Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kerül, ha tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül, ha tetszem neki?

Figyelt kérdés
Az egyik fiú osztálytársammal rengeteget beszélünk msnen, már kétszer el is hivott randizni ami nagyon jó volt, jól éreztük magunkat, és msnen irta is hogy tetszem neki és irtam hogy nekem is ő, de ha kettesben vagyunk vagy a suliban nem mondd/tesz semmi arra utalót.. iskolában pl egy szót nem szoktunk beszélni..miért ilyen? barátnőim szerint gyerek még.. mindketten 17 évesek vagyunk, és jól megértjük egymást nem hinném hogy gyerekes lenne..
2011. dec. 13. 17:12
 1/5 A kérdező kommentje:
mitől fél, hogyan segitsek neki? nem akarok nyomulni nem vagyok az a fajta lány.. Köszi!
2011. dec. 13. 17:14
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem társaságban beszari, msn-en meg én is superman vagyok :D
2011. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kb :)
2011. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
velem is ez van, csak én 15 vagyok. én mondtam a pasinak msnen h ha nem képes odajönni hozzám suliba, akkor itt se beszéljünk. és leléptem. na azóta már odajön.
2011. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az msn nem mindenre megoldás. Ha besz@ri a srác, keress egy másikat.
2011. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!