Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én érzem megaláztatásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem megaláztatásnak az "udvarlás"-t?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem udvaroltam egy lánynak sem és be sem próbálkoztam, mert megalázónak érzem. Olyan érzést kelt, mintha a nő lenne a felsőbbrendű és kuncsorogni kellene neki.
2011. febr. 18. 15:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 A kérdező kommentje:

13:07


Akkor a barátod biztos nagyon "cuki".

Engem is annak tartottak amíg nem alakítottam ki saját világszemléletet, aminek sajnos velejárója a bunkóság, amit 100%-osan magyarázni tudok okokkal együtt..

2011. febr. 20. 13:18
 32/71 anonim ***** válasza:

13:15 vagyok

Ebből azt szerettem volna kihozni, hogy csak az EGÉSZSÉGES önbecsüléssel rendelkező FÉRFI tudja megtenni "ezt az áldozatot" az elérni/ megszerezni kívánt NŐért.

(lehet lepontozni)

2011. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 A kérdező kommentje:

13:15


"Akinek egészséges az önbecsülése az tud és akar is udvarolni."


Ez biztosan így van, bár nem mintha bármit is bizonyítani lehetne, de rendben vegyük ezt alapul. Akkor nekem nem egészséges az önbecsülésem és ez miért is lett így? JA, ugyanezen okokból kifolyólag.


Amúgy a témát félretéve, állítólag a nők azokhoz vonzódnak akik akarnak családot alapítani én viszont nem, legalábbis 35-40 éves korom előtt biztos nem. El kellene gondolkodni, hogy mi különböztet minket meg az állattól. Számtalan olyan kapcsolat van, aminek a célja egymás támogatása és a szex, nem pedig a családalapítás, egyszerűen nem látok ilyeneket..

2011. febr. 20. 13:25
 34/71 anonim ***** válasza:

/L

Én csak annyit fűznék hozzá, hogy udvarlás vagy nem udvarlás, ugyis a lányokon múlik hogy veletek lesznek e együtt, lehozhatjátok a csillagokat is az égből ha egyzser csak jól esik nekik és nem szólnak, de közben tudják hogy ugysem lesznek veletek.

Én ha együtt szeretnék lenni valakivel ,nem várom el az udvarlást, és sajna engem ha valaki pl. virágokat küldözgetne és leveleket irogatna és gyertyafényes vacsora minden este, az vissza is taszítana .

De lány létemre nekem ez a véleményem, és nem vagyok pláza cica.

2011. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:

én vagyok 13:07

a barátom extrém helyes mucho és nem cuki, sugárzik róla, hogy gyengéi a nők

és udvarolnia sem kell, hogy körülugrálják :(

2011. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 A kérdező kommentje:

13:26

Ezt érzed, ezt kell érezned, ez a normális.

De engem a "miért?" jobban érdekel, hogy ez mi alapján döntődik el. Mivel genetika ezért nem hibáztatlak, de be kell látni, hogy ez totál őrültség.

2011. febr. 20. 13:30
 37/71 anonim ***** válasza:

és azok a férfiak bunkók egy nővel, akik nem kapnak meg senkit - ezt egy férfi mondta nekem, amikor ki voltam bukva, hogy melohelyen a 40-éves portás, beszól, meg bunkózik velem, a "csini/friss husi" új alaklamazottal

erre mondták, hogy mert soha nincs nálam esélye már e beosztása miatt is, és ezért bunkózik velem

2011. febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 A kérdező kommentje:

13:29

Akkor gratulálok, légy extrémen boldog miközben más csajokkal van. (ezt nem azért írom mert én jobb lennék)

2011. febr. 20. 13:33
 39/71 A kérdező kommentje:

13:31

Ja és te feltétel nélkül elhitted ezt mi? Baromság. Amikor a legbunkóbb voltam akkor bírt a legtöbb csaj, de lényegtelen...

2011. febr. 20. 13:36
 40/71 anonim ***** válasza:

a barátom hűséges típus is egyben, nem csak mucho

és a világ legbénább pasija is félre tudna lépni, a két dolog nem következik egymásból


a bunkó portás részre visszatérve


alapból bunkó lenni nővel, mégis mi mást takarhat, mint elégedetlenséget a nőkkel????ami miből is következik? a sok sok elutasításból.


és amúgy szerintem az udvarlást azt valahol vagy kiváltja valaki a másikban, vagy nem

pl a titokzatos bnőmnek annyit "nyalnak" a pasik, míg a nagyszájú másik bnőmmel haverkodnak, heccelgetik (és ikrek)

2011. febr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!