Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos az udvarlás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos az udvarlás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van 1 lány akibe teljesen beleestem, amióta többet beszélünk.Szinte csak őrá gondolok.Szerintetek, ha elmondom neki h szerelmes vagyok belé, az milyen?Vagy inkább szépen fokozatosan próbálkozzak?
2011. febr. 18. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
rossz a kérdés!
2011. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Az udvarlas nagyon fontos, ismerkedesnel, es a kapcsolatban is.

2. Eloszor adj idot, hogy o is jobban megismerjen, majd utanna vallj az erzelmeidrol.

2011. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fonbtos. előbb udvarolj. az a legjobb része;)
2011. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*fontos
2011. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mentifantezsvér ***** válasza:
UDVAROLJ :D abból kiderül h bejössz e a lánynak vagy nem és akkor megkímélheted magad egy esetleges visszautasítéstól :D amúgyis mi lányok szeretjük az udvarlást :)
2011. febr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.akkor ez egyértelmű:D
2011. febr. 20. 00:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Udvarolj. Nekem nagyon fontos, hogy egy férfi éreztesse velem azt, én kellett neki, és ezért hajlandó tenni is. Amúgy is így jobban megismerhetjük egymást.:)

Sok sikert!:)

18/l

2011. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem tudom..én nem ilyen lány vok..én szeretem megszerezni...nem megkapni a férfit :D
2011. febr. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem.köszi a válaszokat!
2011. febr. 27. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!