Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én érzem megaláztatásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem megaláztatásnak az "udvarlás"-t?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem udvaroltam egy lánynak sem és be sem próbálkoztam, mert megalázónak érzem. Olyan érzést kelt, mintha a nő lenne a felsőbbrendű és kuncsorogni kellene neki.
2011. febr. 18. 15:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:
Engem még nem röhögtek képen, "randiztam" is már, de sosem kezdeményeztem, itthon nem tűnik olyan vészesnek de élőben a totális kuncsorgásnak vagy leereszkedésnek érzem, ha átfut a fejemen, hogy ezt meg ezt mondanám az adott csajnak. Sőt ha valaki tetszik akkor épp, hogy az ellenkezőjét mondom neki, automatikusan vagy hozzá sem szólok, mintha ott sem lenne.
2011. febr. 18. 16:39
 22/71 A kérdező kommentje:
Nem tudnám, hogy udvarolnék, mivel nem teszem. :)) És nem azért mert nem láttam mások hogy csinálják vagy hasonló, de vannak olyan extrém helyzetek ahol tök jól lehet "udvarolni", ahol olyan szituációk követik egymást amik szinte továbbviszik az egész menetét a dolognak. De az ilyen nagyon ritka és én ezeket szeretem és ciklikusan (igen haha :D) változik a hangulatom, ezért nagyon nehéz olyan helyzetet találni ahol minden klaffol az elképzeléseim szerint. Érdekes téma..
2011. febr. 18. 16:47
 23/71 anonim ***** válasza:

az udvarlással nincs baj, szerintem jó dolog. sajnos van, hogy nem tudom eldönteni, hogy xy lány most milyen jeleket küld, így néha kínos helyzetbe kerülök, amire csak később jövök rá, hogy hülye voltam... ekkor nem szeretem az udvarlást, ilyenkor jó lenne ha a lányok kicsit őszintébbek lennének, ha látja rajtam, hogy félreértelmezem a szándékait.

nagyon izgalmas és jó amikor úgy udvarolsz egy lánynak, hogy kimutatja az érzéseit és örül neked! bár ritka

23f

2011. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:

Ha az udvarlás az, hogy mindenféle jó dolgokat mondok róla neki válogatás nélkül, akkor sosem udvaroltam.

Ha az udvarlás az, hogy megemlítem néha, hogy valami tetszik benne nekem, akkor szoktam udvarolni.

Előbbi nekem nem menne, mert hazugság és akikre én pályázok, úgyis átlátnának rajta(m). Remélem. :-)

Utóbbit viszont nem tartom megalázónak.

De valamilyen válaszreakció igenis kell.

2011. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 Mentifantezsvér ***** válasza:
Miért lenne megaláztatás? sőt...azokat a fiukat akik kedvesen udavrolnak még inkább lehet felsőbbrendűnek "gentleman" nak titulálni :) amúgyis ha kedvelsz valakit akkor az udvarlás és kedvesség automatikusan jön és nemkell erőltetni :) és még jólis esik h kedves vagy vele :)
2011. febr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
42%
Kérdezőnek 100% igaza van. Ezek arra nem méltóak hogy a lábamat beléjük töröljem, azt majd még tőlem várnák hogy puncsoljak? Lóf@szt nektek!
2011. febr. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
36%

Egyetértek a kérdezővel. A nők nem érdemlik meg, hogy tiszteljék őket. Ha az ember kedves, udvarias segítőkész, legjobb esetben az elején benyögik, hogy "legyünk barátok" rosszabb esetben a hátad mögött röhögnek ki, utána meg összeállnak egy sötét bunkó paraszttal, aki megcsalja és megalázza őket. A csajok örökké az egyenjogúságért rinyálnak, de a kapcsolatért persze semmit sem hajlandóak tenni, mondván az a férfiak dolga. Kérdem én, miért vagytok ti különben, miért nem vagytok képesek ti is tenni valamit a dologért, és csak felállítani a teljesíthetetlen elvárásokat. Az udvarlás meg igen is azt jelképezi, hogy a nő valami felsőbbrendű lény, akit úgy kell kiérdemelni és örüljek már, hogy egyáltalán szóba állt velem. Ez talán elfogadott volt a XIX. században, de ma már nem. Eddig sem udvaroltam, ezután sem fogok, majd ha ti is tesztek valamit az ügy érdekében.

Tessék, lehet nyugodtan kioktatni, hogy még nem voltam szerelmes, érzéketlen tahó vagyok stb. Pontozzatok le nyugodtan, lesz*rom!

2011. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
Arról lehet vitatkozni, h az udvarlás megalázó v nem, az viszont biztos, h teljesen felesleges. Ha jól nézel ki / sok pénzed van, nincs szükséged rá. Ha egyik se, akkor pedig nem mész vele semmire.
2011. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:

hát az én barátom csak annyit csinál, hogy kedves és ÉRDEKLŐDŐ, és szabályosan a lányok udvarolnak neki!!!

ajánlgatják, hogy gyere fel hozzám egy üdítőre, meg hasonlók.....

szóval a lányoknak nem megalázó udvarolni, annyi szent

2011. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:

2 esetben érezheted megalázónak az udvarlást:

1: nincs önbecsülésed, ha erre még ki is kosaraznak, a béka segge alá kerülsz sok időre

2: Te VAGY A FELÜLSZÁRNYALHATATLAN, mindenkinél nagyobb arc és megalázónak tartod egy tőled alacsonyabbrendűnek való kedveskedést, mert úgy érzed a saját fényedből vesztesz...

ERGO: az a FÉRFI akinek egészséges az önbecsülése TUD ÉS AKAR IS UDVAROLNI.Ez nem a megalázkodásról, pincsiskedésről szól.. Hanem a megfelelő partner megtalálásáról.

Ha nem adsz esélyt arra, hogy megismerjenek/megismerj valakit, akkor soha életben nem találod meg a tökéletes partnert.. Lehet sírni, önsajnálkozni... Amit csak akarsz.

2011. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!