Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez zaklatas? Reszletek lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zaklatas? Reszletek lent

Figyelt kérdés
Nemreg szakitottam a pasimmal, es ket honapra kulonkoltoztunk. Kb egy hete kibekultunk,es probaljuk rendbehozni a kapcsolatunkat. Amig kulon voltunk, belementem egy csak szex jellegu viszonyba egy sraccal, aki mar regota meg akart kapni, csak a pasim miatt nem lehetett. Ebben a par hetben amig nem voltam egyutt a baratommal, parszor osszejartunk szexelni. Mikor kibekultem a baratommal,rogton megirtam neki smsben, hogy tobbet nem tudunk talakozni, mert nem fogom megcsalmni a baratomat. Erre elkezdett kerlelni, hogy ot ez nem zavarja, talalkozzunk, szexeljunk tovabbra is neha, majd vigyazunk h ne bukjunk le. En ezt nem akartam, amit vilagosan meg is mondtam neki. Azota napi 5-10 smst ir, hiv, keres, hogy talalkozzunk. Engem ez mar nagyon idegesit. Ez zaklatas? Mivel csak szex miat t talalkoztunk, szerintem csak a szex kell neki ilyen mertekben. van hogy valaki csak szex miatt zaklat, vagy belemzugott pszichopata modon es most rogeszmesen hivogat? veszelyes lehet rank nezve?

2012. okt. 20. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:

Ha tudod hogy ez rád nem illik, miért vagy ennyire felháborodva? Léteznek k.rvásan viselkedő lányok nem kis számban, ezt nem tagadhatod, tények. Ha te tudod hogy nem tartozol közéjük, elintézheted egy mosollyal.

Szakítottál, nem úgy jártatok szobára, hogy még melletted volt a fiúd. Mikor újra összejöttetek, megcsörrent benned valami és ez jó. Nekem nem tűnik úgy, hogy bármi k.rvás vonás is lenne a tettedben. Ja mellesleg a k.rva inkább az, aki a pénzéért jár valakivel, a helyes kifejezés a ribanc lenne.

2012. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
Kérdező látom még mindig nem fogtad fel ,hogy a leginkább árulkodóbb jel arra a megnevezésre amit írtam az az írásaidból jön le. Nem kifejezetten ezzel az eseménnyel van bajom. Ja és én hol írtam olyat ,hogy halomra dugtam r*ngyókat a diszkóba?:D BUTA VAGY KÉSZ ENNYI
2012. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
11%
Sablon vagy sem, valamiért mégis kikeltél magadból ok nélkül! :) Semmi olyat nem írt a kérdező amiből arra következtethetnél, hogy diszkós ribi. De te már azt is tudod róla, hogy ha még nem csalt meg senkit, tuti meg fog. Nevetséges. Hosszútávú, komoly kapcsolata volt, aminek vége lett. Innentől kezdve azt csinál, amit akar. A barátja ezek ellenére visszament hozzá, te meg ismeretlenül, tudatlanul, alaptalanul nekitámadsz, és elítéled. Csak téged minősít!
2012. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 A kérdező kommentje:
Na nem kell okoskodni, nem megy az neked, viszont koszi hogy bemutattad a foldbuta taho soviniszta kettosmercet a noi szexualitasra vonatkozoan, tankonyvbe illo pelda volt.
2012. okt. 20. 15:05
 35/74 anonim ***** válasza:
51%

MÉG VALAMI a mi kis bölcsészünknek:

A r*banc a k*rva szinonimája, ergó ugyan azt jelenti csak máshonnan ered a szó.

2012. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
11%
Az írásából? Mert bántják a csúnya szavak a finom kis lelkedet? Még jó, hogy felhúzta magát, még én is felhúztam, pedig családos ember vagyok! De legalább tapasztalt, és rendes választ adtam a kérdésre, mivel ez az oldal lényege, nem az hogy te itt leszűrögesd az írásokból a mentalitásokat!
2012. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
Így jártál kedves kérdező. Nem tudtál mit kezdeni a viszkető p.unciddal, most viseld a következményét. Nem vagyok szűzfiúka és nem is az a bajom, hogy szexkapcsolatba keveredtél, mert az mindenkinek a magánügye. De akkor nem kéne itt sírni, hogy kialakult ez a helyzet, ugyanis te tehetsz róla. Ha érdekel hogy ez zaklatás-e, bemész a rendőrségre és elpanaszolod a problémád, ott tudnak segíteni.
2012. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
Nem nem bántják az én kis finom lelkemet csak visszataszító egy "nő" szájából ilyeneket hallani. Még virtuálisan is. És nem húzta fel magát hanem már ezzel nyitott: "Ehhez minden jogom megvan. es futyulok ra nagyivben ki mit gondol, erkolcscsoszkem. Fogadjunk egy kis pattanasos nyomi vagy akinek egy zsiroshaju hajgep a baratnoje, attol vagy ilyen frusztrakl" Hát ez mire utal ha nem arra ,hogy egy buta cafka ? Ugyanmár... És én itt még nem is írtam szóval...
2012. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
De tudod mit a kérdésre is válaszolnom illene , még mielőtt bemész ezzel kiröhögtetni magad a rendőrségre : Nem ez nem zaklatás.
2012. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
És miért nyitott ezzel? Mert az első retard válaszoló annyit bírt írni, hogy "fingottam". Vagy az tök poén volt? Megmutatkozik a válaszolók értelmi szintje elég hamar! Te még akkor nem is írtál, akkor minek veszed magadra?
2012. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!