vannak a normálisak, amarra meg az ellentett (bár valószínűleg könnyebb lenne az élet); az egész egy összekeveredett rendszer, aminek egyes alkotóiról azért javarészt eldönthető, hogy hova is tartoznak. A szimpatikusok felé jelezni/kezdeményezni kell, aztán valamelyikből lesz valami. (20F)

2013. jan. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:

HÓPIHE

#42-44

Pontosan leírtad az öcsémet. Közvetlen közelről van szerencsém "tanulmányozni".

2013. jan. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján olyan nő lehetsz, akit sok férfi keres, de alkalom nincs arra, hogy ismerkedj.

Menj el fesztiválokra (nem feltétlenül a diszkósokra), de még inkább ajánlom, hogy keress egy hobbit és azzal kapcsolatos rendezvényekre járj el. Ilyen helyeken lehet legjobban ismerkedni, mert már van egy közös érdeklődés. Nálam ilyen az íjászat. A versenyeken lehet a legjobban ismerkedni. Vagy a versenyzők, vagy a nézők között is.

28F

2013. jan. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
Normális fiúk mindenhol vannak, legfeljebb nem veszed észre őket, mert nem ütik meg a hatalmas elvárásaidat külsőre. De az is lehet, h pont azért nem kellenek neked, mert normálisak.
2013. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:

Ha normális pasit szeretnél magadnak, akkor keress egy csendesebb, visszahúzódó fajtát. Aki nem lóg állandóan a csajok nyakán és nem játssza az eszét.


40 elmúltam és pasi vagyok, de köszi én sem ismerkednék a mai (és a régi) húszévesek többségével. A fiúk szavaiból köbgyököt kell vonni = agyjátszás! Már a katonaság alatt is óvodában éreztem magam ... Ez ma még rosszabbnak néz ki, mert a világ fejlődik és mindenki majmolja a divatot és azzal henceg: mobil, autó, nyaralás. Pedig az élet nagyon másról szól! Munkáról, őszinteségről, hűségről, tartalmas kapcsolatokról. Ez volt a múlt ez van most és erről fog szólni 2000 év múlva is. A többi csak maskara, ami mögött elfedjük valódi mivoltunkat.


43/F

2013. jan. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
Ha te ilyen penge lány vagy, akkor azért fel kell kötni a bajuszt, ahogy leírtad milyen vagy. Most ez hülyén hangozhat, de szerintem keress egy durván egoista pasit :)
2013. jan. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
Itt a GyK-n.
2013. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:

"Tudod hányszor utasítottam vissza szexet? Meg sem tudom számolni. Tudod milyen nehéz az ösztönöknek, a biológiának ellent mondani? De ellent mondtam, mert az Igazira várok."


Szerintem meg óriási marhaságot csináltál ezzel és nem tudod megbecsülni a helyzetedet! Én sajnos abban a helyzetben vagyok, hogy még részegen sem hajlandóak lefeküdni velem a lányok, neked meg(állításod szerint) számtalan alkalmad lett volna rá. Szívesen cserélnék veled, mert bármilyen fura is, de kegyetlenül szerencsés helyzetben vagy ám!

2013. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:

A kérdés megválaszolásához le kell fordítani lányról magyarra a dolgot.

Normális srác = nekem tetsző, az elvárásaimat teljesítő srác

Így a klasszikus értelemben vett normalitás máris kiesik.

A kapcsolatépítés első fázisa puszta matematika. Első körben a számok a fontosak, például a magasság. A kérdező 173 centi magas, tehát egy nála alacsonyabb srác máris kiesik a szóba jöhetőek közül, de megkockáztatom, hogy egy 178 centis se lenne elég a kérdezőnek, ne feledjük a klasszikus női érvet, hogy magassarkú viselése esetén is magasabbnak kell lennie a pasinak.

Aztán jön a normalitás újabb mércéje, a geometria. Az ember arcának komponensei ha nem megfelelőnek aránylanak egymáshoz, akkor a nőben nem gyúl nemi vonzalom, és örök barátzóna a normális srác jutalma. Csupán a face control miatt a normális srácok 80 százaléka kiesik a potenciálisan szóba jöhető komoly társak közül. A maradék 20 százalékért küzd a nők 100 százaléka. Hiszen a lányok közül ki ne akarna szép arcú pasit magának? Senki sem fog csúnyábbat választani azért, mert az úgymond normálisabb. Erre bizonyíték az a rengeteg magányos srác, akiket a kérdező SEM vesz észre. Szóval viszonylag kevés a női mércével normális pasi, ezért verseny folyik értük. Ők pedig élnek a természet adta jogukkal, és válogatnak. Ebben a versenyben törvényszerűen alulmaradnak egyes lányok. Ők vagy belátják helyüket, vagy örökké keresni fogják a normális (értsd: a belé kondicionált szépségű) komoly párjukat. A megoldás mindig közelebb van, mint hiszed. Csak szemüveget kell cserélni hozzá.


A kérdező azt gondolhatja magáról, hogy őrá mindez nem igaz, mert neki nem a külső elsődleges. Én és a barátnőim nem vagyunk ilyenek! Pedig de. Szigorúan a kérdésre válaszolva: hol lehet velük ismerkedni? Mondjuk ezen az oldalon. Elég sokan vannak. De az nem izgi, ami könnyen elérhető. A kérdező is a küzdés útját fogja választani. De a küzdelemnél a siker nem garantált. Ahol nincs siker, ott felvetődik a kérdés: hol vannak a normális fiúk, de komolyan? A barátzónádban, B+

2013. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!