Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én érzem megaláztatásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem megaláztatásnak az "udvarlás"-t?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem udvaroltam egy lánynak sem és be sem próbálkoztam, mert megalázónak érzem. Olyan érzést kelt, mintha a nő lenne a felsőbbrendű és kuncsorogni kellene neki.
2011. febr. 18. 15:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
74%
"Amikor a legbunkóbb voltam akkor bírt a legtöbb csaj de lényegtelen"Az lehet csak tudod én pl:nem tűröm a bunkókat és igenis megalázó ha bunkóskodnak veled csak mert az ő tapasztalata az "h bunkónak kell lenni a lányokkal"Velem ezért senki ne bunkózzon és tudod mit lehet h így sok csajod lesz de nem találsz majd értékes csajt.Úgy lehet h kevesebb lenne meg sokáig nem találnál de jobbak lennének mert nem csak a mennyiség számít.A másik amúgy miért mentegeti mindenki szegény árva pasikat h oka van annak amit csinálnak?Érdekes mert ezen a HÍMSOVINISZTA F@sz oldalon csak ők számítanak mert tudnak szövegelni?Már unom h minden ilyen kérdésbe csak a nőket fujjolják pedig higgyétek el annak is oka van amiért sok ilyen csaj van.Őket miért nem mentegeti senki?Érdekes.Komolyan mondom a vibrátor többet ér soksor mint a mai férfitársadalom bizonyos tagjai.Ne is csodálkozzatok a nők viselkedésén mert ha minden fiatal férfi bunkó f@sz persze h a jóképű bunkót választják a ronda bunkó helyett.A normális lány meg egyedül marad inkább.A normális meg azért találnak nehezen csajt mert nem kezdeményeznek ill.Ők is a dekoratívhoz mennek oda azért lesznek olyan tapasztalataik.De nem bunkónak kell lenni pont h odamenni meg udvarolni kéne én is ezt hiányolom.Miért olyan nehéz ezt megérteni azárt mert néhány himsoviniszta f@sz megcáfol?Ők pont azért csalódnak mert egy norm.lánynak ro.hadtul lejön ha vki hímsoviniszta.Az a legjobb a pasikba h magukban észre sem veszik a hibát könnyebb egyből a nőket szidni pedig az is lehet h az udvarlás náluk a tenyérbemászó viselkedést jelentette vagy olyan csajt fogtak ki.A másik meg kedves kérdező h jó legyél bunkó ha ilyen h.ülye vagy.De szerintem sokkal célravezetőbb lenne ha előbb megpróbálnád szemügyrevenni az illető lány viselkedését mert nem kell minden lánynak a bunkóság és így lehet sok csajod lesz de utána meg egy kiéhezett vén f@sz leszel akinek nem jutott eg normális nő sem.Mert tudod már nekem is elegem van belőle h sokan azért bunkók velem mert az a ťapasztalatukˇutána meg jönnek a hülye szövegeikkel h ha külsőre bejönne biztos járnék vele.Ne döntse már el sok hülye pasi csak úgy mi kell nekem jó!?Mert sztem azt én tudom jobban.Nem ők.Bírom amikor fujj mert ezek a nők meg nem érdemes nekik udvarolni stb.Mikor mindenki egydi és más felfogjátok még ezt valaha kedves férfinemű honfitársaim?Azért mert az a tapasztalatod attól még nem minden nő egyforma.Ez a különbség a férfiak és nők között h mi ezt felfogjuk veletek ellentétben.Persze h egyre több ilyen nő lesz mikor nem bírjátok felfogni h nem mindeki ilyen(szereti ha bunkók vele).De ti ráhúzzátok a vizeslepedőt mindekire és kinyitjátok a nagy szátok ha nem hajlandó lenyelni hülye "tapasztalaitokat".Mi lenne ha néha magatokba is néznétek és nem akarnátok megmondani mi kell amblock a nőknek mikor mindenkinek más kell és más tetszik.(Lehet csak részlegesen kapcsolódott ide ez de mi lenne ha nem csak minden topikban a fujj mert ezek a nőket lehetne olvasni mikor a férfiak sem jobbak ja és attól h nem jön minden nő sírni h jajj fújj férfiak mert milyenek a mai pasik attól ugyanannyit csalódik egy nő csak mi nem tudunk minden topikba úgy szövegelni meg mi nekünk mindig magunkba kell nézni szegény árva pasikat meg mentegeti mindenki)Különben meg annyira van egyenjogúság h semmennyire mert az élet minden területén nehezebb egy nőnek.Mégis mindeki minket szid a pasikat meg mindenki védi példákat is tudnék rá írni csak már így iy kb kisregényt írtam.
2011. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:

Miért kell rettegni egy kib..szot pi..csa nem miatt??

Mi a f..ért lennél kevsebb édesem?:D

Félsz, hogy nem vagy tökéletes, hogy nem felelsz meg mindenkinek???

Nem kérte senki sem, hogy olyat mondjál, amit nem akarsz...

De ha oda mész valakihez, hogy szia dugunk vagy szia tetszel, mit vársz??? Jaj most aztán biztos meg kell, hogy kapj mindenkit.

És ha csak barát leszel, akkor mi van? Barátom nem kellenek csak test?? Nem kaphatsz meg mindent, amit cak akarsz. Ha pedig akarsz megkapni valamit pl egy nőt, akkor azért tenni kell. Meg kell vele ismerkedni, meg kell mutatnod, hogy milyen vagy...

Arról nem tehetek, hogy sok palinak elég csak a test és azt akarják, hogy nőknek is elég legyen csak a test vagy csak belső. Viszont vannak ilyen nők...

Amúgy szerintem bármelyik discoban leszopatatthatnád magad bárkivel anélkül, hogy nem mész oda senkihez. Ha neked ez kell, ilyen kell, egészségedre....

Szerintem most is van ilyen, hogy a nő megy oda ismerkedni....De miért baj, ha barátkozni akar előszőr és nem egyből járni meg dugni??

Komolyan, most mi bajod a nőkkel?? A tini libák és a beképzelt pic.sákon kívül vannak normálisak is...

2011. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
Ha ezt gáznak érzed akkor inkább barátkozva barátságosan közeledj.Ennyi.Csak bunkó ne légy.
2011. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:07


Tőlem kaptál egy zöld kezet csak annyit hozzá tennék, hogy nem minden férfi hülye és nem minden pasi szídja a nőket...

Bár látom, te legalább nem általánosítol..


F voltam.

2011. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
köszi tényleg nem általánosítok tom h vannak norm.fiúk is csak kihagytam véletlenül
2011. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 A kérdező kommentje:

ma 16:07


"célravezetőbb lenne ha előbb megpróbálnád szemügyrevenni az illető lány viselkedését"


Ezt mindig megteszem

2011. febr. 20. 17:36
 57/71 A kérdező kommentje:

bocsi véletlenül előbb küldtem el, folytatom


"egy kiéhezett vén f@sz leszel akinek nem jutott egy normális nő sem"


Kiéhezett nem leszek, másban is megtalálhatod a boldogságot, nem csak a párkapcsolatban, miért kellene megházasodni, csak azért mert mindenki ezt csinálja? Kövestül elvetem.


És egyébként nem említettem sehol sem, hogy a férfiak jobbak lennének a nőknél, nem tudom hol olvastad ezt.

2011. febr. 20. 17:39
 58/71 anonim ***** válasza:
Attól még nem megalázó udvarolni szivi
2011. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:

"Attól még nem megalázó udvarolni szivi"

Mondja az akinek sohasem kellett...

2011. febr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:

"Az udvarlás az azt jelenti h ha akarod h a lány járjon veled azért tenni kell mert nem várhatod h csakúgy járjon veled a két szép szemedért.ennyi"


És akkor te miért várod el, hogy a két szép szemedért járni akarjanak veled? Csak azért mert nő vagy és azt hiszed, hogy a külsőddel mindent elérhetsz?

2011. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!