Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha folyton olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha folyton olyan lányok tetszenek meg, akik első udvarlás gyanús szóra egyből kikosaraznak?

Figyelt kérdés

Az van, hogy olyan lányok tetszenek nekem párkapcsolatban gondolkodva, mint amilyen én vagyok, magasas IQ-ja és általában alacsony az EQ. A magas EQ-jú de jóval alacsonyabb IQ-jú csajokkal meg borzalmasan nem lehet beszélni semmiről. Csak olyanokról, amiről fogalmam sincs, és pont nagyon nem is érdekelnek. Például kereskedelmi tévék és sorozatok. Meg mai vígjátékok, meg nem is tudom mik.

Azokkal a lányokkal, akikkel meg egy egyetemre jártam vagy most járok csak alkalmi szex volt és barátság, vagy csak egyik. De mind mindig kikosarazott, amikor járni akartam velük.


2011. jan. 4. 23:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
őőőő most a kérdés mennyire függ össze a magyarázattal?
2011. jan. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok


TTK Földrajz szakon szereztem Geográfus BSc + megtanultam két nyelvet felsőfokon így gond nélkül felvetek a BTK-ra, ahova eredetileg is járni szettem volna, és most BTK Történelem-régészet szakirányon járok, ugyan azon a neves egyetemen, ami családi tradíció. Ezért is végeztem el egy más szakot előbb nyelvtanulás mellet. Nem akartam volna elpocsékolni egy évet sem iskola nélkül meg használható tudás szerzése nélkül. Nem mentem gyengébb egyetemre, mert azért szinte csak a komoly egyetemekről van esély karriert építeni is.


Budán lakom


ma 00:41-es Örülök nektek.


De nem sajnos nagyon fontos a szakmám és a magas műveltség. Ez talán azért is van, mert családi pozitív példák sorra nyomaszt, vagy ösztönöz. Meg nagy problémám hogy részképesség zavaros gyerekként két-három tárgyból nagyon rossz tanuló voltam. Az első tíz évben.


ma 00:46-es Akkor kérlek, írjál privát üzenetet!

2011. jan. 5. 01:23
 13/29 anonim ***** válasza:
A mindenedet, ebből nem mostanában lesz tudományos fokozat. Ennek semmi értelme. Elvégeztél egy bsc-t, ahelyett, hogy egyből régésznek mentél volna és most már tolhatnád az msc-t, ehelyett most egy másik bsc miatt topogsz. Irigylem a szabadidődet.
2011. jan. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Hát nem kiábrándításként, de attól még h ELTE-re jársz "családi tradícióként", ott is vannak büfé szakok szép számmal, BTK-n meg főleg. Ezt csak azért mondom, mert nagyon az jön le, hogy mennyire okosnak és elhivatottnak képzeled magad - ami igaz is, egy fősulishoz vagy okj-s valamit végzőhöz képest, de én személy szerint egy BTK-s valamit nem tudok azzal összekapcsolni, hogy az ember szinte mindent feláldoz és emiatt sokan nem értik meg, pl hogy miért nincs ideje randizni egy-egy keményebb vizsga előtt...

Arról már nem is beszélve, hogy nem egy szép tulajdonság, ha többnek képzeled magad, pusztán amiatt, mert okosabb vagy az emberek többségénél. Örülj neki, hogy jó családba születtél akiktől értékeket kaptál, és hogy jó adottságokkal rendelkezel, aminek köszönhetően minden lehetőséged megvan ahhoz, hogy érvényesülj az életben, de ne nézz le másokat azért, mert ők ennél szerencsétlenebb körülmények közé születtek. Főleg, hogy lehet hogy más tulajdonságok terén (ld EQ) ők nézhetnének le téged.

Én is jártam olyan sráccal, aki nálam jóval rosszabb körülmények közül jött és jóval kevésbé iskolázott volt, mégis voltak olyan tulajdonságai, amikben simán lekörözött. Oké, később szakítottam, mert nem tudtam "felhúzni" és nem akartam olyan körülmények közé "süllyedni" mint ő és a környezete, de ez nem jelenti, hogy külön ő a saját világában nem lesz boldogabb, mint én a sajátomban (ezért is van ideézőjelben a felhúzás és lesüllyedés).

Szóval ez megint egy új téma lenne, hogy "boldogok az együgyűek" és bizonyos szempontból sokkal könnyebb az élet egy butább embernek, de ebből csak azt akartam kihozni, hogy az nagyon nem oké, ha másokat lenézel, amiatt hogy egyszerűbbek.

2011. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Nem nézek le senkit. Nárcisztikus vagyok, mint a fél családom. De pont ez a fel az, aki segítőkész és türelmesebb a legtöbb embernél. Bátyám, aki történész ősBudai gyerek, az osztályukba járó legszegényebb sráccal volt jó barátságban és vele együtt a három legjobb barátja szülei közül csak egyiknek volt egy értelmiségi szülője. Sok felosztott villában, lakásban és egyéb épületben akkor még rengeteg szegény élt itt. Ezt azért meséltem el, mert én, alapvetően 16 éves koromig kizárólag a bátyám népes baráti körében barátkoztam. Amúgy csak haverkodtam.

És én igazolhatom, mert mind két kört jól ismerem már. A szegénynek születetek, boldogabbak.

Mindnek, akit én jól ismertem, már - még ha - vidéken is - pest mellett - de háza van és több gyereke, munkája szerető felesége. Karrierje. Iga csak kisfőnökök, 25-100 ember fölött rendelkeznek. Én meg a családházának lépcsőházból nyíló, igaz hatalmas teraszos, de csak átlagos méretű tető tetőtéri házrésszel/lakással rendelkezem. De azzal is csak min ingyen bérlemény. Leendő örökség legkisebb része. Meg apám levetet újszerű vezetői autójával. Ezt a lakást meg, bátyám engedte át, négy éve. Amúgy nincs másom levetett. Csak az első 16 éves barátnőm, azaz inkább szexpartnerem, akinél jóval fiatalabb voltam.

Ezek után talán látod, nem beképzel, csak sérül, nárcisztikus ember vagyok. Olyanok, mint a nagy művészek, csak én azon a téren semmilyen különösebb tehetséggel nem rendelkezem.

A BTK-n attól függ mennyire nehéz, ki mennyire megy esetleg ügyesen a megúszásra, vagy a tanulásra. Azonos tárgyat oktató két tanárnál, spec. ők már tényleg tanárok. Az egyik senkit nem buktat, a másiknál meg 40-70% még most is elvérzik. És nagyon könnyű úton és nagyon nehezen is lehet itt haladni. Egy egyszerű vegyészmérnöknél többet, de egy komolyabb mérnöknél kevesebbet követelnek meg tőlem is, a nehéz úton is.

Az van, hogy egyszerű emberekkel még el lehet ökörködni. De egy kamaradarabra azért még a haverokat sem vittük el. Inkább a Pesti Színházba egy, egyszerű Vígjátékra. Ha nem azon szórakoztam volna, hogy a hirtelen sok jegyvásárlás miatt, pont az első sor középre kerülve, évődő nő szoknyája alá ültetek. Hát szétuntam volna magam.

A darabokat általában férfiak írták. A komolyabbakat komolyabb elvárással.

De azzal a WOW-al meg boldogan elvannak. És nem azon filóznak, mennyire használnak, vagy ártanak az emberiségnek.

2011. jan. 6. 05:33
 16/29 anonim ***** válasza:

Én mindig is az EQ-t preferáltam, az IQ-t könnyebb javítani,

bár elég necces IQ nélküli érzelembajnokkal kezdeni, olyat keress akinek több az EQja, de ne legyen tök hülye nyilván.

Neked a 18-20 éves lányokat ajánlom. De vedd meg a kulcs a nőkhöz című könyvet, ha elolvasod, garantálom hogy nem fognak kikosarazni.

2011. jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Miféle szar filmek már azok? :P
2011. jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Üdv D Gábor!


Ne haragudj meg, de pont olyan a stílusod a nárcisztikus nem művészi tulajdonságaiddal együtt ami egy szóval leírható: Pojáca.


Ezt nem sértésnek szánom, de hiba a nagy önhittséged, a családod, a pénzetek, a fellengzős, körmondatokban való beszéd. Ez mind mind olyan tulajdonság ami rossz.

A kultúra és a bölcsesség nem a tankönyvekből származnak, és a durva általánosítások sem vezetnek semmi jóra. Apám Vasutas, anyám könnyűipari szakmunkás 8 általánossal. Ezzel együtt még sem mondom, hogy szellemileg korlátoltak lennének. Az írásaid és ahogy fogalmazol egy fenséges nemesi családból származó írására hasonlít... Ami nem feltétlen baj, de az a felsőbbrendűség....hát kritikán aluli. Lehet IQ, EQ-val dobálózni... de a legnagyobb gond az nálad hogy ezüstkanállal az ánuszodban járkálsz, és tudod, egy barátság elviselhető ilyen emberrel, de hogy nap mint nap lásd/halld/érezd ahogy beszél veled, az már sok. Az alkalmi szex pedig pusztán csak tesi örömszerzés nem más...

2011. jan. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Pj0tr ***** válasza:

Nem támadni szeretnélek és nyilván nem is IQ függő a dolog, de olvasd vissza amiket és ahogy írtál. Fogalmazás, esetleg nyelvtan?

Nekem inkább úgy tűnik, hogy az a probléma, hogy túl sokra tartod magad és az intelligensebb lányok ezt egyből kiszúrják. Olyan típusú nagyképű vagy aki azt hiszi magáról, hogy a világ legszerényebb embere.

Lehetőségeid:

1) Változtatsz magadon.

2) Más típusú lányoknál próbálkozol.

Maga az IQ nem ér semmit önmagában, akárcsak az esetleges hatalmas lexikális tudás. Az, hogy milyen végzettségeid vannak, mennyi nyelvet tanultál meg nem jelent semmit.

2011. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 gyaszmadar ***** válasza:
Szerintem ez az egész csak mese habbal. Egy magas I. Q. ember könnyebben megoldja a problémákat. Akár milyen egyetemre is jársz ha az is igaz (tök mind1). Zárkózot vagy egyszerüen annyira undoritó (külsőleg vagy belsőleg vagy mind kettő) ember vagy hogy kitaszítottak az emberek maguk közül és nem az I.Q van itt a baj meg az E.Q val egyszerüen próbáld meg nem ennyire beképzelt\egoista lenni és akkor hid el szivesebben szóba állnak veled
2011. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!