Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha folyton olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha folyton olyan lányok tetszenek meg, akik első udvarlás gyanús szóra egyből kikosaraznak?

Figyelt kérdés

Az van, hogy olyan lányok tetszenek nekem párkapcsolatban gondolkodva, mint amilyen én vagyok, magasas IQ-ja és általában alacsony az EQ. A magas EQ-jú de jóval alacsonyabb IQ-jú csajokkal meg borzalmasan nem lehet beszélni semmiről. Csak olyanokról, amiről fogalmam sincs, és pont nagyon nem is érdekelnek. Például kereskedelmi tévék és sorozatok. Meg mai vígjátékok, meg nem is tudom mik.

Azokkal a lányokkal, akikkel meg egy egyetemre jártam vagy most járok csak alkalmi szex volt és barátság, vagy csak egyik. De mind mindig kikosarazott, amikor járni akartam velük.


2011. jan. 4. 23:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
mi az az eq?
2011. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Az EQ pontos alakját nem tudom, de az érzelmekre vonatkozó intelligenciát jelenti, magyarul nem azt, hogy pl mit tud a fizikáról, hanem pl hogy hogyan boldogul egy párkapcsolatban.

A valódi kérdésre válaszolva, én is megfigyeltem, hogy a nagyon okos pasik általában gyengébben muzsikálnak a randizásban (volt már ilyen barátom, nagyon sok ilyen egyetemi ismerősöm van, és néhány lányon is látom ezt, csak lányként a pasik jobban érdekelnek :)) Viszont nálad lehet, hogy inkább az a gond, hogy nagyon csak a komoly dolgokról beszélsz, és nem a szabadidőről, a hobbikról. Szerintem nem muszáj ahhoz bugyuta show műsorokról beszélni, hogy ne csak a tudományos meg más komoly dolgok legyenek a téma. Esetleg próbálj olyan lányokkal kapcsolatba kerülni, akiknek hasonló az ÉRDEKLŐDÉSE, mint neked :)

2011. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Érdeklődési kör: Emberek, Kultúra, Humán Tudományok, Erotika, Színház, Zene


Zene: Pop, Rock, Jazz és még sok minden más


Könyvek: Világ irodalom nagyjai, Tudományos munkák, Ady Endre és József Attila


Filmek: Angyalok Városa, Dark City, Romantikus vígjátékok és a Film Drámák


Tevékenységek: Beszélgetés, Haveródás, Sport, Autók, Utazás, Mozi, Színház, Internet, Olvasás és Tanulás


Televízió: Nem nézem.


Kedven úti céljaim: London, USA és Trópusi szigetek


Szerintem nem vagyok egy síkú. De az alacsonyabb IQ-jú lányok a beszélgetések ~75%-nál egyáltalán nem is érti, mit beszélek egy lány barátommal. Az már tudom, hogy egy ilyen társasággal könnyen le lehet rázni egy kevésbé művelt és értelmes lányt.

2011. jan. 4. 23:56
 4/29 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a válasz:


[link]

2011. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

De odaraktad ezt a választ :D Hát igen, ez magáért beszél...


Amúgy meg, az is gond ám, hogy tök normálisan válaszoltam, hogy segítsek, erre te mint egy robot, leírtad hogy mik érdekelnek, és a végére hogy én hülye vagyok, hogy amiért pár sorból erre gondoltam és nem láttam meg benned sokoldalúságod elképesztő szikráját. Jah meg az is h el vagy szállva az agyadtól, meg hogy egyetemre jársz...

2011. jan. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Szóval azt mondod, hogy alacsony az EQ-d és olyan lányok kellenének, akiknek szintén alacsony. Na elmondom, hogy az a lány, akinek alacsony az EQ-ja az ilyen fiatalon (főleg ha jól is néz ki), az nem akar mást csak szexelni. Mert ha alacsony az EQ, nem kell neki érzelmi kötődés a pasikhoz. Nem tudsz mást tenni, mint tovább keresgélni.
2011. jan. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mit tanulsz? Hol laksz?
2011. jan. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Moszuke ***** válasza:
57%

úristen... részben magamra ismertem most egy picit... bakker... majdnem ekkora gyökér vagyok mint a kérdező?... ez gáz o.O


amúgy én is így vagyok vele..

2magas iq-jú lány van az életemben, mindkettővel imádok beszélgetni (msn, távolság stb)

egyik sem volt barátnő mellesleg és valszeg nem is lesz.


a barátnőm kevésbé iq fájter, és még eq-ban sem bővelkedik...még is szeretem őt.. ez a különbség köztünk.


bár nem érzem magam húde iq bajnoknak csak mások mondogassák, de szorult belém annyi, hogy valakit ne csak azért szeressek mert jó vele filozofálni.(iq dolgokról eszmét cserélni, tuti tudod mire célzok)


barátnőmmel a komoly iq témázásokon kívül minden más jó...

a kapcsolat elején ez zavart, hogy nem tudok vele elmélkedni, magas röptű dumákat tolni... de megbeszéltem 1-2 baráttal/havercsajjal, hogy mi a "bánatom" és felnyitották a szemem...


senki sem tökéletes...még én sem... és TE sem...



talán keress te is 1-2 nálad érzelmileg érettebb embert és kérd ki a tanácsukat, lelkizz velük.

nekem bejött:)

mind a mai napig folyamatosan rájuk támaszkodom amikor 1-1 új érzelmi dolgot tapasztalok vagy bármi gondom van.

szavakba öntöm mi "bajom" ők pedig elmondják mi is az amit érzek... és ha már tudom mivel van dolgom akkor magamévá tudom tenni.


így voltam a szeretet, szerelem érzésével, az őszinteséggel, taplósággal.. mindet megbeszéltem másokkal, hogy mondják el mi ez amit érzek és mondják el miért félek ettől-attól-amattól, stb-stb..


és így vagyok jelenleg a kedvesség kérdéssel.. azt tapasztalom, hogy az utóbbi 1-2hétben kezdek kedves lenni az emberekkel.. és félek ettől... nem tudom miért.. most ezen vagyunk rajta, hogy kiderítsük:) 2-3nap msn dumálgatás 1-2formával és rájövünk:) aztán már a kedvesség kimutatásától sem fogok félni:)


fura mi?:) ami másoknak alap.. én attól tartok:)

hát ha ez nem akkor mi az alacsony EQ?:)

2011. jan. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Ez lennék én lányban? :DDD
2011. jan. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Kedves ma 00:16-os nem neked szóló támadás volt. Csak eszembe juttatta, hogy profilom e része, hátha segít a kérdés megválaszolásban. A tegnap 23:30-as hozzá szólásod nagyon jó volt. És nem vagyok elszállva, egy diplomás történész lányhoz járok korrepetálásra. Mert kell.

Mert nem csak egy újabb diplomát akarok, ezekben a nehéz szakmákban érvényesülni szeretnék. És ennek persze rész a tudományos fokozatok elérése is. etc.


Kevésbé kedves de ötletes ma 00:02-es tudd meg egy sorosnál hosszabb kérdésre, ha csak nem bűncselekmény. Privátba válaszolok úgy, hogy esetleg kérdezek is még. Hogy jót mondjak. Jó tudom, ez ne ma privát segítség nyújtás vagy minek az oldala.

Bár a kérdezők nem egyszer a komentjükben leírják, ami fontos vagy találó volt a levelemben.

2011. jan. 5. 00:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!