Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nektek átlagban hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek átlagban hány lány mondja azt mikor odamentek hozzá, hogy van barátja?

Figyelt kérdés
Pl 10 ből hány lány mondja ezt. De eleht tényleg van barátja. Manapság már tényleg nem merek odamenni 20-25 év közötti átlagosan szép lányokhoz, mert általában tényleg van barátjuk. Nem vagyok csúnya sem, simán lehetne barátnőm, de amilyen peches vagyok mindig ha odamegyek egy lányhoz, az van, hogy van barátja. És igen, nem csak úgy mondják, hanem nagyon soknak tényleg van is, mert látom pár nap múlva kézen fogva menni a kigyúrt pasijával. Szval én nagyon peches vagyok. De mondom nem az ilyen nagyon szép lányokhoz megyek oda, de mindnek van barátja. 10 ből 7 nek tuti van valamilyen szép fiúja. Már kezdek belefáradni.
2011. dec. 12. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem aki nem ezt mondja, az vmi más kifogással jön, szal nem tudom, hánynak van tényleg barátja.
2011. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen rászánom magam, hogy odamenjek a lányhoz, aztán jön a van barátom téma. Sajnos általában tényleg van az ilyen 22-27 közötti lányoknak is az éppen aktuális szépfiú. Méghogy nem fontos nekik a külső 25 környékén? Talán jobban mint tinikorban, ezt veszem észre.
2011. dec. 12. 14:09
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves 1. !

Milyen kifogással jönnek? Csak érdekelne szimplán. Azt nem mondják talán a szemedbe, hogy ronda vagy?

2011. dec. 12. 14:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, ahhoz a legtöbben nem elég őszinték. Inkább h nem akarnak kapcsolatot, nem tudnak megbízni a férfiakban, stb.
2011. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De lehet van benne igazság nem gondolod? Lehet nem is a külsőddel van a gond.
2011. dec. 12. 15:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert utána általában összejöttek nálam jobban kinéző srácokkal.
2011. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Puff. Akkor az gerinctelenség.
2011. dec. 12. 15:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, de a nők már csak ilyenek. Felszínesek, és képtelenek az őszinteségre.
2011. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne általánositsatok!


Amúgy hány éves vagy? Mintha magamat hallanám...tényleg a legtöbb csinike csaj foglalt abban a korban...nem nagyon üldögélnek egyedül ezek a csajok.Én fogtam ki barát nélkül is csajt, az meg azt mondta hogy épp alakulóban van egy kapcsolat...pfff...még tanácsot se tudok adni, de szerintem próbálkozni kell...lazán venni.

2011. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja tényleg, ez is tipikus kamu duma, h alakulóban van egy kapcsolat. Még ha igaz is, akkor se zavarná őket, ha jobban nézel ki, mint akivel "alakulóban van".
2011. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!