Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólsz a prostik elvárásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólsz a prostik elvárásaihoz? Ezt egy szakfórumon olvastam, mint az egyik lány intelmeit.

Figyelt kérdés

>>Aki k*rvaként kezel, azzal k*rvaként is bánok: ''Elmentél? Végeztél? Akkor itt a törülköző, ott a fürdőszoba, szevasz.''

Kedves vendégeim: dobjátok be magatokat, kedveskedjetek egy kicsit annak a lánynak, vigyetek ajándékot, csókoljátok meg a nyakát, ha engedi, a száját, nyaljátok ki a pináját, kényeztessétek, simogassátok a testét, és akkor nem jöttök el tíz perc után lógó orral...

Aki csak szopatni akar az ne itt keresgéljen: az egészségügyi ürítést az utcasarkon vagy az országút mellett sokkal olcsóbban megkapja öt perc alatt.<<


Fiúk és lányok válasza is érdekel, akár voltatok már örömlánynál, akár nem.


2011. dec. 13. 21:10
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem mi a probléma?
2011. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 szamóca.. ***** válasza:
45%

szerintem igaza van

ha csak üríteni akarsz azt egyedül is megoldhatod, sejtem még a férfinak is feelingesebb ha rendszer szeretkezés látszata van a dolognak, nem csak megdugja és otthagyja. az ajándék túlzás, az nem. de ha már fizetsz használd ki:D

2011. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
85%

Ezek a lányok nem utcaszéli prostik. Én pont minap olvastam az egyik oldalt, volt interjú az egyik csajjal.


Ezek tök átlagos lányok kicsit szebb kiadásban. Odafigyelnek a higéniára, a kúltúrált bánásmódra és hogy jól érezzétek magatokat. Az útszéli leszop kifizeted, hellószia.

Ezek a lányok inkább ilyen barátnő pótlékok. Kifizetsz egy órát, kellemesen eltöltitek...

De olvass sztorikat is, amit a "vásárlók írtak". Rengeteg oldalon vannak kommentárok.

2011. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
48%

A buszsofőrnek sem viszek bonbont és nem adok neki puszit.

Egyébként 8 másik férfi járt ott ahova nekem a nyelvemet illeszteni kellene. Bocs ha nincs hozzá gusztusom.

Sosem kurv@'ztam és nem is fogok, a diszkós csajok a legrosszabb esetben 5 felesen belül megvannak.

2011. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:

különösebben nem hat meg a prostik lelki világa :D

nyilván van olyan prosti aki annyira szép és annyira tud ba*szni, hogy elvárásokat támaszthasson. Viszont kétlem, hogy egy átlag szobára járó lány a nagy gazdasági válság közepette válogathat a kliensek közül. azzal ke*fél aki fizet...

2011. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
A fenti dolgok szerintem csak egy kapcsolatban várhatóak el. Bármilyen csúnya így kimondani, a vendég a prostituáltat, és pláne annak testét "kibéreli" a megbeszélt időtartamra. Ha már fizet neki, akkor nehogy még kedveskednie is kelljen. A kuncsaft által nyújtott orál pedig egészségügyi szempontokból is erősen aggályos.
2011. dec. 13. 21:18
 7/58 anonim ***** válasza:
93%

Emberek vagyunk kérdező. A prosti is ember.

A kérdés, hogy te milyen ember vagy... Én egy prostival sem bánnék úgy mint egy kutyával. Ő is ember, ráadásul sz@r munkát végez az Én örömömre. Attól, hogy nem papnak tanult még őt is lehet tisztelni.



21F

2011. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
#3: Meg is kérik annak az árát, hogy igényesebbek. De az eltöltött idő ne a lány számára legyen kellemes. Pont azért fizetek neki, mert ez az ő munkája. Ugye ismered a viccet, mikor a parasztbácsi elmegy a kupiba? Elkezd munkálkodni az öreg; a lánynak tetszik a dolog, nyögdécsel, sóhajtozik, a bácsi egyszercsak lekever neki egy hatalmas pofont. A prosti kérdőre vonja, mire az öreg: az én pénzemen te ne élvezzél!
2011. dec. 13. 21:25
 9/58 anonim ***** válasza:

lehet ezen vitatkozni, de!


egy ház annyit ér amennyiért éppen el tudod adni, nem annyit mint amennyit kapni szeretnél érte!

2011. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
42%

Szóval a filozófiád szerint ha valakinek fizetsz a munkájáért az már nem érdemli meg a tiszteletet. Gondolom de azoknak a parasztoknak a táborát képviseled akik bunkóznak az eladókkal és pincérekkel.

u.i.: ironikus, hogy a viccben is pont parasztbácsi van...

2011. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!