Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdeklem még őt? 15 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cicculi kérdése:

Érdeklem még őt? 15 éves lány vagyok, a fiú 17. A mi kapcsolatunk eléggé bonyolult. Több, mint 1 éve „húzzuk egymás agyát”. Családjaink jóba vannak, jól ismerik egymást. Mi 1 éve kezdtünk jobban megismerkedni egy véletlennek köszönhetően.

Figyelt kérdés

Akkor én akartam őt, ő viszont visszautasított.

Beszélgetéseinket továbbra is folytattuk, majd ő kezdeményezett, de ebből sem lett semmi. Szeptember óta egyre többet találkozunk a közös buszozás miatt. Többször elhívott randizni, de valamiért sosem jött össze, egyikünknek sosem volt jó az időpont. Ma már nagyon ritkán beszélünk,2 hete találkoztunk suli után és nagyon jól elvoltunk, beszélgettünk, repült az idő. Szerelmes valakibe, ami meglepő tőle, mert ő eléggé csajozós típus. Félek, hogy elveszítettem. Mégis mikor meglátom, hevesebben ver a szívem, félve nézünk a másikra. Nem tudom, hogy tényleg szerelmes-e, azt meg végképp nem, hogy kibe. Sőt azt sem, hogy érdeklem-e még. Amikor el akarom felejteni, felbukkan és előtörnek az érzések. Honnan tudhatnám meg, hogy érdeklem-e még? Előre is köszi!


2011. dec. 11. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

De lehet h beléd szerelmes?! Abba nem gondoltál bele?? :)))

17/L

2011. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát de...csak akkor azt jó lenne megtudni:/:)
2011. dec. 11. 18:28
 3/12 anonim ***** válasza:
nem tudnál vele direktbe találkozni? és beszélgetni? és valahogy óvatosan kitérni a témára..
2011. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem célzott, hogy ha mondta hogy szerelmes...bár nem biztos.Sok sikert!És beszélgess vele...direkt csináld úgy, hogy pont talizzatok..stb.;)
2011. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek!!:)
2011. dec. 12. 19:00
 6/12 anonim ***** válasza:
majd mesélsz nekem hogy mire jutottál? ilyen sztori végekre mindig kíváncsi vagyok! de senki nem írja le! :)
2011. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen engem is érdekel!! :)))
2011. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mindenképpen!remélem lesz valami közöttünk..:/:)
2011. dec. 12. 19:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Èn is !! :P sok sikert!! drukkolok!! :)))
2011. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de az a baj h nem keres..úgy vagyok vele,hogy ha keres oké,ha nem akkor én sem fogom már többé:/
2011. dec. 14. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!