Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez zaklatas? Reszletek lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zaklatas? Reszletek lent

Figyelt kérdés
Nemreg szakitottam a pasimmal, es ket honapra kulonkoltoztunk. Kb egy hete kibekultunk,es probaljuk rendbehozni a kapcsolatunkat. Amig kulon voltunk, belementem egy csak szex jellegu viszonyba egy sraccal, aki mar regota meg akart kapni, csak a pasim miatt nem lehetett. Ebben a par hetben amig nem voltam egyutt a baratommal, parszor osszejartunk szexelni. Mikor kibekultem a baratommal,rogton megirtam neki smsben, hogy tobbet nem tudunk talakozni, mert nem fogom megcsalmni a baratomat. Erre elkezdett kerlelni, hogy ot ez nem zavarja, talalkozzunk, szexeljunk tovabbra is neha, majd vigyazunk h ne bukjunk le. En ezt nem akartam, amit vilagosan meg is mondtam neki. Azota napi 5-10 smst ir, hiv, keres, hogy talalkozzunk. Engem ez mar nagyon idegesit. Ez zaklatas? Mivel csak szex miat t talalkoztunk, szerintem csak a szex kell neki ilyen mertekben. van hogy valaki csak szex miatt zaklat, vagy belemzugott pszichopata modon es most rogeszmesen hivogat? veszelyes lehet rank nezve?

2012. okt. 20. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 A kérdező kommentje:
Reakcioid innentol kezdve (neked nem osztottam lapot, visszaszivtam, stb) egy kiscsoportos hugyos ovodas ertelmi es erzelmi szinvonalan stagnalnak. Irj meg legyszi ilyeneket, egyszeruen hihetetlen hogy ezen a szinten vannak (allitasuk szerint felnott) emberek, es neha komolyan, de jol esik sujtodni rajta :D Meg igy lesni hogy bazz ilyen tenyleg van lol
2012. okt. 20. 16:05
 52/74 anonim ***** válasza:
92%
Najó az hogy TE istenbarma az én értelmi képességeimre teszel megjegyzést már tényleg felháborító. Majd akkor merd magadat hozzám mérni ha értelmesen helyesírási hibák nélkül le tudsz írni egy mondatot!!!Itt végeztem inkább nem is írok semmit mert még a végén felhúzom magam valami szedett-vetett putrisztáron.
2012. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
70%
61%os ne is törődj vele minden értelmes ember kiszűri ,hogy ezek itt milyen idióták. Aki meg nem értelmes azzal minek foglalkozni ?
2012. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
11%
Na melyiknek nem tetszik, hogy nem vagyok rasszista? Ezért lepontozni? :DD Meg ezért nem vagyok értelmes? Hát ez már vicc.
2012. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 A kérdező kommentje:
hat a te ertelmi szinted kisbaratom fenyevekkel marad alul az enyemeken, es azert irok ekezetek nelkul, mert kulfoldon vagyok (konkretan egy osztondij miatt, amit spec az ertelmi kepessegeim es intellektualis teljesitmenyem miatt nyertem el, ennek te valszeg a kozeleben sem leszel soha.) Hogy te magad intelligensnek gondolod, az KIZAROLAG amiatt van, hogy annyira opstoba vagy, hogy meg azt sem fogod fel, miert vagy ostoba. plusz azert irok neked igenytelenul, mert annyiba sem nezlek hogy benyomjak miattad egy caps lockot a billentyuzetemen. Ertve vagyok? Tiszteletet csak olyanok fele mutatok barmifele kommunikacioban, akiket min magammal egyenrangunak tartok intellektualisan. erted mar a raciot, hulyegyerek?
2012. okt. 20. 16:14
 56/74 A kérdező kommentje:
veglenyekkel vitatkozunk. de az a baj, hogy ezek amellett hogy ostobak mit a fold, meg onteltek es hangosak is.
2012. okt. 20. 16:15
 57/74 anonim ***** válasza:
11%
61%os, olvasd vissza magad! Ott kezdődik, hogy belepofáztál mások vitájába, magadra vetted azt, amihez semmi közöd nem volt, de a kérdésre nem adtál volna értelmes választ! Első kommentedben már b@zdmegeltél, meg felháborodtál. Ne haragudj de kit érdekel, hogy neked pár sorból szimpi e a kérdező vagy nem? Nem ez az oldal lényege. Utána írtam a szüzes kommentet, hozzád ilyenkor még mindig nem szólt senki, de te ezt is magadra vetted, és már k*rváztál is! Mitől tartod magad olyan rendkívül értelmesnek?
2012. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
56%

megfogadtam ,hogy nem írok de... ÖSZTÖNDÍJ! HÁT PERSZE :D

Most komolyan van itt olyan értelmes ember aki ezt beveszi? Ki az istennek magyarázod te ezt? Látszik rajtad mennyire hülye vagy SŐT TUDOD MIT ? Szerintem CIGÁNY vagy igen cigány kimondtam a tiltott szót mostmár ostoba rasszista vagyok merthogy Magyarországon semmi probléma a cigányokkal! Pontozzatok csak le de ezt kizárólag az gondolhatja aki jó környéken lakik vagy k*rva szerencsés. Régen én is nagyon elleneztem az ilyesmit de amióta máshol élek már egy párszor megtapasztaltam milyen igaz ez az egész. És miért írom ezt? Mert ez a stílus egy az egybe olyan mint amit én szoktam hallani ezektől. Teljesen olyan vagy már bocs. Sőt egy ösztöndíjas szerintem tudna írni és nem az ékezetekre célzok. Nem kell itt álszenteskedni a legtöbb magyar igen is tudja milyen ez. De ezt most hagyjuk tényleg.

2012. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
56%

Milyen belepofáztam? Te pofázol most bele kisöcsi téged senki nem kérdezett a kérdező is lesz*r mert ő velem vitázok de te nyalod itt a s*ggét sőt egyedül én méltattalak arra ,hogy szóba hoztalak de már azt is megbántam mert ugyan olyan hülye vagy mint a kérdező.

Nézd már a kis csicskát még a végén ő háborodik fel.

2012. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
11%
Csak kibújt a szög a zsákból! Ha ennyire bánt a dolog, akkor menjél oda egy cigányhoz, aztán mondd el neki, hogy problémád van vele! Ott mondd ki a "tiltott" szót, ott legyen nagy a szád. Nem a neten kell huszárkodni! Ja, hogy ahhoz már gyáva vagy? Nem gond, ha elítéled őket, de azért lehetne rá okod, mert a legtöbb lop, csal, hazudik, verekszik! Nem az, hogy a gyakorin csúnyán, vagy hibásan ír. Idióta!
2012. okt. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!