Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan nagy baj megütni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj megütni egy nőt?

Figyelt kérdés
Ha megérdemli a sok hazugsága miatt, akkor az miért baj?
2010. nov. 11. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:

Ez 1 nagyon szánalmas! Aki megüt 1 nőt az azt is megérdemli hogy életébe kerüljön!


Természetesen a férfira értettem aki ezt műveli

2013. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
47%

Érdekes, hogy néhol a többség viszont azt írja, hogy igenis megérdemelik a pofont, ahogyan az itteni kérdésben is olvasható: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


(Jelen esetben nyilvánvalóan nem. Bár nem tudhatunk túl sokat a dologról, hogy s mint történt.)


A kérdezőnek üzenném, hogy valószínűleg mostanra megbeszélted ezt magaddal. Ami történt megtörtént, ezen változtatni már nem áll módodban. Csakis a legjobbakat kívánom, mint mindenki másnak is itt.


De úgy őszintén nézzünk magunkba férfiak. Ez mára már sajnos olyan dolog, mint a félrelépés. Azt se szabadna "férfi büszkeség" miatt, ennek dacára sokan megtesszük. A világ nem csak fekete és fehér. Próbálunk megfelelni minden normának és etikettnek, de valamilyen szinten mindenki elbukik, mert valahogy a helyzet hevében nem ismerjük fel a helyes utat, hanem a saját befolyásunkra hagyatkozunk.


A családon belüli erőszakban is csak a férjeket emelik ki. Persze, hiszen a nő, erejéhez mérten nem képes fizikai bántalmazást indítani (a legtöbb esetben) férje ellen, de arról hol van szó, hogy az a verbális szidalmazás mikor késztette a másik fél kezét a verésre?


Nem oké, hogy mindenki megismerés nélkül, hoz mások felett ítéletet.

2014. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim válasza:
45%

Lány: *arcon üt*

Lány: Nem üthetsz vissza hisz lány vagyok! Háhá

Én vissza ütök aki támogatja a nemzet közötti egyenlőséget és kölcsönös tisztelet.

Ne legyetek már konzervek!

2021. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
47%
Nem ütünk meg nőt, kivéve, ha Ő is megüt vagy megrúg.Mivel Ő szánt szándékkal fájdalmat akar okozni nekem, akkor Én miértvnrm tehetem meg ugyanezt.Sajnos a nők is ugyanúgy rá tudnak kapni a véresre, pofozkodásra mintva férfiak, akiben benne van az agresszió ott mindegy hogy férfi vagy nő az illető, igaz ilyen nővel inkább össze se jövök mert se nőtvse férfit nem szeretek pofozni.
2021. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!