Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan nagy baj megütni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj megütni egy nőt?

Figyelt kérdés
Ha megérdemli a sok hazugsága miatt, akkor az miért baj?
2010. nov. 11. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
14%

szerintem meg van az a helyzet mikor megérdemli a nő....


18/L

2010. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
100%
bünteted
2010. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 A kérdező kommentje:
De akkor ne hazudjon semmit, mondja meg hogy nem akar tőlem semmit egyből ennyit kérek csak.
2010. nov. 11. 22:34
 44/74 anonim ***** válasza:
92%

Álljatok már meg.


Oké, hogy van olyan helyzet, amikor megérdemli. És sok más ember is megérdmelheti sok más helyzetben.

De ha mindenki, minden helyzetben ütni kezdene, amikor úgy érezné, hogy jogosan nagy sérelem érte egy másik ember részéről, akkor hová jutna a társadalom?


Szép lassan nem lehetne kimenni az utcára, mert vernénk egymást???


Gondolkozzatok már, ha van mivel.


Ha az egyetemen rólam les egy csoporttársam, aki semmit nem tanult, akkor utána verjem orrba?

Ha véletlenül megkarcolsz egy autót, utána a tulaj verjen orrba téged?

Ha a gyereked összefirkálja a falat, akkor verjed orrba?

Ilyen alapon, hogy "megérdemli" sok mindent meg lehetne ám tenni, nagyon sok helyzetben, nagyon sok emberrel. Csak egy kicsit gondolkozzatok, hogy hová vezetne.

2010. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ha egy olyan csajról van szó,akihez amúgy semmi közöd,akkor teljesen mindegy miket hord össze neked,hagyd a francba.Mennyi pasit képelhettem volna fel csak azért mert húzták az agyam egy darabig,hazudtak nekem.Naiv voltam és kész,tanultam belőle.És utána hagytam a francba az egészet.Szerintem nincs az a helyzet amikor egy nőt meg lehet ütni.
2010. nov. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
96%

Te nem vagy normális,igenis baj... ha hazudott akkor hagyj a francban őt!semmi értelme..te is biztosan szoktál hazudni,mindenki is,nincs olyan ,h senki nem hazudik.

Én sosem ütnék meg senkit,ha valaki hazudott,max. haragudnék rá és nem foglalkozom vele.

2010. nov. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
32%

Nananana, első válaszoló!


Azért a gyereknek néha igen is jót tesz egy-egy atyai pofon!

De nőt nem bántunk.

2010. nov. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
96%
inkább üsd meg magad egy buzogánnyal, és közben maszturbálj.
2010. nov. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem verd agyon, add ki magadbol!! Hogy kepzeli, hogy NEKED hazudik?!


Korhazba vele! Csonttoresig meg se allj!

2010. nov. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
7%

23:56

érdekes azért eza szemléletmnód, hogy az meg milyen természetes egyesek szerint, hogy a srácot fel lehet képelni, teljesen jogosan szerintük ... az agyam megáll, holott egy csomó haveromtól azt hallom, hogy ha összejön eg ycsajjal, utána kell egy időszak, amíg beidomítja maga mellé, és itt előfordulhat pár pofon azért, valljuk meg. Nyilván nem agyonverésről van szó, csak nevelésről, és pár kisebb pofonról.

2010. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!