Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak normális fiúk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak normális fiúk de komolyan? Hol lehet velük ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem! Normális, intelligens, céltudatos lány vagyok. Mindenki csodálkozik, hogy nincs barátom, mert ezekhez még csinos is vagyok, nagyon figyelek a külsőmre, saját döntéseim alapján csinálok mindent. Szeretek főzni, olvasni, múzeumba járni, imádom a régi filmeket és zenéket, de nem vagyok ilyen unalmas, otthon ülős, apu pici lánya sem és még sem találok egy rendes normális fiút, aki komoly kapcsolatot szeretne.


19/L


2013. jan. 10. 01:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
Hú, de jó ez a válasz! :)
2013. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:

Ott vannak a normális srácok körülötted, csak kicsit nyisd ki a szemed. Lehet, hogy egész nap a sarokban ülnek, nem szólnak senkihez, nem barátkoznak, ezért nem veszed őket észre. Baráti körömből tapasztalom, hogy legtöbbjüknek csak annyi kell, hogy a lány nyisson feléjük, utána menne nekik is a dolog. Aki szimpatikus ülj mellé előadáson, kérj tőle egy tollat, szólj hozzá, meglátod kinyílnak.

De amit mondani szeretnék: Ha tényleg annyira szeretnél egy értelmes normális fiút akkor találnál. Vedd már észre magad.


De persze ki tudja mit tartasz rendesnek, normálisnak.

2013. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:

11:02 - nem teljesen állja meg a helyét, amit írsz.


Én magas (190cm), és kifejezetten szép arcú fiú vagyok (nem babaarcú, de helyesnek mondanak), szóval a 20%-hoz sorolom magam, mégsem érzem, hogy a nők 100%-a küzdene értem... talán azért, mert normális vagyok, és nekem is fontos az értékrend egy lányban. A fene tudja. :) 28F

2013. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:

Hát én megpróbálok a kiírásod alapján mögé látni a dolgoknak és a személyiségedre tippelni. Nem szeretnélek megsérteni, de szerintem több rossz belső tulajdonságod is lehet, ami elriasztja az embereket, pl: felszínesség, önzés, másoknak való megfelelni vágyás.

Az a tanácsom, hogy picit nézz magadba, még ha nehéz is, és lásd meg előbb a saját hibáidat is. Ehhez sok lelki erőt kívánok.

2013. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
Sajnos nem fog tudni igazán magába nézni, mert mindig kap majd felszínes megerősítést alkalmi szex formájában.
2013. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
engem normális fiúnak tartanak a lányok. Azonban én magamat nem, és szerintem én jobban ismerem magam, mint ők (lányok), annak ellenére, hogy mindig győzködnek ennek ellenkezőjéről. Aranyosan naiv dolog ez, haragudni semmikép nem lehet érte, de én az illúziókat kerülöm. Szóval részemről ez ennyi. De nyilván sok lánynak mindig az kell, ami nem elérhető, mert illúziókban hisznek, élnek. És én pont ezt nem akarom lerombolni.
2013. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs,hogy hol voltam,akkor amikor még normális voltam.Már azt se tudom,hogy mi a normális és mi nem az.Feje tetejére állt az egész világ.Mindenki mást mond amit akar,már ha mond valamit és nem célozgat,a célozgatásból,pedig az lesz,hogy mindkét fél némán barkóbázik és próbál rájönni,hogy mit gondol/érez a másik.

2 hónappal ezelőtt belevágtam volna gondolkodás nélkül egy komoly kapcsolatba,nem jött be.Most pedig már azt sem tudom,hogy mit akarok.Belőlem ez a sok macska-egér játék,csalódások és a feleslegesen futott körök kiöltek mindent,ami miatt normális számítottam.

Hogy hol vannak a normális fiúk?Mindenkinek más a normális,szóval mi nem tudhatjuk,hogy neked mi a normális és milyen tulajdonságokkal rendelkező párt keresel.Szóval fingunk sincs.


Üdv!22/F

2013. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés...


26L

2013. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
Véletlenül se fontold meg, amit itt olvastál... Istenem
2013. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 nimloth válasza:
Nem vagyok társasági lény, de sok ilyen fiúval találkoztam már. Sajnos mind foglalt.
2013. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!