Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez zaklatas? Reszletek lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zaklatas? Reszletek lent

Figyelt kérdés
Nemreg szakitottam a pasimmal, es ket honapra kulonkoltoztunk. Kb egy hete kibekultunk,es probaljuk rendbehozni a kapcsolatunkat. Amig kulon voltunk, belementem egy csak szex jellegu viszonyba egy sraccal, aki mar regota meg akart kapni, csak a pasim miatt nem lehetett. Ebben a par hetben amig nem voltam egyutt a baratommal, parszor osszejartunk szexelni. Mikor kibekultem a baratommal,rogton megirtam neki smsben, hogy tobbet nem tudunk talakozni, mert nem fogom megcsalmni a baratomat. Erre elkezdett kerlelni, hogy ot ez nem zavarja, talalkozzunk, szexeljunk tovabbra is neha, majd vigyazunk h ne bukjunk le. En ezt nem akartam, amit vilagosan meg is mondtam neki. Azota napi 5-10 smst ir, hiv, keres, hogy talalkozzunk. Engem ez mar nagyon idegesit. Ez zaklatas? Mivel csak szex miat t talalkoztunk, szerintem csak a szex kell neki ilyen mertekben. van hogy valaki csak szex miatt zaklat, vagy belemzugott pszichopata modon es most rogeszmesen hivogat? veszelyes lehet rank nezve?

2012. okt. 20. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 A kérdező kommentje:
egeszsegedre
2012. okt. 20. 14:09
 2/74 A kérdező kommentje:
Ehhez minden jogom megvan. es futyulok ra nagyivben ki mit gondol, erkolcscsoszkem. Fogadjunk egy kis pattanasos nyomi vagy akinek egy zsiroshaju hajgep a baratnoje, attol vagy ilyen frusztrakl :D
2012. okt. 20. 14:11
 3/74 anonim ***** válasza:
Ha élőben nem zaklat nem tudsz mást tenni, mint lecserélni a számodat.
2012. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
Hát, eényleg nem túl etikás, amit tettél, de végülis nem csaltál meg senkit, szóval mindent egybe vetve korrektül jártál el szerintem. Amúgy igen, zaklatás, és ebből lehetnek még nagy bajok.
2012. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
Bizonyos telefonoknál van tiltólista elvileg.
2012. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
7%
az első válaszoló mindent leírt
2012. okt. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:
nagy a pofam, igen? Miert ki a frasz vagy te h neked nem lehet bepofazni? nyilvanos forumra irsz egetvero baronsagokat, ne csodalkozz ha valaki beleveri az orrod a sajat urulekedbe.frusztalnak a nok aki szeretnek dugni? keress egy prostit aztan meg egy pszichiatert, aki majd elmagyarazza, hogy a vilagnak ilyen kis frusztralt kasztralt nyomorekokra is szuksege van akiknek nem jut minosegi szex es szexpartner, ezert jatsszak az erkolcsrendeszetet. Ribancnak lenni millioszor felsobbrendu dolog, mint ostoba primitiv modon soviniszta beszolasokkal arcoskodni egy noname forumon. Most pedig eriggy dugd meg a frigid nodet, ha egyaltalan felall ra a kis mikropeniszed.
2012. okt. 20. 14:23
 8/74 A kérdező kommentje:
Szoval noknek nem lehet dugni, csak KAPCSOLATBAN. Sot, bnem is, HAZASSAGBAN(!!!)Edesistenem. Vezessetek be a megkovezest idiotak.
2012. okt. 20. 14:24
 9/74 anonim ***** válasza:
89%

lol, ez kamu poszt, egy no nem beszel igy :D

perverz kispocsu :D

2012. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az elcseszett baratnoid nem beszelnek igy, en viszont igen. Viszont az is tuti, hogy kulon agyban alszotok. es persze kizarolag a ygereknemzes celjabol tocskoltok. Es az eskuvo elott meg a csocset sem lathattad. Borzaszto eleted lehet, nem irigyellek :D
2012. okt. 20. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!