Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólsz a prostik elvárásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólsz a prostik elvárásaihoz? Ezt egy szakfórumon olvastam, mint az egyik lány intelmeit.

Figyelt kérdés

>>Aki k*rvaként kezel, azzal k*rvaként is bánok: ''Elmentél? Végeztél? Akkor itt a törülköző, ott a fürdőszoba, szevasz.''

Kedves vendégeim: dobjátok be magatokat, kedveskedjetek egy kicsit annak a lánynak, vigyetek ajándékot, csókoljátok meg a nyakát, ha engedi, a száját, nyaljátok ki a pináját, kényeztessétek, simogassátok a testét, és akkor nem jöttök el tíz perc után lógó orral...

Aki csak szopatni akar az ne itt keresgéljen: az egészségügyi ürítést az utcasarkon vagy az országút mellett sokkal olcsóbban megkapja öt perc alatt.<<


Fiúk és lányok válasza is érdekel, akár voltatok már örömlánynál, akár nem.


2011. dec. 13. 21:10
1 2 3 4 5 6
 31/58 szamóca.. ***** válasza:
75%

igen. a pincérnő (msot csak a szolgáltatás összehasonlításáért) kihozza a kávéd, és eléd teszi, de ha egy utolsó tajparaszt vagy a hamutálad ritkábban cseréli, és nem mosolyog bájosan.

a bolti eladó, ha s.ggfej vagy, esetleg hozzádvágja az aprót. a fornettis lány, ha nem köszönsz szépen, egy pogival kevesebbet rak a zacskóba.

a k.rva meg kedvtelenül szopik.

2011. dec. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:
Itt az alaphelyzet nem a bunkóságot kifogásolja, hanem az előzékenységet várja el. Például ha étterembe mennék és a szakács azt üzenné, legyek rendes vele és kérjek rántottát, mert azzal kevés dolga van, majd fizessem ki és köszönjem meg szépen neki, hogy jól lakhattam, az is elég furcsa lenne.
2011. dec. 13. 23:08
 33/58 szamóca.. ***** válasza:

a szakáccsal nem vagy személyes kontaktban az más...

jó mindegy, feladtam, én értem miért mondja, azt is értem hogy te mit kifogásolsz rajta, csak lényegében szerintem mindegy hogy neked tetszik-e a rendszer vagy sem, a csaj szerint ha nem csókolgatod a nyakát akkor 10perces gyorsnumera lesz és lógó orral távozol, ha csókolgatod akkor jó lesz neked. én meg valamiért mindig sajnáltam/megértettem/elfogadtam a deviáns embereket, úgyhogy szerintem úgy is helyes ha emberként bánsz vele.

2011. dec. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom/megértem/elfogadom őket, de ezzel együtt sem veszíthető szem elől, hogy ez egy üzleti tranzakció, ahol ők a szolgáltató fél. Az pedig, hogy (igaz, a szakáccsal kontrasztba állítva) ez személyes kapcsolat lenne, már csak azért sem igaz, mert ügyfélkörük jelentős része szintén lelki sérült, akik nem képesek kialakítani intim viszonyt, lásd a sok "veszítsem-e el prostival?" kérdést.
2011. dec. 13. 23:23
 35/58 szamóca.. ***** válasza:

úgyértem hogy vele találkozol, a szakáccsal nem sűrűn.

de oké: hasonlítsuk a szakácshoz... ha a szakács kijön, és közli veled hogy belerecskázik a levesedbe ha nem fizeted ki és köszönöd meg szépen hogy jóllakhattál... akkor mit tennél?:D nem, nem mehetsz másik ebédlőbe, emrt mind ezt csinálja úgylátszik

2011. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
77%
szerintem a qrva azért qrva, mert nem kell vele semmit érzelmeskedni, csak bedugni,élvezkedni,és felöltözni.ha enyi macerát akar az ember, nem fizet külön érte egy prostinak.úgy csinálnak, mint ha érző nők lennének, de ilyenkor,"munka közben"nem azok, csak a jukért fizet valaki,nem egy ilyen törődésre vágyó egész nőért.jó hogy nem alapítanak munkásbizottságot maguknak,és szótítsák őket úgy, hogy hölgyem.
2011. dec. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:
Azért a biztonság kedvéért felhívnám az üzletvezető figyelmét a dolgozó hozzáállására, és naiv módon tovább keresgélnék, hátha mégsem az összes szakács ilyen, ha pedig minden kötél szakad, inkább vennék zacskós levest és főznék magamnak otthon, minthogy zsaroljanak a pénzem elkérése után. De a vendéglő jó hírét azért terjeszteném. Persze mindig lesz olyan éhes ember, akit nem zavar ez a bánásmód, de lehetőleg nem annyian, hogy eltartsák az éttermet.
2011. dec. 13. 23:34
 38/58 A kérdező kommentje:
#36-tal például nem értek egyet, az ő megközelítését már feleslegesen megalázónak érzem.
2011. dec. 13. 23:35
 39/58 anonim ***** válasza:
82%

ha valamennyit is ért az a prosti a szolgáltatóiparhoz, vagy ne adj Isten a marketinghez akkor nagyon jól tudja, hogy a legjobb ügyfél az elégedett ügyfél: aki visszatér!

egyszer fogazzon le valakit az többet nem viszi oda a pénzét! lehet adni az úri kur*vát akinek ilyen-olyan elvárásai vannak, de rogyásig tele vannak a hirdető oldalak jobbnál-jobb lányokkal!

megjegyzem, hogy ha már virágot és csokit kellene vinni, bókolgatni, nyakat puszilgatni és pu*ncit nyalni akkor annyi erővel elhívsz randira egy átlagos lányt, nem?!

a prosti lényege, hogy fizetsz érte! az útszélinél csak a tárat üríted. az ilyen lakásos lányoknál pedig komplett örömteli szolgáltatást veszel igénybe.

2011. dec. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 dftgsgvghgev ***** válasza:
89%

Üdv. Ha praktikus szempontból nézzük a dolgot, Szamóca álláspontját hasznosnak érzem. Tapasztalatból tudom, hogy az "alacsonyabb státuszú" munkakörök betöltőivel hasznos jóban lenni. Pl. általános iskolásként jóban voltam az öreg takarítónővel, és valahogy a szabályok kevésbé vonatkoztak rám. Hasonlóképp, sokan lenézték a gimiben a gondnokunkat. Haver néha-néha hozott neki egy üveg bort, és gyakorlatilag akkor szervezhetett bulit/versenyt/programot az épületben, amikor akart. A tanárokat is gyakran lenézik a diákok. Tesóm osztálya viszont rendszeresen hozott egy tál süteményt az egyiküknek, aki "cserébe" inkább olvasott sportújságot dolgozatírás alatt, minthogy puskázókra vadásszon. Az orvosok gyakran lenézik a nővéreket, ugráltatják őket. Viszont, ha jóban vannak a nővérkékkel, az egyes betegekről olyan bennfentes információkat tudhattak meg, amikről soha nem szereztek volna tudomást (különösen hasznos pl. pszichiátrián, ahol a beteg simán játszhatja az egészségeset a vizit alatt).

Arra akarok kilyukadni, hogy egy ilyen örömlánynál ugyanannyi pénzért magasabb színvonalú szolgáltatást is kaphat az ember, ha emberként bánik vele. Nyilván az embernek jól esik egy órán át dugattyúzni egy kedvetlenül fekvő hús-vér babát. Ne feledjük, itt arról van szó, hogy dughatsz, ha fizetsz érte. Arról már nincs szó, hogy a lány mennyit ad bele. De ha egy kis előjátékért és simogatásért jobb és hosszabb szexet kaphat valaki, ugyanannyi pénzért, akkor simán megéri. Szerintem.


Az meg, hogy ez a bánásmód nagyképűség lenne, szerintem túlzás. Inkább biológia. Tudjuk, hogy orgazmus alatt a nők amigdalája egyszerűen lekapcsol. Ez kódolja pl. a félelmet, szorongást. Magyarul, ha a nő feloldódva érzi magát, akkor jobban esik neki a szex (olvass utána Brizendine Női agy c. könyvében). Ez minden nőre igaz, még az itt kommentelők párjára is. Azt meg, gondolom, nem kell ecsetelnem, mennyivel jobb a szex a férfinak, ha a nőnek is jó.

Márpedig e lányoknak a munkája a szex. Ki a fene akarna tárgyként kefélni, ha szeretkezhet is? A gyárakban is rinyálnak jobb munkakörülményekért az emberek.


És még mielőtt megjegyezné valaki, a gondnok és az örömlány között nincs olyan sok különbség abban a tekintetben, hogy mindkettő a legjobban elérhető és legjobban fizető munkát vállalta el (élethelyzetének megfelelően). Senki nem tudhatja, hogy egy hivatásos miért állt annak. Pl. találkoztam olyan esettel, amikor egy nő azért állt örömlánynak, hogy a gyerekeinek ételt, elfogadható életkörülményeket adjon. Más esélye nem volt (igen, van ilyen, a "találjon más munkát!" érvelés totál életképtelen, moralizáló marhaság). Ha valaki utánaolvas a pszichológiai szakirodalomban, látni fogja, hogy gyakori az olyan eset is, amikor gyerekként megerőszakolt lány áll prostituáltnak. Ilyenkor azt mondani, hogy morálisan fölötte állok egy prostituáltnak, beképzelt dolog lenne.


*

Note: our opinion may differ.

2011. dec. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!