Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van pofája egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van pofája egy fiúnak megütni egy lányt?

Figyelt kérdés

Barátnőm (14) már több, mint fél éve járt egy fiúval (ő is 14).

2 napja a lány szakított vele, a fiú felpofozta, és belerúgott úgy, hogy 4 bordája elrepedt. Pár órával később elment a lány házához, és dörömbölt az ajtón. A fiút a rendőrök vitték el..

Mellesleg azért szakítottak, mert a srác mindenkire féltékeny volt..

Mit gondoltok erről?


2009. szept. 8. 16:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Durva és felettébb bunkó dolog.
2009. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Az hogy ez elfogadhatatlan, nemrég engem is megütött a párom, most volt ilyen először de hát képzelheted hogy kiakadtam elkezdtem sírni kb ordítottam nem tudtam hogy most mit tegyek végül megbocsájtottam neki de azóta is tartok tőle hogy máskor is megtörténik de akkor biztos hogy elhagyom.

Sajnálom a barátnődet főleg hogy ilyen fiatalon már így elbánnak vele.

Azt ajánlom mindenkinek hogy kerülje a betegesen féltékeny férfiakat mert én is ezért kaptam azt a pofont.

2009. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem százas a gyerek....
2009. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
szerintem valami pszichológiai problémája van a fiúnak,ha ilyen hevesen reagál mindenre, érdemes lenne orvoshoz fordulnia.
2009. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Ezt nem szabad hagyni, ha egyszer megüt, és te megbocsátasz neki, akk ez legközelebb is elő fog fordulni!
2009. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Én sem tolerálom, ha egy lányt megütnek! Amit meg a kérdező leírt, az egyenesen felháborító...főleg egy 14 éves fiútól. Ugy vágnám szájon, hogy csak na...


A barátnőd szakítson meg minden kapcsolatot evvel a fiúval, és ha továbbra is keresi a fiú, akkor jelentse/jelentsétek fel. Szerintem most állj a barátnőd mellé, mert nem lehet könnyő neki. Főleg, hogy az a fiú úgy megütötte/rúgta, hogy bordája is elrepedt...


A szülők mit szólnak hozzá? Ha én lennék szülő, és egy kis taknyos dörömbölne az ajtómon, aki még a lányomat is megverte...huh...inkább le se írom!


Szerintem az a fiú 'idegbeteg', jól van ott a rendőrségen! Küldhetnék javitóintézetbe...


Sok sikert a barátnődnek, hogy rendbejöjjön...testileg, lelkileg! :)


15/F

2009. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az ilyen nem ember,már bocs,de akkor is egy lányt megütni??Csak az elmebetegek csinállnak ilyet.
2009. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Valszeg klinikai eset a gyerek, akár nyugodtan rácsoságyba is baszhatják a hátralevő időre, amúgy meg oltári pofátlanságra meg sorozatos hazudozásra bárkinek eljárhat a keze, néha sokkal kijózanítóbb tud lenni mint heteket átbalhézni valami hülyeség miatt.
2009. szept. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
meg a cigányok... vagy az idegbeteg állatok.
2009. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Egyik válaszoló rám utalt.. Nem rólam van szó! Tényleg a barátnőmről.

Valami távolságtartási dolog lett belőle, bár szerintem simán mehetett volna javítóba is a srác ...


Köszi a válaszokat

2009. szept. 8. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!