Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez zaklatas? Reszletek lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zaklatas? Reszletek lent

Figyelt kérdés
Nemreg szakitottam a pasimmal, es ket honapra kulonkoltoztunk. Kb egy hete kibekultunk,es probaljuk rendbehozni a kapcsolatunkat. Amig kulon voltunk, belementem egy csak szex jellegu viszonyba egy sraccal, aki mar regota meg akart kapni, csak a pasim miatt nem lehetett. Ebben a par hetben amig nem voltam egyutt a baratommal, parszor osszejartunk szexelni. Mikor kibekultem a baratommal,rogton megirtam neki smsben, hogy tobbet nem tudunk talakozni, mert nem fogom megcsalmni a baratomat. Erre elkezdett kerlelni, hogy ot ez nem zavarja, talalkozzunk, szexeljunk tovabbra is neha, majd vigyazunk h ne bukjunk le. En ezt nem akartam, amit vilagosan meg is mondtam neki. Azota napi 5-10 smst ir, hiv, keres, hogy talalkozzunk. Engem ez mar nagyon idegesit. Ez zaklatas? Mivel csak szex miat t talalkoztunk, szerintem csak a szex kell neki ilyen mertekben. van hogy valaki csak szex miatt zaklat, vagy belemzugott pszichopata modon es most rogeszmesen hivogat? veszelyes lehet rank nezve?

2012. okt. 20. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
Én mosolyogtam rajta egyet :) Egyébként nem vettem magamra semmit , de látom azért te mindenbe bele szeretnél kötni. Kibírhatatlan ember lehetsz... Vagy inkább az a csöndes fajta aki csak itt huszárkodik? Egyébként ha megfigyeled bár lehet már töröltek egy kettőt én az első oldal után csatlakoztam bele. Olvasd el miket írt a kérdező! Nem a válaszok nem normálisak hanem ő! Ő kezdett el itt cigánykodni... Kinek szimpi ez?
2012. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:

Talán te egy kicsit értelmesebb vagy mint a kérdező . Idézek neked pár ÉRTELMES részt:

"ki a frasz vagy te h neked nem lehet bepofazni?"

"frusztalnak a nok aki szeretnek dugni? keress egy prostit aztan meg egy pszichiatert, aki majd elmagyarazza, hogy a vilagnak ilyen kis frusztralt kasztralt nyomorekokra is szuksege van" - Ki sértegeti a másikat akkor???

"Ribancnak lenni millioszor felsobbrendu dolog, mint ostoba primitiv modon soviniszta beszolasokkal arcoskodni egy noname forumon"

"Most pedig eriggy dugd meg a frigid nodet, ha egyaltalan felall ra a kis mikropeniszed."

"Lehet hogy az elcseszett baratnoid nem beszelnek igy, en viszont igen. Viszont az is tuti, hogy kulon agyban alszotok. es persze kizarolag a ygereknemzes celjabol tocskoltok. Es az eskuvo elott meg a csocset sem lathattad"

Ez egy idióta primitív ....... - nem akarok rasszistának tűnni - kis ribi nincs mese.

2012. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 A kérdező kommentje:
Te 61%-os. Azzal inditottal, hogy lek*rvaztal valakit, akirol annyit tudsz, hogy szexelt valakivel ugy, hogy nem jartak. ennyit, nem tobbet. Utana eloadtad magad, hogy te 17 evesen szinten dugtal ugy noket, hogy nem jartal veluk. Sot, semmibne nezted oket, mikor dugtad oket. Aminel undoritobb, alacsonyrendubb allatiasabb viselkedest el sem tudok kepzelni. Es annyira sotet vagy, hogy nem is veszed eszre, hogy kilog a lolab. Es olyan primitiv osztonlenyi szinten vagy, hogy meg buszkelkedsz is vele. Szoval ezek utan megis mit vartal, doktori ertekezest? Nem rolam arulkodik a hangnem, felreertes ne essek, hanem mindossze arrol,h mibe nezlek teged. lathatod, hogy nem sokba :D
2012. okt. 20. 15:42
 44/74 anonim ***** válasza:
51%
Neked nem osztottam lapot ;)
2012. okt. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
59%
Olvassátok már vissza azt a híres 17 éveses hozzászólást! És értelmezzétek újra. Nem menne? Akkor segítek: azért írtam azt, hogy 17 évesen voltam párszor ilyen viszonyba mert akkoriban érdeklik az ilyen lányok a srácokat mert állandóan viszket a tökük. Kész ennyi mit kell ezt ragozni? Ezt annak a folytatásaként írtam ,hogy miért nem kellene egy olyan "nő" mint a kérdező. Értem? De ezen már rég túlléptem mivel a sarkon különb és műveltebb lányokkal futok össze mint vele!
2012. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
59%
Szóval még ez lenne a legkisebb gond vele ;D
2012. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 A kérdező kommentje:
Megsugok valamit, em otthon vagy ahol leversz egyet az asszonynak, ha engedely nelkul pofazik. Kinevezheted magad valakinek aki "lapot osztogat", na es? kit erdekel? akkor irok be mikor uri kedvem tartja, te szerencsetlen hulye :D
2012. okt. 20. 15:49
 48/74 anonim ***** válasza:
11%

Most meg már cigányozol is?

Na innentől kezdve tényleg nincs értelme folytatni.

2012. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
59%
Azt hogy értelmesebb lehetsz mint a kérdező visszavontam
2012. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 A kérdező kommentje:
ertelmezzuk ujra a 17 eves baromsagodat? nincs itt semmifele felreertes. Ez az. Egyertelmu kettos merce! MILYEN lanyok? Hogy jossz te ehhez? leirod megegyszer ugyanazt az ostoba sotet verprimitiv gyalazkodo baromsagot, amibol csak az jon le hogy annyira sotet taho es primitiv vagy hogy sokadszori elmagyarazasra sem fogod fel, mi veled a problema. Pontnak magyarazzuk mi az hogy gomb. Siralmas.
2012. okt. 20. 16:03
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!