Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez zaklatas? Reszletek lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zaklatas? Reszletek lent

Figyelt kérdés
Nemreg szakitottam a pasimmal, es ket honapra kulonkoltoztunk. Kb egy hete kibekultunk,es probaljuk rendbehozni a kapcsolatunkat. Amig kulon voltunk, belementem egy csak szex jellegu viszonyba egy sraccal, aki mar regota meg akart kapni, csak a pasim miatt nem lehetett. Ebben a par hetben amig nem voltam egyutt a baratommal, parszor osszejartunk szexelni. Mikor kibekultem a baratommal,rogton megirtam neki smsben, hogy tobbet nem tudunk talakozni, mert nem fogom megcsalmni a baratomat. Erre elkezdett kerlelni, hogy ot ez nem zavarja, talalkozzunk, szexeljunk tovabbra is neha, majd vigyazunk h ne bukjunk le. En ezt nem akartam, amit vilagosan meg is mondtam neki. Azota napi 5-10 smst ir, hiv, keres, hogy talalkozzunk. Engem ez mar nagyon idegesit. Ez zaklatas? Mivel csak szex miat t talalkoztunk, szerintem csak a szex kell neki ilyen mertekben. van hogy valaki csak szex miatt zaklat, vagy belemzugott pszichopata modon es most rogeszmesen hivogat? veszelyes lehet rank nezve?

2012. okt. 20. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
54%

Mar latom ki vagy:D Te vagy a zaklato es kivancsi vagy meddig mehetsz el anelkul hogy a rendorseg megbaszna :D

Mindenesetre ravasz, de meg van mit tanulnod:D

2012. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
59%

" nyilvanos forumra irsz egetvero baronsagokat, ne csodalkozz ha valaki beleveri az orrod a sajat urulekedbe"


ŐŐŐőő ezt mégis hogy a fenébe értetted ?:D


Amúgy kérdező te ritka nagy idióta vagy nekem sem vagy szimpi. És mi az ,hogy "Lehet hogy az elcseszett baratnoid nem beszelnek igy, en viszont igen"? Hát akkor te vagy az elcseszett b*zdmeg.

2012. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
64%
Ne húzd fel magad, ezek még szüzek, ezért ilyen erkölcsösek! :) Majd ha belenyalnak a jóba, egyből mindegy lesz nekik, hogy a nő akit megdughatnak mikor, kivel van (vagy nincs) kapcsolatban.
2012. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 A kérdező kommentje:
jahh igaz. Mindig elfelejtem hogy ide tobbnyire eretlen kis tinik irogatnak.
2012. okt. 20. 14:32
 15/74 A kérdező kommentje:
Regota, fel eve? lol
2012. okt. 20. 14:33
 16/74 anonim ***** válasza:
Majdnem minden szűz tagadja, hogy szűz! :) De ha nem vagy, akkor ahogy te is írtad, tényleg ÉRDEKES :)
2012. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
Nincs ebbe semmi érdekes vagy talán igen? Lenne belőle valami hasznom ha párkapcsolatba kerülnék egy ilyen "nővel"? Nem...
2012. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 A kérdező kommentje:
Amugy miert is k*rva az aki kizarolag szex celjabol talalkozik valakivel? es nem csal meg senkit? es mikor ujra osszejon a pasijaval azonnal leallitja a dolgot? szal hol ebben a k*rvasag? SZEX HAZASSAGON KIVUL=HA NO CSINALJA, AKKOR AZ EGY K*RVA. LOL. Hat gratulalok, huzz vissza a kozepkorba, de akar a kozel-keletre is elkoltozhetsz, odavalo ez a mentalitas. Tudod te hanyan csaljak nyiltan a hazastarsukat? Na az akkor mi? Akar ferfi akar no csinalja? en nem csalok meg senkit, soha eletembebn nem is tettem ilyet. Na peldaul TE hogy allsz ezzel a kerdessel? Csaltal mar? vagy akartal? :D na ugye. Kis onvizsgalatra aljunk meg akkor, utana lehet tovabb pityikezni.
2012. okt. 20. 14:39
 19/74 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket mint te kérdező "regota fel eve? lol" (bár írni nem nagyon megy azt látom - és most jön a telefonról írok vagy nincs ékezet a gépen szöveg) kb 17 éves koromba részesítettem egy párszor előnybe mert akkor csak egy jót akartak b*szni arra meg pont jók az ilyenek. Ennyi.
2012. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 A kérdező kommentje:
Baz. felnott emberek, nok ferfiak, szexelnek. Igen. Jo reggelt. Hol itt a problema?
2012. okt. 20. 14:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!