Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan nagy baj megütni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj megütni egy nőt?

Figyelt kérdés
Ha megérdemli a sok hazugsága miatt, akkor az miért baj?
2010. nov. 11. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
100%

Egy cigit kért tölem egy csaj, mondtam neki, hogy kevés van és a pénzem elfogyott, ezért nem adok.

Talán 2 perc telt el, mentem volna hazafele, erre elémugrik a csaj barátnője, hogy miaf*szt képzelek magamról, hogy nem adok neki egy cigit... elmondtam neki is mi a szitu.

Szó szerint nekemesett a csaj, 2x megütött ököllel teljes erőböl, igaz nemnagyon vettem fel, de adtam neki egyet énis, amitől persze kiterült, a barátnői meg elkezdtek szidni, hogy miért ütök meg egy lányt... otthagytam őket inkább. Igen, van az a helyzet mikor meg kell ütni egy nőt is, de az nem a hazugság miatt van, speciel máshogy el sem tudnám képzelni.

Lehet, hogy bunkósötétagyatlantöketlenparaszt lettem ettől, de nem fogom magam egy ilyen morális szabály miatt agyonüttetni. A kérdezőnek meg: ne üsd meg semmiképp, szaruljársz és tényleg nem etikus, a te dolgod a védelem lenne elvileg.

2010. nov. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 Hisler válasza:
100%
Sztem te elmebeteg vagy, voltál már vmi ilyesmivel dokinál?
2010. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
100%

én picit megértem, a megütést elitélem, de hasonlót énis éltem már át. Persze hogy tudom, milyen az, ha szórakoznak egy pasival. "most nincs időm" "most nem érek rá" "most inkább levélben beszéljünk" meg ilyenek, mikor meg TUDOD hogy lenne ideje, mert arra van időnk, amire mi akarjuk!

Én ezt a leányzót nem ütném meg, de legszivesebben, ha irna egyszer hogy találkozzunk meg ilyenek mégis, megbánta stb., akkor teli torokkoal ráüvöltenék hogy "képzeld le vagy szarva, találtam olyan nőt, akinek volt rám ideje, te meg maradják a munkáddal"

2010. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
100%

14:10 - az önvédelem az más. Ha egy nő fizikai erőszakot alkalmaz, akkor - arányosan - szintén lehet fizikai erőszakot alkalmazni. Le lehet fogni, lehet adni egy pofont. De értelemszerűen nem akkora erővel adjuk az első sallert egy 50 kg-os nőnek, mintha egy 100 kg-os bokszolót akarnánk leteríteni.

Amit te tettél, az jogos volt. Akkor lett volna baj, ha a csaj ordibálására reagálsz ütéssel.

2010. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
22%
Jah a nők nagyon szeretnek ezzel visszaélni hogy "nőt nem ütünk meg" . A kurv@ annyukat azt. Dehogynem ! :D
2010. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
72%
szánalmas egy alak vagy komolyan...SZÁNALMAS
2010. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
21%
a 15:37-esnek igaza van, miért ne lehetne??
2010. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
91%

ajánlom az előző figylmébe hogy olvassa el az előző 6 oldalt!!!!

szomorú hogy vannak ilyen emberek...

2010. nov. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
70%

Aki megüt 1 nőt, én magam legszivesebben LEVÁGNÁM MIND A KÉT KEZÉT !!!!!! Ez 1 nagyon szánalmas! Aki megüt 1 nőt az azt is megérdemli hogy életébe kerüljön!


23/F

2011. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim válasza:
Anyádér!!!!!!
2012. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!