Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én érzem megaláztatásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem megaláztatásnak az "udvarlás"-t?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem udvaroltam egy lánynak sem és be sem próbálkoztam, mert megalázónak érzem. Olyan érzést kelt, mintha a nő lenne a felsőbbrendű és kuncsorogni kellene neki.
2011. febr. 18. 15:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 Stojkovic ***** válasza:
88%
Nem felsőbbrendű, csak ha te akarsz valamit azért tenni is kell. Ennyi. De ha nem tetszik, akkor várj olyan nőkre akik kezdeményeznek és nem igénylik az udvarlást.
2011. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
82%
hü.lye vagy barátom. ez az élet rendje. egy rendes, szép, értelmes csajnak udvarolni kell. az nem megalázó. a plázapic.sáknak ne udvarolj. na azoknak felesleges. de normális kapcsolatra ilyen felfogással ne várj
2011. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
75%
Nemtudom te hol élsz :S Szerintem igen is kell udvarolni egy nőnek....éreztetni vele,hogy nő!Amugy meg csak úgylátszik te tárgynak nézed őket :S Nah mind1 nem beszólni akartam,vannak akinek ez tettszik!
2011. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
71%

miért inkább neked udvaroljanak a nők? Mert te aztán felsőbbrendű vagy, mi?

Amúgy meg szó sincs hierarchiáról. Egyszerűen ha megtetszik valaki neked, akkor kedveskedsz neki kicsit, hogy kialakuljon a kapcsolat, különben az életben nem hivnád fel magadra a figyelmet! Szerintem ne arra fogd a gyávaságod, hogy megalázónak tartod a kezdeményezést!

2011. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
83%
Te még nem voltál igazán szerelmes.
2011. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
54%
Mindenkinek ment a zöld kéz.
2011. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
93%

15:15-é a pont!

Itt nem felsőbbrendűségről, meg kuncsorgásról van szó, még csak nem is figyelemfelkeltésről.

Ha valaki tetszik, kedveled, miért ne lennél őszinte vele?

Ha tetszik benne valami, miért ne mondanád el neki?

Szerintem ez inkább a nyíltságról szól. Ha csak dugni akarsz, akkor tényleg ciki, sőt hülyeség azzal tökölni, hogy napokig (hetekig) udvarolsz.

2011. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
25%

Nyugi!Nem vagy egyedül ezzel.Teljesen megértelek.

21/f

2011. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
56%
Én azért meg tudom érteni a kérdezőt, bár nem azonosulok vele teljesen. Sztem ez az érzet azért alakulhat ki, mert nagyon sok nő bunkón képenröhögi azt, aki közeledni mer, és persze ezután nem csoda ha jópár fiúban kialakul az, hogy az önbecsülése a nullával egyenlő. Úgyhogy sztem ne hurrogjátok le a kérdezőt, nézzétek a dolog másik oldalát is.
2011. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
100%

15:20 vagyok.

Én nem nézem le, pont azt akarom mondani, hogy ennek az őszinteségről, nyíltságról kéne szólnia, és ez csak kölcsönösen működhet! Másképp értelmetlen. Nem kimondottan csak az udvarlás, hanem az egész ismerkedés, az egy kölcsönösen jó lelki állapot.

Ha az ember eközben nem érzi magát jól, akkor b@szva van az egész.

2011. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!