Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha folyton olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha folyton olyan lányok tetszenek meg, akik első udvarlás gyanús szóra egyből kikosaraznak?

Figyelt kérdés

Az van, hogy olyan lányok tetszenek nekem párkapcsolatban gondolkodva, mint amilyen én vagyok, magasas IQ-ja és általában alacsony az EQ. A magas EQ-jú de jóval alacsonyabb IQ-jú csajokkal meg borzalmasan nem lehet beszélni semmiről. Csak olyanokról, amiről fogalmam sincs, és pont nagyon nem is érdekelnek. Például kereskedelmi tévék és sorozatok. Meg mai vígjátékok, meg nem is tudom mik.

Azokkal a lányokkal, akikkel meg egy egyetemre jártam vagy most járok csak alkalmi szex volt és barátság, vagy csak egyik. De mind mindig kikosarazott, amikor járni akartam velük.


2011. jan. 4. 23:13
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Hál istennek nem Magyarországon de, megjelenem egy tini lap borirtján. Másik kontinensemen. Apám egyik barátja fotós és ő kedvért meg fotózásra. Akik, levessen látottak nem ismert fel, de ott macsó fiatalt alakítottam. Rengeteg span csajom, van csak a párkapcsolatra, mondanak nemet. Tény egy részük célorientált nem fér bele más az éltébe. De hogy senkinek?
2011. jan. 13. 09:09
 22/29 anonim ***** válasza:
Te most mit beszélsz félre? Hiba az ön készülékében...
2011. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Undorító semmilyen értemben nem vagyok max. fárasztó. Ez tényleg lehet a baj.
2011. jan. 14. 01:32
 24/29 Pj0tr ***** válasza:

Biztosan ezekhez a válaszokhoz szólsz hozzá?

Lehet, hogy egy bot... :)

2011. jan. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Hát nem utálnak az emberek. Én vagyok az a nagyon kedves srác jelzős, a hátam mögül is ez jut vissza. Nem IQ kérdése egy párkapcsolat, soha ne mis volt az. Mire nem válaszoltam? Még kulturáltabb országokban is kitűntem a kedvességemmel. De tény egy kicsit beképzelt vagyok. Meg fanatikus híve a magas műveltségnek (részképesség zavarral fűszerezve). Kultúrát fogyasztottam az anyatejjel. Gauguin-t és Chopin-t nem kell bemutatni nekem, de fogalmam sin kijátszik a barátok közben. Mert még egy napi részt sem láttam belőle. Nem szoktam hivalkodni civilben a tudásommal. Csak látszik, hogy tényleg mára már fogalmam sincs, mi folyik az országos kereskedelmi tévék-benn. Mire nem válaszoltam? Az egyszerű emberek azt sem értik, hogy miért jól öltözködöm, miért nem (márka fanatikus) trendin.
2011. jan. 15. 02:00
 26/29 A kérdező kommentje:

Hát van bennem nagyképűség, meg szerénység is felváltva. Ez neveltetés mait alakult így. Egy középkorú nagy tekintélyű pszichológus mondta nekem egyszer, hogy anyám nem dicsért eleget ezért lettem ilyen. Ha más meg dicsér szerénykedek, de ha nem dicsérnek meg hivalkodok sokszor a tudássommal, pont annak, aki tetszik vagy csak szimpatikus.


Ez tudom gáz!

2011. jan. 15. 04:33
 27/29 anonim ***** válasza:

Tudod a te neveltetésed, nem csak a kevés dicsérettel van elrontva. Nem tanultál: alázatot, szerénységet. Hanem ugyan azt a fennkölt egoista szócséplésben szenvedsz mit a legtöbb úrinak gondoló, valójában hivalkodó újgazdag k*csög. Innen üzenem neked, "vidékről" majd ha nem anyád meg apád pénzén, házán autójában mereszted a tomporod, hanem amiért megdolgoztál... akkor vagy valaki. Tudod a tudatlan vidéki paraszt ezt mondja: Más farkával könnyű a csalánt verni.

Harmadrészt olvasd vissza a szövegedet: mindég csak magadról dumálsz.. kicsit kisebbségi komplexusod van..

2011. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

A k*csög és a paraszt sok volt de értlek.


off+no off mini: Csak tudd, ha nem tanulok kiválóan, örökre kib@sznak, mint macskát sz@rni. Csak hogy nem engem utána vissza. A suliban sokkal lébecolnak, de nekem teljesítenem kell, mert apám elvárja. Én is ezt a karriert választottam. És bátyám is rám nézz. Pontosabban az irományaimat olvassa el. Tudja melyik tanár komoly melyik link, melyik szigorú melyik nem, kihez járok, csak erről tudd velem beszélni, mert apám elvárja tőle, mert még neki is segít kezdő kutatokként ő sz@rt sem keres.

És tény nem beszéltem a lányokról, mert a közös csak a magas intelligencia. Annyi környezet, hátér személyiségjegy semmi más közös csak magas intelligencia és az alacsonynak vélt EQ.

Nekem nem lesz saját házam még egy-két évtizedig Nekem most a tanulás a fő foglakozásom. 110%-on min. Ez mellet sokszor egy szabad órám sincs vizsga időszakban. Mert egy humán szakosnak is lehet kemény a vizsga időszak. A forrásmunkák magolása felmerése fejből folytatása akkor mard, mert amúgy nem maradna meg úgy a fejemben.

2011. jan. 16. 03:24
 29/29 A kérdező kommentje:

Csak tudd, ha nem tanulok kiválóan, a családból örökre kib@sznak, mint macskát sz@rni. Csak hogy nem engem utána vissza. A suliban sokkal lébecolnak, de nekem teljesítenem kell, mert apám elvárja. Én is ezt a karriert választottam. És bátyám is rám nézz. Pontosabban az irományaimat olvassa el. Tudja melyik tanár komoly melyik link, melyik szigorú melyik nem, kihez járok, csak erről tudd velem beszélni, mert apám elvárja tőle, mert még neki is segít kezdő kutatokként ő sz@rt sem keres.

És tény nem beszéltem a lányokról, mert a közös csak a magas intelligencia. Annyi környezet, hátér személyiségjegy semmi más közös csak magas intelligencia és az alacsonynak vélt EQ.

Nekem nem lesz saját házam még egy-két évtizedig Nekem most a tanulás a fő foglakozásom. 110%-on min. Ez mellet sokszor egy szabad órám sincs vizsga időszakban. Mert egy humán szakosnak is lehet kemény a vizsga időszak. A forrásmunkák magolása vizsgára, azok fejből folytatása csak akkor mard, mert amúgy nem maradna meg úgy a fejemben.

2011. jan. 18. 00:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!