Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez zaklatas? Reszletek lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zaklatas? Reszletek lent

Figyelt kérdés
Nemreg szakitottam a pasimmal, es ket honapra kulonkoltoztunk. Kb egy hete kibekultunk,es probaljuk rendbehozni a kapcsolatunkat. Amig kulon voltunk, belementem egy csak szex jellegu viszonyba egy sraccal, aki mar regota meg akart kapni, csak a pasim miatt nem lehetett. Ebben a par hetben amig nem voltam egyutt a baratommal, parszor osszejartunk szexelni. Mikor kibekultem a baratommal,rogton megirtam neki smsben, hogy tobbet nem tudunk talakozni, mert nem fogom megcsalmni a baratomat. Erre elkezdett kerlelni, hogy ot ez nem zavarja, talalkozzunk, szexeljunk tovabbra is neha, majd vigyazunk h ne bukjunk le. En ezt nem akartam, amit vilagosan meg is mondtam neki. Azota napi 5-10 smst ir, hiv, keres, hogy talalkozzunk. Engem ez mar nagyon idegesit. Ez zaklatas? Mivel csak szex miat t talalkoztunk, szerintem csak a szex kell neki ilyen mertekben. van hogy valaki csak szex miatt zaklat, vagy belemzugott pszichopata modon es most rogeszmesen hivogat? veszelyes lehet rank nezve?

2012. okt. 20. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
11%
Én vagyok a hülye, mert szóba hoztál? :DD Te érted amit írsz amúgy, mert én már nem! :)
2012. okt. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
11%
Kisöcsi, meg kis csicska? Így kell beszélni a nőkkel? Ettől vagy te jobb?
2012. okt. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
56%

JA te nő vagy? Viccen kívül biztos voltam benne ,hogy egy kis p*cs :) Hát büszke lehetsz magadra :)

Van barátod? Akkor küld oda őt megmondani ezeknek. Ja ,hogy azt már nem? Egyébként én megmondom nekik ne aggódj és annyit elmondok hogy nem én kezdem sosem. Én viszont nem vagyok besz*ri se kis törékeny termet úgyhogy a legtöbbjük inkább vissza vesz. Persze nem úgy mondom ezt mintha ez már vagy 100x megtörtént volna összesen kb 3-4x volt ilyen sőt a "leghúzósabb" esetben is csak egy lökésig ment a dolog. Persze nem csak ennyi gondom van velük kismillió atrocitást tapasztaltam már csak akkor nem volt igazán sértő megjegyzés vagy nem nekem szánták. Persze volt már ilyen is hogy 10en álltak és mindenkinek szóltak valamit aki elment nem vagyok drabális állat de nekem csak azután miután már elmentem előttük. Ja igen most is gyáva vagyok mert nem mentem oda 10 emberhez?

2012. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 A kérdező kommentje:
Ezeknek mindenki cigany, aki nem tetszik nekik. Ja meg persze zsido. Vagy egyszerre mindketto.
2012. okt. 20. 16:45
 65/74 anonim ***** válasza:
56%
Hagyd Ken-t a barbiházban és lépj ki a való életbe és megtanulod mit is jelent a "rasszista" szó. Nem ezt.
2012. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 A kérdező kommentje:
jaj istenem ez itt mi? Ez beszel helyesirasrol? irni meg olvasni se tud a szerencsetlen :D mondatszerkesztes, alany allitmany egyeztetese mar meghaladja a kepessegeit. de amugy is kit erdekel hogy nem zuztal le egy csapat kisebbseget? Annyira latszik, hogy egyszeru vagy mint a kuszob. Persze hogy elkepzelni sem tudsz egy kulfodli osztondijat. :O
2012. okt. 20. 16:49
 67/74 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó erre inkább nem is írok semmit. Nézd át a válaszaidat. Másolj be egyet amelyikben EGYETLEN helyesírási hiba sincs. Azután egy olyat amiben alany és állítmányt "egyeztettél"!

Gyerünk fürgén!

2012. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
56%
Azután keress egy olyat az én válaszaimban ahol van helyesírási hiba.Adok esélyt neked 2-3 egybeírásra azt is csak azért mert felb*sztál agyilag . többet nem találsz. Idióta senkiházi.
2012. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 A kérdező kommentje:
Nna, felbasztalak agyilag? remek. de amugy mekkora szanalmas fogyatekos lehetsz, ha erre porogsz :D istenem ezt a szerencsetlen hulyet, ez tenyleg erre izgul. LOL
2012. okt. 20. 17:09
 70/74 anonim ***** válasza:
11%
Megmondod nekik ja! :D Akkor már nem lennél itt! Nem a kis 18-20 éves együtéses romákról beszélek! De mindegy, én aztán nem védem őket! A kérdezőt védtem, mert igazságtalanul bántod! De tudod mit, ha téged ez tesz boldoggá, ez elégít ki, hajrá. Legyen igazad! Ha már vissza olvasgatunk, állításod szerint, összegezve a dolgokat, a kérdező egy "elcseszett", "idióta", "csak b@szni jó", "tré" , "ostoba", "rib@nc", "kurv@" akit a "diszkóban kúrtak" ja és "buta", "cigány", "putrisztár" ( ez utóbbi mondjuk még tetszett is ). És ezt mind itt szűrted le pár sorból. Gratulálok!
2012. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!