Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez zaklatas? Reszletek lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zaklatas? Reszletek lent

Figyelt kérdés
Nemreg szakitottam a pasimmal, es ket honapra kulonkoltoztunk. Kb egy hete kibekultunk,es probaljuk rendbehozni a kapcsolatunkat. Amig kulon voltunk, belementem egy csak szex jellegu viszonyba egy sraccal, aki mar regota meg akart kapni, csak a pasim miatt nem lehetett. Ebben a par hetben amig nem voltam egyutt a baratommal, parszor osszejartunk szexelni. Mikor kibekultem a baratommal,rogton megirtam neki smsben, hogy tobbet nem tudunk talakozni, mert nem fogom megcsalmni a baratomat. Erre elkezdett kerlelni, hogy ot ez nem zavarja, talalkozzunk, szexeljunk tovabbra is neha, majd vigyazunk h ne bukjunk le. En ezt nem akartam, amit vilagosan meg is mondtam neki. Azota napi 5-10 smst ir, hiv, keres, hogy talalkozzunk. Engem ez mar nagyon idegesit. Ez zaklatas? Mivel csak szex miat t talalkoztunk, szerintem csak a szex kell neki ilyen mertekben. van hogy valaki csak szex miatt zaklat, vagy belemzugott pszichopata modon es most rogeszmesen hivogat? veszelyes lehet rank nezve?

2012. okt. 20. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 A kérdező kommentje:
Milyenek? akik szexualis eletet elnek? fejtsd ki bovebben. Milyenek az "ilyen" "nok"? :D
2012. okt. 20. 14:41
 22/74 anonim ***** válasza:
45%
Miért, talán megcsalta a barátját? Nem. Pénzért dugott? Nem. Folytatni akarja a szexkapcsolatot a barátja mellett? Nem. Nem, hogy ezeket becsülnéd benne, inkább lek*rvázod, ami ez esetben teljesen logikátlan. Nem bűn, ha valaki szereti a szexet, és szakítás után nem otthon zabálja a fagyit és bőgve nézi a sorozatokat önsajnáltatva, meg gyakorin sír egész nap, hanem tesz valamit azért, hogy jól érezze magát.
2012. okt. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 A kérdező kommentje:
17 evesen a suli wcbol leskelodve rejszoltal a jobb csajokra akik valszeg azt sem tudtak hogy a vilagon vagy, es kozeleben sem voltal meg nonek. ezt biztosan allithatom. Azota se tul soknak valszeg :D
2012. okt. 20. 14:43
 24/74 anonim ***** válasza:
11%
17 éves korodba, miért mennyi vagy most 18? Hűű, de rég volt.(Most jön a duma, hogy már 30!!Hahha.) Éltél már együtt nővel? Tudod milyen egy felnőtt kapcsolat? Akkor nem írnál ilyen baromságokat.
2012. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
29%

Teljesen felesleges bármit is írni ide egyrészt mert az ostoba ember nem érti meg másrészt meg akármit állíthat magáról én azt nem tudom megcáfolni érdemszerűen. Tehát az írásaiból a személyiségére a TRÉ jelző lenne a legmegfelelőbb és én majdnem biztos vagyok benne ,hogy eléggé ostoba nővel állunk szemben és pláne ,hogy ennyire COGÁNOSAN osztja itt az észt ,hogy menjetek a középkorba bla bla biztos vagyok benne ,hogy ha most nem is és még ha nem is csalt meg senkit ezelőtt akkor ő tipikusan az a lány volt aki szerintem rászolgált a r*banc jelzőre mert ilyen mentalitással alja diszkókban kúrták a pasik nem is keveset :)

Végeztem Watson!

2012. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
23%
Talán ismered a kérdezőt? Akkor mégis mi a francból veszed ezeket? Mi alapján ítélkezel? az írása alapján? Te az írásod alapján egy szűz kis tini vagy, aki megvan sértődve az összes nőre, aki nem vele kufircol. De nem állítom, hogy az vagy, mert nem ismerlek, és igazából rohadtul nem is érdekel. Csak bosszantó, hogy ha nem tudsz normális választ adni a kérdésre, miért nem vagy elég érett ahhoz, hogy befogd a szád?:)
2012. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 A kérdező kommentje:
Magyaroszagon meg divik ez a fullostoba agressziv es onhitt himsoviniszta gyalazkodas, mely szerint ha a nok elvezik a szexet, na akkor azok biztos k*rvak.. Es az ilyenek buntetlenul okadhatjak tele a netet az irdatlanul ostoba megbelyegzo kozhelyes kartekony teveszmeikkel,. magukat erkolcsi magaslatokra emelve. Kozben meg olyan ostobak mint 20 par rendorcsiozma. Amugy a monogamia (kulturalis, evolucios, antropologiai stb)szempontbol is termeszetellenes, de az iylenektol nem is varom hogy felfogjak ezt, csak az agyatlan k*rvazas megy ugye. Ami meglehetosen alszent. Foleg, hogy gye hogy is van az illeto balf*sz az egyejszakas dolgokkal? mit is csinalt elmondasa szerint 17 evesen? Ugye ez a kis retardalt ugy gondolja h neki f*sz log a labad kozt, akkor az mar teljesen rendben van, de akiket kihasznaltal szexualisan( mert vsz erre akarsz celozni), azok mind K*RVAK. na hogy is van ez?
2012. okt. 20. 14:51
 28/74 anonim ***** válasza:

A kérdezőét nincs kedvem elolvasni mert ugye aki nem tud normálisan írni és trágárkodik meg értelmetlenségekkel próbál sértegetni abból biztosan nem lehet következtetni a személyiségére így van. Ja és " Te az írásod alapján egy szűz kis tini vagy, aki megvan sértődve az összes nőre, aki nem vele kufircol." Igen ugyebár ez is egy értelmes kis "sértés" és az is különbség egy kicsit intelligensebb és kevésbe okos emberek között ,hogy valaki meg tudja állapítani az emberek kinyilatkozásaiból ,hogy milyen és van aki nem igazán. Akik nem igazán azok a másoktól ellesett agyon járatott internetes sablon szövegekkel dobálóznak mint pattanásos tini vagy meg szűz nem "kufircolnak"(hmm) veled stb :)

De inkább nem is írok semmit elég volt ennyi idő észrevenni ,hogy nektek nem érdemes sőt amúgy sem túl előnyös anoním fórumon vitázni....

2012. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 A kérdező kommentje:
Szoval akkor hogy is van az, hogy en egy k*rva vagyok, pusztan azert mert ugy gondolom(es nyiltan vallalom is) hogy a kizarolag szexualitasra epulo viszonynak is van ehyle mind nok mind pedig a ferfiak eleteben, te meg elmondasod szerint 17 evesen noket dugtal halomra a diszkoban? :D akkor te mi vagy, HIMRINGYO? Bevallalod? epp most vallottad be. en szemely szerint mondjuk be nem tennem a labam diszkokba, nem hogy ott dugjak mint valami allat, de neked tudom 17 evesen ez volt a szint es valoszinuleg azota is ez a merce szamodra, mert gondolom egy tanulatlan fogalomnelkuli ostoba kis proligyerek vagy, aki beprobalkozott egy rendkivul primitiv soviniszta nogyalazassal, de magat ejette gyonyoruen pofara.
2012. okt. 20. 15:00
 30/74 anonim ***** válasza:
Pláne ,hogy nem látod kivel vitázol... Bár szerintem jobb is :) (nem akarok rosszakat álmodni) Akkor az emberek már kicsit kisebb lenne a szájuk.
2012. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!