Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez zaklatas? Reszletek lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zaklatas? Reszletek lent

Figyelt kérdés
Nemreg szakitottam a pasimmal, es ket honapra kulonkoltoztunk. Kb egy hete kibekultunk,es probaljuk rendbehozni a kapcsolatunkat. Amig kulon voltunk, belementem egy csak szex jellegu viszonyba egy sraccal, aki mar regota meg akart kapni, csak a pasim miatt nem lehetett. Ebben a par hetben amig nem voltam egyutt a baratommal, parszor osszejartunk szexelni. Mikor kibekultem a baratommal,rogton megirtam neki smsben, hogy tobbet nem tudunk talakozni, mert nem fogom megcsalmni a baratomat. Erre elkezdett kerlelni, hogy ot ez nem zavarja, talalkozzunk, szexeljunk tovabbra is neha, majd vigyazunk h ne bukjunk le. En ezt nem akartam, amit vilagosan meg is mondtam neki. Azota napi 5-10 smst ir, hiv, keres, hogy talalkozzunk. Engem ez mar nagyon idegesit. Ez zaklatas? Mivel csak szex miat t talalkoztunk, szerintem csak a szex kell neki ilyen mertekben. van hogy valaki csak szex miatt zaklat, vagy belemzugott pszichopata modon es most rogeszmesen hivogat? veszelyes lehet rank nezve?

2012. okt. 20. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 A kérdező kommentje:
Eselyadogatas hyelett inkabb huzzal innen es verj agyon egy ket ciganyt, aztan meg verd ossze otthon az asszonyt meg a kolkoket, sztem ez kell neked ahhoz, h valakinek erezd magad te senki kis pronyo :D
2012. okt. 20. 17:12
 72/74 anonim ***** válasza:
56%

Fuck Logic mi ? Mindeeeeegy ha más már nem megy írjunk olyat aminek semmi köze a témához és kész lehet tovább ócsárolni a másikat neten keresztül :D Se gyerek se "asszony" úgyhogy nem tudok kit verni, az ilyen emberek mint én nem igazán csinálnak ilyeneket lehet ez nálatok szokás mert ezt már nem először írtad. Amúgy nem látom ,hogy másolnád be a helyesírási sikereidet... Pedig erre kíváncsi lennék.

jó öreg 70%os meg már megírtam párszor de leírom még egyszer nézd meg az első oldalon miket írt a kérdező a semmire. És nincs jogom ócsárolni? Dehogynem. Ha ő így akkor én is. Na végeztem pacsi!



Ez itt az én önfegyelem vonalam és innentől kezdve nem írok semmit akármilyen válaszért kiáltó hülyeséget írtok:


___________________________________________

2012. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
11%

Nem a semmire írta, csak törölték a kommenteket.


()()

(*.*)

(")(")

2012. okt. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
46%
Nem unjátok még, hogy itt vitatkoztok??
2012. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!