Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan nagy baj megütni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj megütni egy nőt?

Figyelt kérdés
Ha megérdemli a sok hazugsága miatt, akkor az miért baj?
2010. nov. 11. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
60%

Az a férfi aki megüt egy Nöt az többé nem férfi.

A férfi büszkeségbe és tartásba beletartozik az is, hogy nem ütünk meg egy Nöt, másrészt, aki egy Nöt megüt, elöbb utóbb gyereke lesz és azt is megüti.

2010. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 Futurare ***** válasza:
81%

Egyrészt nincs jogod.(törvényileg)

Másrészt meg gyengébb.


Ha ettől magad fölényben érzed, akkor Isten adja, hogy hozzon össze a sors egy 196 centis vizilabdázóval.

2010. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
72%

Mert a nő minden esetben gyengébb a férfinál. És szánalmas féreg üt csak meg nőt. Egyrészt: az erőszak nem oldja meg a problémát, másrészt az erőviszonyok nem kiegyenlítettek. Az én szememben nem férfi többé, aki megüt egy nőt csak egyszer is.


20/L

2010. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 A kérdező kommentje:
Kit érdekel, hogy gyengébb aki hazudik az megérdemli.
2010. nov. 11. 21:48
 5/74 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha végképp nem tudod tolerálni a hazugságait dobd.

Egy hülyét felesleges azért ütni, hogy még hülyébb legyen...

2010. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
95%
a nok harantcsikolt izomosszehuzodo kepessege 30 szazalekkal kisebb a ferfiakenal, ezt az elonyt nem tisztesseges kihasznalnia egy ferfinak
2010. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
16%

dehogy bajk

én is tapasztaltam már h a nőknek szükségük van a kemény férfikezekre mert nem tudnak viselkedni külömben

szal nem baj és nem agyonverésről van szó, de pár megérdemelt pofon kijárhat olykor (nevelési célzattal)

2010. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:
Nem is voltam vele együtt, mindig mondogatta, hogy talizni meg ismerkedni akar velem, erre fel mégsem.
2010. nov. 11. 21:50
 9/74 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező te hülye vagy...
2010. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
92%
Vaannak más modon ha annyira nmegakarod büntetni ez majdnem olyan dolog mintha egy 100 kg-os 1 60 40 kg-ost ütne meg azért van a 2 fél között külömbség ha hazudot neked hagyd ot a francba de szerinted attol hogy megvered lefog rola szokni vagy neked utána jobb lesz? a dolgokon már igy se tudsz változtatni gondold el mi lenne ha mindenki verésel intézné el a személyes brobémáját.
2010. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!