Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólsz a prostik elvárásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólsz a prostik elvárásaihoz? Ezt egy szakfórumon olvastam, mint az egyik lány intelmeit.

Figyelt kérdés

>>Aki k*rvaként kezel, azzal k*rvaként is bánok: ''Elmentél? Végeztél? Akkor itt a törülköző, ott a fürdőszoba, szevasz.''

Kedves vendégeim: dobjátok be magatokat, kedveskedjetek egy kicsit annak a lánynak, vigyetek ajándékot, csókoljátok meg a nyakát, ha engedi, a száját, nyaljátok ki a pináját, kényeztessétek, simogassátok a testét, és akkor nem jöttök el tíz perc után lógó orral...

Aki csak szopatni akar az ne itt keresgéljen: az egészségügyi ürítést az utcasarkon vagy az országút mellett sokkal olcsóbban megkapja öt perc alatt.<<


Fiúk és lányok válasza is érdekel, akár voltatok már örömlánynál, akár nem.


2011. dec. 13. 21:10
1 2 3 4 5 6
 21/58 szamóca.. ***** válasza:
82%
igen ebben igazad van, de azért ne sorold őket egy kalap alá az útszélivel. persze 15 percre is viheted, de az ilyen esetben nem olyan mint útszélen. ezek igényesebbek egy fokkal, valahol a nagyon elit és a nagyonretkes között:D jó mondom, az ajándékot és a nyalást én is soknak tartom, de a többi a te érdeked is.
2011. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:
Nem sorolom őket sehova ;). Az tény, hogy igényesebbek, de szerintem ez nem jogosítja fel őket arra, hogy fennhordják az orrukat. És nekem igazából nem az érdekem, nem járok lányokhoz (eddig nem voltam, és jelenleg, illetve a belátható jövőben nem tervezem, így korrektebb a megfogalmazás).
2011. dec. 13. 21:59
 23/58 anonim ***** válasza:
71%

szamóca megint olyan dolgot magyarázol amihez nem értesz úgy mintha nagyon képben lennél, ez mániád.

Akik nem útszéliek, hanem neten hirdetik magukat, akikhez lakásra lehet felmenni ők nem elit prostik, 15 ezer egy óra, ők az átlag, meg vannak az útszéliek akik olcsóbbak kb 5ezer egy menet és ők le sem fürdenek meg nem mosnak fogat 2 kuncsaft között.

2011. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
74%
azért a pincéreket, bolti eladókat ne vegyük egy kalap alá a prostikkal! ők fizetnek személyi jövedelemadót, társadalombiztosítást stb...
2011. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 szamóca.. ***** válasza:
írtam is h abban igaza van nem elit prostik. félreértettem. de nem mindegy hogy az út széléről szeded össze őket van rendeled, más kategória
2011. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 szamóca.. ***** válasza:
am full mind1 milyen prosti. akit ez érint, mert igénybe veszi, az nekem ne hisztériázzon meg nézze le őket mert ő is ugyanolyan. akit meg nem érint azt nem érinti. és ha a lány azt írta a kuncsaft jobban jár ha kedves, akkor bizonyára úgy is van
2011. dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:
A kuncsaftok is megérik a pénzüket; van, aki például szentül hiszi, hogy többször is eljuttatta a csúcsra a lányt. Egyébként én nem nézem le őket, csak megvan a véleményem a hozzáállásukról, és egyszerűen nincsenek abban a pozícióban, hogy a higiéniás alapkövetelményeken túlmutató elvárásaik legyenek a fizető(!) ügyfél felé.
2011. dec. 13. 22:15
 28/58 szamóca.. ***** válasza:
ez nem követelmény... "simogassátok a testét, és akkor nem jöttök el tíz perc után lógó orral..." ha nem simogatod is leszop
2011. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:
...csak esetleg fogaz, mert nem voltam elég kedves vele, ugye? ;)
2011. dec. 13. 22:20
 30/58 anonim ***** válasza:
77%
Azt hittem, akinek fizetsz, az kiszolgál, nem te teszel az ő kedvére, és igyekszik is a lehető legjobban végezni a munkáját. Csak én vagyok ilyen kis naiv?
2011. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!