Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én érzem megaláztatásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem megaláztatásnak az "udvarlás"-t?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem udvaroltam egy lánynak sem és be sem próbálkoztam, mert megalázónak érzem. Olyan érzést kelt, mintha a nő lenne a felsőbbrendű és kuncsorogni kellene neki.
2011. febr. 18. 15:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
21%

Én is hülyén érzem magam ha "udvarolni" kéne vagy szépeket mondani...hogy miért? mert már többször is előfordult, hogy én barom azt hittem mekkora májer vagyok, és utána kiderült hogy a hátam mögött meg a barátnőinek jól kibeszélt kábé "mit nyal ez a szánalmas féreg" stílusban.

Ne higgyetek egy huszonéves szűz akárkinek, volt már több barátnőm is, és pont tapasztalatból mondom, hogy amelyik lány akar téged, az nem igényli, hogy meghívd, fizess neki, vagy verset írj és a többi baromság....

2011. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
16%

kérdező teljes mértékben igazad van.


21F

2011. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:35


Ok, akkor hiszünk neked:)

Most már biztosan igazad van! Főleg, hogy mindenki egyforma ígényekkel rendelkezik!

Csak azt

2011. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:

tedd, amit nem tartol cikinek és csak azt mondd, amit komolyan gondolsz. Ha viszont tényleg csak pénz kér tőled a nő meg ilyenek, tényleg egy lotyó. De nem jelenti azt, hogy senkinek sem kell udvarolni...

Ugyan, miért ne?? Ja mert kicsike leszek, mert a néni csúnyát mondott rám.

2011. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
60%

ma 15:35 - ös vagyok


Nem hinném, hogy egyforma lenne mindenki igénye. De ugyanilyen alapon a hozzáállás sem mindenkinél ugyanolyan. Van akinek valamiért derogál az udvarlás, van akinek nem.

Sajnos elég sok rossz élmény miatt nekem már derogál (régebben nem így volt), örülök ha van akinek nem. Csak azért írtam amit írtam, hogy el kell fogadni, hogy mindenkit más hatások érnek az életben, és emiatt másképp alakul a felfogása is. Ettől még nem kell leoltani (pl. a kérdezőt), nem kisseb értékű emiatt és nem is reménytelen. Így is lehet barátnője még...

2011. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
Ezzel már teljesen egyetértek.
2011. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
70%
Nekem pont az a bajom a mostani srácokkal, h nem tudnak udvarolni. A lányok mennek és másznak a pasikra. Kiborít. Egy kicsit is értelmes lány eléggé díjazza ha udvarolnak neki. Szerintem. És nem megalázó!
2011. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
82%
Igen, csak te. Az udvarlás tulajdonképpen annak kifejezése, hogy mennyire sokat jelent nekünk a másik. Normál embereknél ez nem okoz nehézséget.
2011. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
63%

Akkor várj olyan csajnak, akiért nem kell kaparni, ő próbálkozik be a fiúknál.

Aztán sírj itt a jövő héten, hogy

A. miért csak a ronda csajok másznak rád?

B. miért csak f.széhes rihékkel hoz össze a sors?


A jó csajokért küzdeni kell, evvan.

A selejtesek meg önként a nyakadba másznak, nekik nem kell udvarolni. :P

Igen, "kuncsorogni" kell a csajoknál, mert övék a világ minden p..ja, és neki nem érdeke, hogy egy ilyen beképzelt, fa ürgével összeszűrje a levet.


:D

2011. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
91%

Na várjunk csak. Mikor azt mondjuk udvarlás, meglehet mindenki másra gondol ám, és annak megfelelően mondja a véleményét. Ez a dolog sok mindent magában foglalhat.


Definiáljuk tehát, kinek mit jelent az, hogy udvarolni egy lánynak. Kérdező, te hogyan udvarolnál?

2011. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!