Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én érzem megaláztatásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem megaláztatásnak az "udvarlás"-t?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem udvaroltam egy lánynak sem és be sem próbálkoztam, mert megalázónak érzem. Olyan érzést kelt, mintha a nő lenne a felsőbbrendű és kuncsorogni kellene neki.
2011. febr. 18. 15:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:

13:50


Ez nem így van. :))))

Ebből is lerí a felsőbbrendűségi komplexus: "mi más lehet ha nem elégedetlenség?"


Nézel tv-t, esetleg sorozatokat, olvasol? Egy csomó olyan karakterrel találkozhatsz aki bunkó a nőkkel is, mégis volt vagy van neki.

pl: Dr.House

2011. febr. 20. 13:57
 42/71 anonim ***** válasza:

Dr.House nem bunkó a nőkkel.

poénkodik, amit tudni kell lereagálni.


a való világban aki bunkó a nőkkel....részre válasz:


ott épp nem mint nővel bunkók, hanem mint emberrel.

tehát a felindultság az embernek szól, a viselkedésnek, nem magának a nőnek.....


ez a lényeg abban a szóban, hogy: ALAPBÓL ha bunkó ,valaki a nőkkel (minden előzmény nélkül-lásd portás esete, az vall elégedetlenségre)


nem gondoltam volna, hogy ilyen szinteken kell magyarázkodnom....

2011. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
* tudom,hogy nem való világról írtál, ne hozd fel
2011. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 A kérdező kommentje:

14:11

És azt, hogy ki milyen módon bunkó a sok közül, természetesen a nő dönti el, szóval megint cseberből vederbe. Csomószor volt már, hogy másképp értelmezték a bunkóságom, mint amit valójában jelent.

2011. febr. 20. 14:57
 45/71 anonim ***** válasza:
R.o.h.a.d.jon meg a mostani férfitársadalom.Udvarolni megalázó de bunkónak lenni egy lánnyal nem az?Most nem azért de szerinted egy lánynak nem megalázó h bunkó vagy vele aztán meg járjunk?A selejtes hülye libák miatt a norm. lányokat büntetitek tudjátok mit az ilyen bunkón udvaroló pasik szánalomra méltóak.Neked meg rem.egy normális csajod sem lesz.Az udvarlás az azt jelenti h ha akarod h a lány járjon veled azért tenni kell mert nem várhatod h csakúgy járjon veled a két szép szemedért.ennyi
2011. febr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok ja és tudod ez azért alakult ki mert nem csak tárgyak a nők h amikor akarod akkor használhatod őket.Nekem pont az a bajom h sok r.o.h.a.dék bunkózik velem pedig kihívó sem vagyok és még utána járjak velük?Mi a f@szt képzelnek a mostani férfiak?
2011. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 A kérdező kommentje:

"Az udvarlás az azt jelenti h ha akarod h a lány járjon veled azért tenni kell"


Pont erről szól a kérdés, hogy megaláztatásnak érzem azt, hogy tennem kell érte, mintha a nő lenne a felsőbbrendű...

2011. febr. 20. 15:22
 48/71 anonim ***** válasza:
ez nem felsőbbrendűség kérdése. az udvarlás azt jelenti, hogy jelzed a lánynak a tetszésed, megmutatod, hogy nem vagy egy olyan alak aki az első randin le akarja teperni, akinek csak szexre kell a nő. ehhez persze kell egy normális lány is, aki nem él vissza a "helyzettel" és nem húzza szegény embert.
2011. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:

És én meg ilyen emberekkel élek együt:DD

Na mindegy...Nem lehet, hogy homár vagy kérdező??

Nincs bajom a melegekkel, de már gondoltam erre is. Ne vedd sértésnek, de tényleg jó lenne tisztázni ezt...

Tudom, akinek nincs nője és nem tudja feldolgozni, hogy nincs, mert csak erről szól az élete, annak könyebb és egyszerűbb szídni a másik nemet. Ha neked ciki udvarolni egy nőnek, szépet mondani neki, akkor ne hisztizzél már itt, hanem keress egy pasi vagy legyél örökre magányos. Ezt se vedd sértésnek kérlek. De ez nevetséges, gyerekes viselkedés, amit csinálsz....

A nőt akkor kaphatod meg, ha bejössz neki külsőleg és belsőleg is. Ha külsőleg nem, akkor leszel sokszor barát. Mert te ugye a csúf nővel összejönnél ugye?

A nők meg nem igaz, hogy szeretik a bunkókat...

Mégis milyen szánalmas lenne, ha egy nő menne udvarolni egy pasinak... Most komolyan:DDD Ba...meg...

Nem lesz ettől felsőbbrendű a nő, hidd el...De ki lehet szúrni az ilyen kis szúrnám a fosodat b..uzikat meg a többit. Persze vannak nők, akik játszák az eszüket, kihasználják, hogy szépek, de ha te is a belsőt vigyelnéd, nem lennél mindig átb...szva.

Nem is értem, már azt sem tudom mit írok, de tényleg nem értem. Most miért ciki szívből szépet mondani egy nőnek??

Igen, most érvelhesz, hogy miért nem úgy van, hogy a nő megy oda a pasihoz. Néha van ilyen is, de mindegy. Ha nem tetszik neked a magyar kultúra vagy szokás vagy mi, akkor menj egy másik országba.

2011. febr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
Tudom a mai világban már nem számít, hogy mi a férfias, mi a nőies, mert elkorcsult az emberiség...A sok önbizalomhiányos s.eggfej várja, hogy mindent megkapjon szó nélkül, a sok lelkibeteg barom...Mondjuk én sem vagyok 100% az tuti, de legalább én teszek, ha akarok nem pedig szídok msáokat és várom a csodát.
2011. febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!