Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem merem megütni...

Miért nem merem megütni ellenfelemet?

Figyelt kérdés

Amikor akármilyen verekedésbe keveredek, soha nem merem nagyon megütni a az ellenfelemet mert nem tudom miért de nem akarok neki nagy sérüléseket okozni.pl nem merem ököllel szájbavágni meg ilyesmik....

valahogy félek h ha megverem akk lehet vmi közetkezménye.

mondjuk ha kitörnek a fogai v akármi más.

ez így is van v pedig minden következmény nélkül megúszhatom. jah és úgy értem ezt az egészet h nem én kezdek vele verekedni hanem ő jön nekem v ilyesmi.


2011. szept. 29. 20:46
 1/5 Rambo97 válasza:
Egyszerűen azért mert pacifista vagy, ami azt jelenti hogy nem akarsz bántani senkit és félsz megütni.
2011. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a jó ha ilyen vagy, mert amúgy tényleg lehet belőle komolyabb baj is ha jobban megütsz...
2011. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mustafa33 ***** válasza:
Megéri? Ha kicsit ütsz, te kapod a nagyobbat.
2011. szept. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mustafa33 ***** válasza:
100%

Ez psziho dolog . Próbálj meg egyszer nagyot ütni, csodálkozni fogsz, nem te leszel akit megvertek.

Nem pacifista vagy, tudat alati beszari. Tudattalanban félsz, hogy ha nagyot ütsz, a megütött megharagszik és laposra ver. Pedig így is laposra ver. De te abban bízol hogy a gyenge ütésér te is gyengét kapsz. Ez baromság, felejdsd el, tudatosan üssél nagyobbat, ne hagyd magad befolyásolni a tudattalanod félelmeivel. Ez segít. Magamról tudom.

2011. szept. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem félreértettetek.

én úgy értem ezt az egészet, h megütöm és pl kitörik a foga és az miatt pl följelent és abból lesz a baj. tehát nem attól félek h nagyobbat kapok...

2011. okt. 5. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!