Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én érzem megaláztatásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem megaláztatásnak az "udvarlás"-t?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem udvaroltam egy lánynak sem és be sem próbálkoztam, mert megalázónak érzem. Olyan érzést kelt, mintha a nő lenne a felsőbbrendű és kuncsorogni kellene neki.
2011. febr. 18. 15:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:

Ha elbuktam egy kapcsolatot, akkor mindig ott rontottam el, hogy elkezdtem udvarolni. Ha nem vettem észre a lányt, akkor ő próbált közelebb kerülni és udvarolnom sem kellett.

Barátként kell kezelni a lányokat és akkor sokkal könnyebb megszerezni őket.

2011. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
"Barátként kell kezelni a lányokat"Na igen ebben igazad van utolsó szerintem is.Egyébként az udvarlás egy lehetőség.Ha elsőre bejössz egy lánynak akkor nem kell udvarolnod neki de ha nem akkor esélyt adsz magadnak arra kedveskedéssel,barátkozással h mégis beadja neked a derekát.Nem arról szól h kötelező ha szerinted megalázó ne udvarolj bár ez hülyeség mert egy lány nem felsőbbrendű csak nála nincs ilyen lehetőség.Tényleg egyébként nem kell udvarolni ha barátként kezeled a lányt és szerintem is jobb technika így lányként mondom.Csak ezt a "bunkónak kell lenni a lánnyal"ezt ne!Még ha vannak akiknek ez be is jön egypl:magamfajta lányt b@szottul megbántanál ha ok nélkül bunkóskodnál hidd el már sok ilyen volt.Nem normális önbecsüléssel rendelkező nő meg nem bukik bunkókra.Egyébként én is barátkozást javaslok udvarlás helyett.
2011. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
javítás:Egy normális önbecsüléssel rendelkező nő.CSak elírtam.
2011. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 A kérdező kommentje:

22:59

Erre most írnék valamit, de túl fáradt vagyok, hogy megfogalmazzam. Majd délután visszatérek. :D

2011. febr. 22. 06:41
 65/71 anonim ***** válasza:

"Egy normális önbecsüléssel rendelkező nő."

Ha egyértelműen kinyilvánítom a vonzalmamat, akkor mindig elbukom. Tehát ez a fajta udvarlás nekem nem megy. Viszont ha barátkozás közben finoman utalok arra, hogy figyelek rá, akkor lassan, de biztosan célba érek. Sosem görcsölök azon, hogy mi szépet mondjak. Viszont, ha pl. új frizurája van a lánynak és tetszik, akkor ezt nem tartom magamban.

A különbség a barátkozás és a klasszikus udvarlás között az, hogy barátkozni több lánnyal is lehet egyszerre. Nálam most éppen az tűnik működő módszernek, hogy egyszerre 4-5 lánnyal ismerkedek.

2011. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
2011. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 A kérdező kommentje:

19:41

Aha és akkor mi van? Sajnálom, majd biztosan lép valaki felé. Amúgy ma rájöttem, hogy ugyanúgy megalázónak érezném az udvarlást, mint ahogy a kérdésben leírtam, de ha engem szólítanak le azzal sem tudok mit kezdeni, ugyanis ma megtörtént. Nagyon elcsesztem, de egy távolabb álló csajnak tetszett, annak aki leszólított nem igazán. (a távolabb álló jobban nézett ki hmm) :DDDDD

2011. febr. 22. 20:17
 68/71 anonim ***** válasza:
akkor ügyes vagy kedves kérdező:D
2011. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :( :D Pedig esküszöm vannak nem is olyan rövid periódusok amikor a toppon vagyok. Erre pont akkor történik meg, amikor 5 órát aludtam éjjel, -10 fok van és a szemeim majd kifolynak.
2011. febr. 22. 20:33
 70/71 anonim ***** válasza:
Vonzó vagy, úgy:D
2011. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!