Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak normális fiúk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak normális fiúk de komolyan? Hol lehet velük ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem! Normális, intelligens, céltudatos lány vagyok. Mindenki csodálkozik, hogy nincs barátom, mert ezekhez még csinos is vagyok, nagyon figyelek a külsőmre, saját döntéseim alapján csinálok mindent. Szeretek főzni, olvasni, múzeumba járni, imádom a régi filmeket és zenéket, de nem vagyok ilyen unalmas, otthon ülős, apu pici lánya sem és még sem találok egy rendes normális fiút, aki komoly kapcsolatot szeretne.


19/L


2013. jan. 10. 01:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:

Hát, akkor neked abszolút nem távoli Foldileny, te dolgozni mész, én tanulni. :D

Jövő ugyan ilyenkor az Oxfrodon. :P

2013. jan. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
Azért ilyen jófiúkkal vigyáznék, mert beszélgettem olyannal is, hogy állította ő milyen erkölcsös és mennyire helyén van az értékrendje és milyen jó tanuló. Felvettél egyetemre, aztán egy hét alatt meghülyült. Elkezdett részegeskedni, következő héten már azt mondta, hogy ő megcsalhatja a párját mert férfi. Szóval... Vannak fura fazonok.
2013. jan. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
*Felvették.
2013. jan. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
Menekülök attól aki hangoztatja, hogy ő milyen tökéletes....
2013. jan. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:

Ha a Miskolci Egyetemre jársz összefuthatunk..

Én elég intelligensnek/műveltnek tartom magam, gazdag érzelmi világgal, csak sokan idiótának néznek :D Lehet te nem néznél

2013. jan. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
Hát igen ezt aláírom. Akik istenítik magukat gyakran azok a legnagyobb hülyék. Veszprémben tapasztaltam ezt én is egy-két embernél. Nagyképűek, ostobák.:(
2013. jan. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:

Hópihe! Én nem akarom neked bizonygatni, hogy mennyire vagyok erkölcsös, de megosztok veled 2 dolgot, ami szerintem alátámasztja;

1. Nem iszok alkoholt, egész életemben összesen 2dl bort ittam, sose voltam részeg, még pezsgőt sem iszok, mert véletlenül sem akarok rászokni, mert tudom, milyen nagy fájdalom lenne a leendő feleségemnek, gyerekeimnek.


2. Tudod hányszor utasítottam vissza szexet? Meg sem tudom számolni. Tudod milyen nehéz az ösztönöknek, a biológiának ellent mondani? De ellent mondtam, mert az Igazira várok.


És ez csak kettő volt a sok közül, szóval nem hinném kemény 18 év kísértés után elbuknék.

2013. jan. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
Ő is ilyen volt... Bár nem mondom, hogy nálad is így lesz.
2013. jan. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
Jó, én most nem akarok veled vitatkozni. Nem ismersz. Én viszont ismerem magam és tudom, hogy nem lesz így.
2013. jan. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
The Immortal Human azért ne vidd túlzásba a jófiú szerepet! Ne érts félre én sem dohányzom, nem járok el kocsmázni, de ünnepekkor azért illik pezsgőzni. Ha egy baráti társaságban nem fogadod el az nem túl szerencsés. Én is csak évente 2-3 pohár pezsgőt iszok meg, de nem lettem alkoholista mégsem. Tudom tartani a mértéket, ez nem ilyenen múlik.
2013. jan. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!